Mám vzít dudlík do porodnice?

ffiinnkkaa
13. zář 2010

Ahoj, všichni mi říkají ať si vemu do porodnici dudlík..sestry, to ale prý nemají moc rádi...jaké to bylo u vás?

marinka
9. lis 2010

U nás se za dudlík sprdává 😅 , ale měla jsem sebou a moc mi pomohl na rozkojení, malá totiž dlouho vůbec nechtěla prso, už jsem z toho byla zoufalá, protože to bylo už hodně hodin po porodu a tak mě napadlo dát jí dudlík. Ten si překvapivě vzala a po chvíli, kdy ho měla v pusince, začala podudlávat. Tak jsem rychle vyměnila dudlík za prso a po několikátém pokusu se podařilo a malá začala bumbat 😵 No ale dělala jsem to tajně, stejně tak dávala tajně dudlík kamarádka, která tam byla před dvěma měsíci, malý jí v noci plakal a s dudlíkem se vždy utišil..

andy80
9. lis 2010

První dítě jsem rodila u Apolináře, tam byly dudlíky v šuplíku u postele jako dárek pro mimčo, kdo ho chtěl, tak si ho mohl vzít a dát dítku. Druhé jsem rodila v Havlíčkově brodě a tam o dudlíku nechtěli ani slyšet, dokonce zakázali kloboučky na kojení :( . Až si pořídím třetí budu rodit doma a to myslím vážně. Jsem svéprávná a v jen já vím co potřebuje moje dítě a nebudu poslouchat rady uječených bab na novorozeneckém oddělení.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru