Manžel u porodu v Nymburské porodnici

schuplice
9. zář 2016

Zatím nemám zkušenost s žádnou porodnicí a jako prvorodička mám plno dotazů a hlavně obav z porodu.
Nejdůležitější je pro mě podpora manžela u porodu. A proto bych Vás chtěla poprosit o informaci, zda jste mohly mít přítele či manžela u porodu. A nemyslím jenom u samotného porodu, ale také na "hekárně". Jde mi o Nymburskou porodnici.
Moc děkuji za Vaše zkušenosti 🙂 🙂 🙂

ester_ka
9. zář 2016

@schuplice ahoj, z doslechu od kamarádky - může být partner i na hekárně, prý je tam pokoj u sesterny, kde (mimo vyšetření) může být partner s Tebou a pak na sále taky, po porodu vás nechají 2 hodiny s mimi samotné, pak se jde na pokoj....

schuplice
autor
10. zář 2016

@ester_ka - tak to je super, moc moc moc děkuji 🙂

ko87
10. zář 2016

@schuplice Ahoj, je to tak, manžel byl se mnou u porodu kromě příjmu celou dobu, na hekárně (v klidu si tam mohl dát kafe a koukat na telku) i na sále.

ester_ka
11. zář 2016

@schuplice na nymburskou porodnici jsou dobré reference🙂 Hlavně to není žádná tlačenka, ale 2-3 porody za den, klídek....Hodně štěstí!

ko87
12. zář 2016

@ester_ka asi jak kdy..nás se tam sešlo pět najednou, takže ani ne půl hodiny po porodu jsem šupajdila ze sálu pryč, aby tam mohla další..ale jinak si nestěžuju

ester_ka
12. zář 2016

@ko87 jasný, někdy je to nečekaně nátřesk🙂

schuplice
autor
17. zář 2016

Ahoj holky, děkuji za Vaše zkušenosti. 😀 Rozhodla jsem se pro Nymburk a včera jsem se zaregistrovala. Akorát do středy mají zavřeno, tak doufám, že prcek nebude chtít ven o něco dřív. 😕 😅

ester_ka
20. zář 2016

@schuplice Tak hodně štěstí a pak dej vědět, jak sis to v nymburské porodnici hezky prožila🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru