• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

28. března 2017 
@iira ja tam byla :slight_smile:
11. čer 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí

@madlisek mi jsme tam byli hned rano 4 a pak jsme kecali nebylas mezi nami?
11. čer 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Nene, přišla jsem až později. Tak třeba příště :slight_smile:
11. čer 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nejdete někdo ve čtvrtek???
11. čer 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda jo ja bych mela pokud to stihnu a neporodim,jdu pak na utz
11. čer 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč na Utz????? ak se kdyžtak uvidíme,na tebe mrknu :wink: :grinning:
11. čer 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@morgan všechny uzavírky v Praze jsem našla na stránkach UPMD
11. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda no ja mela komplikovany 1 porod tak se chteji ujistit ze je vse ok ,jinak by pristoupili radsi k cisari ,aby se neopakovaly ty problemy..chtela bych tam jet uz na 7h ale v 9h mam byt na utz tak uvidim
11. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira aha,aha,tak snad to bude v pořádku!!
Já tam mám být 8,15hod.............počítám,že tam zabiju celé dopoledne.
12. čer 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajinka22 aha, děkuji :slight_smile:
12. čer 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda no ty ale teda nejdes na monitor?to jdes do 1 patra hned k dr.tak to se tam asi neuvidime,jim to slo docela rychle,vem si sebou ranni moc ,tam ti daji papirek a pak si te zavolaji ,ja tam cekala tu 1 navstevu asi 45 minut celkem tak to slo,ja jdu na moniter a pak na to utz a to ty uz budes pryc ,jedine ze bych tam za tebou prisla :slight_smile:
jo ztaim to vypada ze je vse ok,ale pripravenost je taky dobra
12. čer 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jo jo,já vím...............stejně je to dost 45minut,když je člověk objednanej na určitou hodinu.
Tak držím palce,ať je vše ok.
Hlavně,jestli se tam díky té stávce vůbec dostaneme...
13. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira se na UTZ asi uvidíme :slight_smile: Já jsem objednaná mezi 9. a 11., jen záleží na tom, kdy tam stihnem dojet.. :wink:
13. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira ahoj jo já jsem ve čtvrrtek na monitoru byla :slight_smile:
13. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta
@brendda takjsem volala k apolinari a pokud stavka bude a ja se tam nedostanu tak mam prijet v patek,ale pocitat s tim ze tam bude naval a na utz me taky vezmou po dlouhem cekani,me ta stavka pekne rozciluje
13. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna a nekecali jsme tam spolu?ja mela bilou halenku a kratasi
13. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne :slight_smile: já šla dovnitř na monitor v 9:30 hodin a byla jsem tam s tátou :slight_smile:
13. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira ne ne já šla dovnitř na monitor v 9:30 hodin a byla jsem tam s tátou
13. čer 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna aha tak to ja jsem byla uz pryc :slight_smile: ja tam byla uz v 7h a neco kolem pul 9 jsem se sla objednat na utz a pak jsem sla dom ...no ted tam mam jit zase ve ctvrtek tak uvidime jak to bude se stavkou
13. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

k tomu co jsem teď tady tak dodatečně dočetla:
Do dneška by uzavřený porodní sál 1, fungovala jen dvojka,protože na 1 malovali (byli jsme na exkurzi proto jen na dvojce). Teď už by měly být v provozu oba.
V pátek jsme se byli v rámci předporodního kurzu mrknout jak vypadá pokoj na nadstandartu a teda docela jsem koukala, je to fakt rozdíl, hlavně fakt super to sociální zařízení na pokoji. Takže když to půjde, tak bych opravdu radši tam. A ty návštěvy by měly být 13-19, aspoň to všude píšou, tak je mi divné, že by se to nedodržovalo....?
Dneska jsem byla v první poradně, celková doba čekání hodina a půl, čekala jsem to horší...a personál - sestřičky i doktorka moc fajn, příští pondělí už i na monitor...
Nevíte co znamená hrdlo uzavřené hl. naléhá? Znamená to,že hlavička už sestoupila?
13. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 to zamena ze je vse v poradku a mimi je dole
13. čer 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jj já jdu taky ve čtvrtek.. tak se třeba uvidíme :grinning: no pojedu zase s taťkou autem, protože jinak není šance se tam dostat, kvůli té stávce :frowning2:
13. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 ahoj tak to je super, že to stihli vymalovat než půjdeme rodit :grinning: prosím, Tě říkali vám jak je to s platbama za ty nadstandarty? jestli to platíš hned, nebo ti vystaví fakturu až tě budou propouštět??
13. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Platí se prý na konci pobytu, kdy to všechno sečtou a platí se tam dole vpravo, v přízemí v pokladně...
No malovali jedničku, kdy a jestli budou malovat a zavírat dvojku, to nevím, ale PA o tom nemluvila, ani to nikde není uvedeno, tak asi už žádný uzávěry nebudou
13. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna no ja prave mam problem sehnat auto a dostat se tam ,ale uvidim ,takze netusim jestli se tam dostanu a kamarad ve ctvrtek nemuze ..
13. čer 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda ty pojedes autem ?pismi mi kdyztak do IP ,pokud by jste jeli okolo tak ja bych vam pridala na benzin a svezla s vami,2 tehule pustej i kdyby nechteli v tech zatarasech .-)))
13. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira no to je blbý... a odkud jsi?
14. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira taky jsem se přeobjednala na pátek!To tam asi bude maso!!
14. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jezdím autem denně a klidně bych tě i nabrala-žádný peníze mi dávat nemusíš :grinning:
já to ale zrušila,protože ty kok... to chtěji blokovat už od D1 a Nuselák atd a já nehodlám rodit někde v koloně.Možná bychom to projely,ale proč se stresovat a stát někde v autě,když to lze přesunout.
14. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brendda no vidis a me rekla ze tammam prijet ,ze sice do poradny muzu az v patek ale na to utz musim ve ctvrtek,no nakonec to vypada ze busy pojedou a metro taky tak to zkusim , se tam dopravim ..a vypada ze ani blokady nebudou ,tak uvidime co napisou ve stredu .-)
14. čer 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek