Laskavý císařský řez Pelhřimov. Máte zkušenost?

gytarka
6. únor 2024

Dobrý den, od lékaře z gyn. Mám doporučení na cisáře jen tam mám napsáno, že s ohledem na anamnezu preferuje porod císařským řezem domluva v Ambulanci ( to je jak kdybych žádné doporučení neměla jsem z toho rozhozena , celou dobu mi lékař sliboval Císař , že se nemusím bát )Jak se prosím staví v této porodnici k sekci vzhledem k prvnímu porodu mám spoustu důvodu proč přirozene nechci. Mám trauma a už jen ta představa ze bych měla jít normálně jsem psychicky rozhozená první porod byl peklo doted mám problémy. A mužů být rada za to ze mám živý dítě. Jak jsem dnes volala do porodnice tak mi řekli ze se mám domluvit s primářem ze to rozhoduje on. Právě mě zajima jaka je sním domluva nebo jestli mám hledat jinou porodnici v pátek začínám 37 tt

alianan
6. únor 2024

Domluva je, zkus to, jsou rozumní, určitě tě k ničemu nutit nebudou.

1pomnenka
6. únor 2024

Každá rodička si ho přeje mít u porodu, tak musí být úžasný, jinak si to nedokážu vysvětlit. Já tam nerodila, ale všechny kolem mne ano.

gytarka
autor
6. únor 2024

To mi říkal i muj gyn. Že je rozumný a že si myslí že nebude mít problém . Potom jsem ale viděla to doporučení tak jsem začala pochybovat . Doufám , že se na poslední chvíli nedozvím že mi sekci neudelaji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru