Nemocnice (porodnice) Sokolov, jak jste byly spokojené?

brumla20
17. pro 2015

Ahoj holky, vím že taková skupina už je ale je stará tak jsem založila novou snad se nezlobite 😉 chtěla jsem se zeptat na nové recenze na porodnici v Sokolově ?? Jak ste byly nebo nebyly spokojený a podobně ;) a hlavně jak se k Vám chovali doktoři i sestřičky ?? Moc děkuji za recenze 🙂

lenbela
17. pro 2015

Ahoj, rodila jsem tam v roce 2009 a nic moc. Podruhé 11.11.2015, opět plánovanou sekcí a za mě fakt super. Chodila jsem tam i na pásy. Mají tam novou porodnici, sál a pokoje, ale s nimi zkušenost nemám, teprve je kolaudovali. Personál byl výborný, primář, lékaři - profesionální a příjemný přístup, sestřičky a porodní asistentky moc hodné a ochotné. Malého hned po narození dali manželovi na hruď, protože já byla v celkové narkóze. Brzy mi ho po probuzení přinesli a dali ke mě do postele... Mám dobrou zkušenost.

lenbela
17. pro 2015

Jen doplním, že se v posledních letech změnil jak majitel nemocnice, tak i primář a většina personálu porodnice. Zřejmě to byl dobrý krok.

brumla20
autor
17. pro 2015

@lenbela děkuji moc za recenzi 🙂

stepula90
18. pro 2015

Já se tam taky chystám v lednu rodit, byla jsem tam na konzultaci co a jak ohledně porodu a porodnice celkově, a musim říct, že super... Navíc tam chodím k jedné porodní asistentce cvičit, a taky bez problému. Co slyším od lidí, tak opravdu samá chvála na Sokolov poslední dobou, příjemnej personál, co vás do ničeho netlačí a nechávaj porodu (pokud je vše v poho) co nejpřirozenější průběh 🙂

misalinova
10. bře 2016

@stepula90 Dobry den , asi uz mate po porodu gratuluji. Rodila jste na konec v Sokolove? A jakou mate zkusenost. Ja mam jit rodit v kvetnu. A mam dilema. Zda do Varu nebo Sokolov. Zatim na Vary nic moc recenze. Sice je tam vse nove ale na 6 nedeli personal pry nic moc. Predem dekuji za vasi odpoved 🙂

brumla20
autor
10. bře 2016

@misalinova Dobrý den, ano už mám díky bohu po ;) rodila jsem v Sokolove a do teď toho fakt lituji.. Rozepisovani by bylo na dlouho 😉 to si raději prectete můj příběh porodu 😉

brumla20
autor
10. bře 2016

@misalinova a být Vámi tak bych šla Ostrov nebo Vary kamarádky tam rodili a nemůžou si to vynachvalit 😉

brumla20
autor
10. bře 2016

@misalinovadobrý den, ano už mám díky bohu po ;) rodila jsem v Sokolove a do teď toho fakt lituji.. Rozepisovani by bylo na dlouho emoticon to si raději prectete můj příběh porodu emoticon

misalinova
10. bře 2016

Moc dekuji urcite si ho prectu 🙂

stepula90
10. bře 2016

Dobrý den, já si naopak nemůžu Sokolov vynachválit. Sestřičky i doktoři velice ochotní, pokud se chcete vyhnout papírování u příjmu, tak si vyžádejte u svého gynekologa papír přímo do porodnice a vyplňte si ho doma, nebo až tam půjdete na ctg, tak vám ho dají a nemusíte tam zdlouhavě vyplňovat své osobní údaje. Měla jsem porodní plán a všichni se ho drželi (samozřejmě, jen pokud nebyly komplikace, které já neměla ovšem), po porodu nechali dotepat pupečník, nerušený bonding 2 hodiny na sále, veškeré vyšetření dítěte proběhla na mém těle... Opravdu velmi milý personál, rodily mě pouze porodní asistentky, lékaře jsem si nepřála. Opravdu jsem byla spokojen...

stepula90
10. bře 2016

Prostředí je to poslední o co bych se zajímala, rodila jsem sice v Sokolově, ale malýho mi musela převést do Varů na JIP (nic vážného naštěstí) a tam co jsem ležela s ženskýma na pokoji, tak hrůza. Jestli tam je hezký porodní sál by bylo to poslední o co bych se zajímala, řešila bych personál a přístup. Ve Varech jsem slyšela o neosobním přístupu.Na porodním sále prudké světlo, plno doktorů všude. Sokolov byla krásná komorn, intimníí atmosféra v přítmí... A 6tinedělí ve Varech, za mě šílený, přeplněný, přetopený pokoje. Já byla na pokoji po třech a s miminky a postýlkami tam nebylo hnutí... Řekla bych, že Sokolov ženám více vyhověl ohledně jejich porodního plánu... Plus Varů je to, že pokud ,nedejbože, bude něco s miminkem, mají tam specializované pracoviště a kvalitní lékaře. A maj tam nadstandardtní pokoje..

misalinova
14. bře 2016

Drahe maminky moc Vam dekuji za vas nazor moc si toho cenim. 🙂 pokud porodim driv tak pojedu do Varu pokud v terminu tak do Sokolova.

britka001
20. říj 2016

Ahoj...chtěla bych se zeptat, jaký mate názor na Špalka jako porodníka? Byla jsem rozhodnutá rodit tady v mém rodném městě, ale spousta lidí mě od toho odrazuje kvůli Špalkovi :(

lenbela
20. říj 2016

Loni jsem si Sokolov chválila. Za současného stavu a personálních změn bych zřejmě volila jinou porodnici.

britka001
20. říj 2016

Na porodnici jako takovou jsem právě slyšela jen chválu, ale prý jen do doby, než se vrátil pan Špalek...tak jsem doufala, že se tu objeví pár lidí, kteří mi to vyvrátí :-/

brumla20
autor
26. říj 2016

Já jsem rodila v lednu ( 2016) a nespokojenost ...

britka001
28. říj 2016

Tak tedy budu doufat, že se stihnu dostat do Ostrova :D

brumla20
autor
23. lis 2016

@britka001 Teď když bude jednou časem druhé tak jedině Ostrov nebo max Vary 🙂 ale Sokolov už nikdy víc ! Díky tomu mám "" trauma"" z dalšího porodu ..

stepula90
7. pro 2016

@brumla20 Tak já taky rodila leden 2016 a opravdu si nedovedu představit, že by tam zdejší porodnice někomu způsobila trauma? Přístup byl naprosto profesionální, doktor neopruzoval, odrodila jsem si jen s PA v klidu... Ale chápu Vás, že je o hodně o štěstí na personál! Jedna nepříjemná PA by mě třeba též dokáztala rozhodit...

brumla20
autor
20. únor 2017

@stepula90 ano trauma ... Porod trval 56h pak akutní sekce ...

romimina
24. únor 2017

Zdravím,
v Sokolově jsem rodila 15. 1. 2017. Byla jsem tam opravdu spokojená, porodní asistentky včetně paní vrchní sestřičky byly moc hodné, milé a ochotné....prostě profesionálky. Spokojena jsem byla následně i na novorozeneckém oddělení. Takže za nás mohu jen doporučit. 👍

ridicka
6. kvě 2019

porod 2019 byla jsem spokojená, má to úroven. Napsala jsem recenzi jinam. Když tak se klidně ptejte třeba do zprávy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru