• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

28. března 2017 
@krisstyna tak dobrý!Mně to prostě nešlo ani s kloboučkama.Je mi to líto,obrečela jsem si to,ale co nadělám...
No hele,tvůj maxík je opravdu celej tatínek-to je vidět na první pohled :grinning:
4. srp 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda tak to dám vědět URČITĚ! :o)
@akdar jj, a právě tu nejlepší péči doktory já potřebuju ze všeho nejvíc!! ;o)
4. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 no do porodu bych na to m rizikovém odd. ležet měla asi 100%. I podle fotek se mi to tam moc líbí.
4. srp 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra ja to mam taky daleko, nevyplati se mi tam cestovat. necham to byt.
4. srp 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja taky kojim s klobouckama,ale jen na 1 prsu,tam nemam vubec bradavku tak to jinak nejde,ale na druhem to jde i bez kloboucku..nekdy je sice Danda linej a chce kloboucek,ale tak co bych pro nej neudelala :slight_smile:
Maxik je boži :slight_smile: ..
4. srp 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda jo to ti věřim :frowning2: já jsem se taky modlila abych se rozkojila a klaplo to.. no ale dneska mi končí šestinedělí a hned jsem to dostala :frowning2: takže se mi změnila chuť mlíka a Maxovi to nějak moc nejede tak doufám že se to zlepší... mlíko ochutnala a je kyselejší.. jo hrozně se potatil :slight_smile: @ira jo kloboučky jsou dobrá věc ale včera mě Maxík rozkousal bradavku i přes klobouček :frowning2: holky nevíte co na ty potničky? je celej osypanej a mě se to nelíbí... mám mu to pomazat sudocremem??
5. srp 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simcza ahojky já na rizikovým ležela dva dny před porodem a je to tam skvělý.. a to jsem měla ještě štěstí že jediný volný místo bylo na jednolůž. nadstandartu :slight_smile:
5. srp 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna ahoj, zkus na potničky černý čaj nebo vývar z řepíku, ted jsem o tom četla v mamince :slight_smile:
5. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna no, tak to jsi měla opravdu štěstí. A to jsi potom platila jen základ, nebo nadstandart, ikdyž jsi ho původně nechtěla?
5. srp 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
černej čaj na potničky opravdu pomáhá :slight_smile:
6. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxík má taky potničky:frowning2: já pořád nevím,jak ho oblékat....je vedro,ale zataženo,pak někde zafouká........budu ho prostě oblíkat jako sebe!!!
6. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl jj děkuju
6. srp 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna nemáš zač, tak dej kdyžtak vědět, jestli to pomohlo
6. srp 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před porodem mi u Apolináře ta hodná :angry: " porodní asistentka" SKLENÁŘOVÁ odmítla aplikovat gel YAL,který mi předepsala moje gynekoložka,jak jste s gelem uspěly vy??
7. srp 2011 ve 02:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelli a ako ti to zdovodnila?? prečo to odmietla?
7. srp 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak holky keď mal Emil tak 6-7 týždňov tak sa celý vyhádzal, vyzeralo to celkom ako potničky, mal to aj na tváričke aj hrudníku, Dr ma upokojovala že za to čiastočne možu hormóny ktoré sa mu vyplavujú z tela, brali sme aj nejaké lieky a vysušovali to...ale potom som zistila že k ým vyrážkam ešte "pomáham" pitím kamilkového čaju a používaním kozmetiky kde boli kamilky ( tie sú silný alergén :cry: )...
ale je fakt že to počasie je teraz hore/dole :unamused:
7. srp 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sshiva řekla mi,že jsem si to měla aplikovat doma,jako kdybych věděla,kdy budu rodit :unamused: a že mi to gynekoložka předepsala,aby ze mě vytáhla peníze :confounded: ,takže si to mám vzít zpátky domů,že to třeba budu někdy potřebovat, :angry:
A takový blbý řeči měla celej můj porod,proto jsem si na ni stěžovala.
7. srp 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelli ta holka by fakt zasloužila proplesknout :angry: :angry:

Ono se jí to vrátí,až bude sama rodit.Tyhlety jsou nejstatečnější!!!Boží mlýny melou pomalu,ale jistě....
7. srp 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..taky přidám svůj zážitek z Apolináře..ve 24tt sem ležela na rizikovém oddělení 14 dní a všechny sestry naprosto úžasné..když sem rodila ve 41+1 rozhodla sem se pro sál č.2 přijeli jsme tam v 1h v noci,doma mi praskla voda,sestra mi prohlídla,manžela poslala domů že to bude ještě dlouho trvat-měla pravdu porodila sem až po 13h..první PA byla úžasná mladá holka,moc milá blondýnka s dl.vlasama ovšem v 6h ráno se vyměnila směna,dostala sem novou PA paní asi tak 45 let,obarvené červené vl.nakrátko,byla velmi nepříjemná,při kontrakcích,které sem prodýchávala,mi říkala at nehysterčím že existují horší bolesti než porod a to podotýkám že sem neřvala,jen sem párkrát pronesla že to bolí a furt měla nějaké připomínky,které mi rozhodně nepomáhali,stejně mi nakonec odrodil doktor protože nastali komplikace s otvíráním a když sem panu doktorovi děkovala tak pak pronesla no jo doktorům všichni děkují a přitom si to nejvíc zaslouží PA atd..samozřejmě semjí taky poděkovala i když bych jí nejradši poslala někam,sem fakt neměla sílu se s ní hádat,ale byl to pro mě nepříjemný zážitek na který si stále moc dobře pamatuji..jo a když mě vedla na šestinedělí tak šla 10m předem mnou ačkoliv sem jí říkala že se mi točí hlava,taky sem tam sebou málem sekla,kdyby mi nepomohla jiná sestra.. :frowning2: takže asi tak,jinak na šestinedělí super,příště zkusim sál.č.1..
7. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka.knizkova ty porodní asistentky si vůbec neuvědomují,co prožíváme a ještě nás takhle deptaj.Myslím,že kdyby měly vlídný slovo a trochu nás podpořily,že by se nám ulevilo.Vždyť máme zážitek na celý život z porodu a člověk na to rád vzpomíná,teda,když se k němu asistentka chová jak má.Proč tu práci teda dělaj,když je to nebaví???Ta Sklenářová k tomu má úplnej odpor,chodí si tam s nosem nahoru a pacientky ji jsou na obtíž.Já měla tu smůlu,že dávali Ordinaci,tak jsem ji asi rušila :unamused:
7. srp 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka.knizkova jo a rodila jsem na sále č.1,takže ti to nedoporučuju :grinning:
7. srp 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelli a už ti na tu stížnost někdo odpověděl??????
8. srp 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda napsali mi,že to prošetří a napíšou odpověď
8. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, říkala jsem si že nebudu reagovat, porod je pro mne uzavřená kapitola, aspoň se o to pokouším :grinning: ale vidím, že se probírají zážitky s PA. Mně PA na příjmu když jsem byla křečovitá na křesle, malou nemohly nahmatat, byla vysoko a já jsem byla úzká, tak mi řekla se sarkasmem: vy si s náma dneska ještě užijtete :angry: :frowning2: K sakru to nemaj trochu emaptie. Celý porod, vyvolávaný, kontrakce fakt hnusný jsem ani nepípla. Když mi na konci rajtovaly dvě po břiše, tak jsem parkrát zařvala bolestí, s tím prostě nešlo nic dělat a byla jsem razantně okřiknuta, že to mi nepomůže apod. Pak jsem ještě zařvala, když jsem se roztrhla do konečníku, to už mi nikdo nic neřekl, to jsem asi měla nárok :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
8. srp 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelli aha,tak nám dej vědět,jakou to má dohru a jaké z toho vyvodí důsledky...
9. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak Danda ma 53cm a 3,750kg
@karusta jak se dari?
@mpavlinka jo ja narazila u 2 porodu taky na kravku,ale jmeno uz nevim ,to jsem radsi zapomela ,je to desny ,ja se divim proc tu pracii delaji kdyz je to nebavi ..
9. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelli ahoj, personál se na sálech točí, takže tahle por.asistentka určitě dělá i na sále č.2
9. srp 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl já si to taky myslela,že se asi střídají :unamused:
9. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak Maxíček má v 6. týdnu 4280g a 58cm :slight_smile:
@brendda co vy jak se daří? jinak moc krásný fotečky
@ira taky hezký míry má malej :slight_smile:
@karusta tak co jak se daří Tobě a mimískům??
10. srp 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u apolináře jsem rodila v březnu a jelikož už plánujeme další miminko, koukala jsem jen tak ze zvědavosti na stránky, abych si vše připoměla a zjistila, že se tam zdražily nadstandardní pokoje i otec u porodu ?? to mě teda hodně zklamalo.. :frowning2: ale byla jsem tam neskutečně spokojená, takže jinou bych nevolila.. ale ty peníze, peníze, peníze..
10. srp 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek