Porod v Motole. Je u registrace nával nebo na pohodu?

eicule
10. pro 2020

Ahoj holky, po delším zvažování jsem se rozhodla pro porod v Motole. Příští týden bych se měla registrovat a zajímá mě - byla jste se tam teď některá z vás registrovat? Je tam nával nebo na pohodu? 😊 Čekám první dítě, takže je pro mě vše nové a neznámé a tápu😊
Moc děkuji za info🍀

rejalin
10. pro 2020

Já jsem tam byla tak před rokem a šla jsem tam zhruba 30min před otevirackou, a byla jsem tam třetí 🤦 ale.ono to neodhadnes, to může být různé. Asi bych tam šla dříve 🙂 jinak pak to trvalo asi dvě minutky 😉

eicule
autor
10. pro 2020

@rejalin děkuji za odpověď, je to zatím nejčerstvější informace 😊 K registraci je potřeba jen těhotenský průkaz?

rejalin
10. pro 2020

@eicule myslím, že ano. Možná ještě občanka, uz si nejsem jistá. Ale sestra si to jen ode mě vzala, na minutku odnesla (asi někam zapsala, mrskla mi tam razítko,. přidala papír s informacemi) a zase vrátila.
Jinak v Motole jsem byla moc spokojená, určitě bych si ho vybrala znovu🙂 Jen chození tam do poradny bylo peklo (teplo, rouška, zabralo to vždycky 3h) 🤦

prezdivka
11. pro 2020

Nával nebejvá, jdi chvíli před. Potřebuješ průkazku. Zaregistrovat tě může i někdo jinej, nemusíš tam osobně.

zoyee
11. pro 2020

Já se byla registrovat 2.11. Přišla jsem 5 minut před a sestra vyšla přesně na čas, vzala průkazky a za 10 minut jsme všechny odcházely. 4 jsme byly.

eicule
autor
11. pro 2020

Dekuju, holky, uklidnily jste mě 🙏🏼 Já se bála, že budu muset obíhat pražské porodnice a hledat volné místečko😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru