Nadstandard UPMD (Podolí). Měly jste i levnější než 3 500 Kč?

25. kvě 2021

Ahoj,
chytil někdo z vás i levnější nadstandard než za 3500? Když budou komplikace, mohu z nadstandardu jít zpátky na klasicky pokoj? Přeci jen, těch 3,5k se mi nechce platit třeba 10 a víc dní, ale vážně bych ty první dny po porodu potřebovala klid jen pro sebe.

Jak jste byly s nadstandardem spokojené?

Děkuji 🤩

blondynka400
25. kvě 2021

Za mne je nadstandard alfa a omega přežití v porodnici. Bez si to neumím představit. Ale 3500 za noc je mazec... Já rodila mimo Prahu a cena byla značně přívětivější. Pravděpodobnost, že budeš v porodnici 10 dní je minimální a vždy můžeš přejít na běžný pokoj.

pampeliska1313
25. kvě 2021

Já mám pocit, že ten za 3500 tam je ten nejdražší a jsou i třeba za 1500, ale je otázka který pokoj bude volný, to se předem ovlivnit nejspíš nedá a hold buď to vezmete, nebo ne. Četla jsem v recenzi od jedné paní co rodila v Podolí i to, že byla na nadst. asi dva dny a pak se normálně nechala přidělit na klasický pokoj, takže předpokládám, že to půjde. Spíš je prý problém se na nads. dostat, takže bych s ním na 100% nepočítala. Píšou, že záleží i na kapacitě a přednostně můžou jít ti co zaplatí Podolský balíček, samozřejmě pokud bude místo. Nechci tím strašit, ale budu tam rodit taky a zatím se mi podařilo najít akorát tohle.🙂

autor
25. kvě 2021

@pampeliska1313, já tam rodila už minulý rok. Byla jsem tam týden a za ten týden byly volné jen ty nejdražší a to ten za 3,5k a pak za 3,9k. Což by na těch 7 dni vyšlo na skoro 30k a to se mi nechtělo. 😅

Dle sester na oddělení(P4) od rekonstrukci není problém mít nadstandard, protože pokoje jsou hezké, jsou maximálně po dvou, mají vlastní koupelnu a tak hodně maminek radši ušetří. A měla pravdu, pokoje jsou vážně teď krásné, ale mně vadila i jen ta jedna maminka.

Takže tentokrat alespoň na ty první dny si vezmu i ten nejdražší. Jen jsem nevěděla, jestli tam už nemusím zůstat, kdyžtak ho jednou vezmu, víc jak 3 dny platit ty čtyři tisíce nechci. 😅

autor
25. kvě 2021

@blondynka400, minimální, ale ne nepravděpodobná. Můj první porod dopadl tak, že jsem byla v porodnici týden. A tak počítám s tím nejhorším i po druhé. 🥲

pampeliska1313
26. kvě 2021

Aha, vidíte a o tom jsem nečetla, akorát zkušenosti maminek, že bývá plno a je těžký se tam dostat. Nicméně, nevím jestli to bylo před nebo po rekonstrukci.🙂 A chápu, soukromí je soukromí.🙂

dyechampion
26. kvě 2021

zalezi jak ktery pokoj chytnes, ja chytla nadstandard (ted v dubnu) za 3000 za den. Byla jsem tam 3 dny. Slysela jsem o tech normalnich pokojich jen stiznosti a diky bohu ze jsem mela stesti na nadstandard..samotny luzka(pro me a manzela), vlastni sprcha, mikrovlnka, lednice a televize (a balkon!) a hodny sestry! Jestli bude mimco i priste a volny nadstandard tak nevaham..za ty penize mi to rozhodne stoji. navic ja byla sita, takze cely ty tri dny jsem curala kazdy dve hodky pod sprchou, to nevim jak bych delala se sprchama na chodbe nebo se spolubydlici :D

kettkav
26. kvě 2021

Po té rekonstrukci měla ségra standardní pokoj jen pro sebe. Byl sice pidi, ale nemusela nic platit.

petulkadodo
26. kvě 2021

Já jsem tam rodila loni v červenci, kdy už bylo víc jak půl roku po rekonstrukci, nemocnice plná až po strop a nadstandardy beznadějně obsazené i proto, že z některých nadstandardů s lůžkem pro tatínka udělali dvoulůžkové pokoje. Nadstandard jsem měla jen na riziku. Ale já byla na klasickém dvoulůžáku spokojená. Velký pokoj s terasou, vlastní koupelna, mikrovlnka a lednice tedy na chodbě společná, televizi jsem po porodu nepotřebovala. Tatínek chodil každé odpoledne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru