Kam jít rodit v Praze - chtěla bych samostatný pokoj, hrozně špatně spím

neomenia
1. srp 2018

Zdravim vsechny Prazandy, mam tp v unoru/ breznu, zvazuju porodnici, kam byste sly? Pro me je hlavne hodne dulezite, abych mela po porodu na šestinedělí maximalni šanci na samostatny pokoj ( nestojim o chrapajici spolubydlící a poslouchat chci jen svoje rvouci dite, mam spatny spanek, vzbudi me cokoli). Jeden porod uz za sebou mam v Jablonci, tam to bylo parada, ale radeji bych mela v zaloze neco v praze. Diky za typy.

1nelinka
2. srp 2018

Ja loni rodila na bulovce a bylo to tam super..lezela jsem tam 5tydnu na nadstandartu a vsichni byli uzasni i jidlo bylo vyborne a to jsem mela specialni vegetarianskou stravu nase mala byla u nich na neonatologii ktera je perfektne zarizena a sestricky se o nedonosena miminka uzasne staraji ..kdyby jsme se neodstehovaly do ceskeho raje rodila bych zase tam..

baskervile
2. srp 2018

Rodila jsem v Motole. Poprvé v roce 2006,to byly rodičky oddělené plentama, pro mě porod nic moc, ale za to personál nemůže. Na šestinedělí se nikdo s nikým moc nemazal. Ale rodila jsem tam ne kvůli sobě, ale kvůli tomu, že kdyby bylo něco s prckem tak vím že se mu tam dostane profesionální péče. Podruhé jsem rodila loni. Porodní pokoje samotné, asistentky vstřícnější a milejší (možná jsem to ale vnímala jinak, jelikož porod byl nesrovnatelně lepší než první). Úroveň šestinedělí se taky podstatně zlepšila, hlavně co se týče přístupu sester. To že člověk nemá soukromí já osobně oželím, protože vím že by bylo v případě potřeby o dítě dobře postaráno

radka8888
19. srp 2018

Myslím, že řešit spaní v porodnici je oxymoron. Ještě jsem neslyšela, že by si někdo pospinkal

astyna
20. srp 2018

Krc to pry ma krasne zrekonstruovane. Ja tam byla jeste predtim,sama na pokoji. Nadstandard maji snad vsude...

dmiska
20. srp 2018

@astyna v Krči právě teď nadstandardy nejsou... Bud je člověk na zrekonstruovaném šestinedělí na dvoulůžaku, nebo může na původní nadstandard, který není po rekonstrukci, ale jsou tam jednolůžaky...

astyna
20. srp 2018

@dmiska

Já jsem v Krči byla sama, ale pořád za mnou někdo chodil - at už sestry z LP, fyzio, vizity, nebo jiné návštěvy ("kontroly"). Takže jsem si vůbec neodpočinu, navíc se furt někdo coural i v noci, takže, když jsem konečně usnula, někdo tam zase vlítnul.

U Apolináře jsme byli 3 na pokoji, já se toho trošku bála, ale bylo to daleko lepší. S jednou jsem se stala kámoška, jedna odešla hned na nadstandard, tak jsme tam byly jen 2 holky. Děti v noci hezky spaly, takže žádný křik, lekání apod. Děti se postupně střídaly v buzení. Vizita jen 2x denně (ráno po snidani a večer před večeří). Pro mě dovolená.

astyna
20. srp 2018

@radka8888

Také se tomu směju 🙂 ale trošku naivity jim musíme nechat...

kg
1. říj 2018

@neomenia já jsem rodila v červenci v Motole.. Nadstandard super 👌.. Jen si ho bohužel nemůžeš zamluvit dopředu, když porodis...kric, že ho chceš.. Jakmile bude volný tak bude tvůj. Bohužel i přístup sester je úplně jiný.. Já byla dva dny na normálním pokoji a 5 na nadstandardu a je to sakra rozdíl. 😱😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru