• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám vzít dudlík do porodnice?

9. listopadu 2010 
U nás se za dudlík sprdává :sweat_smile: , ale měla jsem sebou a moc mi pomohl na rozkojení, malá totiž dlouho vůbec nechtěla prso, už jsem z toho byla zoufalá, protože to bylo už hodně hodin po porodu a tak mě napadlo dát jí dudlík. Ten si překvapivě vzala a po chvíli, kdy ho měla v pusince, začala podudlávat. Tak jsem rychle vyměnila dudlík za prso a po několikátém pokusu se podařilo a malá začala bumbat :dizzy_face: No ale dělala jsem to tajně, stejně tak dávala tajně dudlík kamarádka, která tam byla před dvěma měsíci, malý jí v noci plakal a s dudlíkem se vždy utišil..
9. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
První dítě jsem rodila u Apolináře, tam byly dudlíky v šuplíku u postele jako dárek pro mimčo, kdo ho chtěl, tak si ho mohl vzít a dát dítku. Druhé jsem rodila v Havlíčkově brodě a tam o dudlíku nechtěli ani slyšet, dokonce zakázali kloboučky na kojení :( . Až si pořídím třetí budu rodit doma a to myslím vážně. Jsem svéprávná a v jen já vím co potřebuje moje dítě a nebudu poslouchat rady uječených bab na novorozeneckém oddělení.
9. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek