KZ nemocnice Chomutov.

baramim
2. lis 2019

Me zkusenosti s touto nemocnici. Je pravda, ze jsem mistni zamestnanec, tak nevim, zda to ma nejaky vliv. Kazdopadne musim podotknout, ze si nemam absolutne nac stezovat. Byla jsem v peci dvou mladych lekarek (prenatalni poradna a nasledne na sale). Obe dve lekarky velmi vstricne, usmevave, chapave a nadmiru ochotne. Porod jsem nemela lehky, protoze mala byla velka na me jakozto prvorodicku, takze jsem opravdu zakusila. Vsechny sestry moc ochotne, snazily se usmevy podporit, poradit, pohladit, proste zprijemnit porod samotny. Vse se odehralo s naprostou profesionalitou, po porodu vyzadan sluzebne starsi lekar, protoze jsem byla velmi potrhana i vevnitr a lekarka chtela mit jistotu, ze se nic nezanedba.
Chtela bych tedy rict, ze pokud ma nekdo obavy, ja bych se urcite nezdrahala rodit zde podruhe (ovsem zatim tedy ani jako neuvazuji o mimcu 😀). Ma sestinedeli jsem teprve chvilku, tak nelze soudit, ale zatim vsichni opet moc prijemni

dorotabeny
2. lis 2019

@baramim
Díky za Info.. Během nadcházejících pár dní se tam chystám. V těhotenské poradně se setkávám s velmi příjemnými lékaři a lékařkami. Tak snad to tak bude i u porodu...

baramim
autor
2. lis 2019

@dorotabeny drzim palce, at vse probehne bezproblemove a jste vsichni rychle pohromade

dorotabeny
2. lis 2019

@baramim díky... A vam ať mimi dělá od teď už jen samou radost...

dorotabeny
5. pro 2019

Tak můžu jen potvrdit... Všechno proběhlo v pořádku,sice jsem nemela úplně hladký průběh porodu, ale co se týká personálu, tak si nemůžu stěžovat. Lékaři, porodní asistentky i sestřičky byli moc fajn. A na pana primáře nedám dopustit.... Je to člověk na svém místě!!!

blondynka400
5. pro 2019

@dorotabeny pana primáře znám už skoro 20 let..... Sice možná někomu jeho přístup nemusí sednout, ale je to jeden z mála doktorů, který fakt ví co dělá.... Kdyby bylo víc takových 🙂

@baramim já zde byla dvakrát a to to mám poměrně hodně daleko.... Kdyby náhodou potřetí, tak jedině zde u pana primáře 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru