• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

30. října 2016 
Jé, Marti, tak Ty máš takhle malýho drobečka :slight_smile: Tak ať to s těmi palečky dopadne dobře!!! :slight_smile: a rodila jsi tedy u Apolináře?
6. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano rodila právě Mišáka. :wink: no doufám, že najdu nějaku dobrou nemocnici.
6. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
A byla jsi spokojená? :slight_smile: A vůbec.. :slight_smile: Personál příjemný? TO je hodně důležitý... :slight_smile: Pardon, že durt tak otravuju.. ale když už jsem si nemohla porodnici vybrat, tak aspoň sonduju, co se dá..
6. srp 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla spokojená neskutečně všichni byli fajn. jen jedna sestra byla takopvá mírně ble ale já si jejich chytrostí nevšímla. jinak péče a vše kolem super. malýmu hrozila transfuze krve a vážně to vše zvládli na 1.
7. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti,
tak vy se už přetáčíte?? Já malou nachytala v postýlce, byla na bříšku a myslela jsem si, že si pomáhala o žbrdlínka.. Co to máte s ručičkou?? To by jako nic neudržel v ručičce?? Promin, nějak to neznám :pensive: Jinak s výběrem nemocnice držím pěstičky. Co takhle zkusit bulovku, když tam leželo i vedení hahhahah
My byli předevčírem na očkování a dostali všichni, nejstarší ten Prevenar. Matýsek poslední - měl šílenou reakci, včera jsme tady leželi s 39,5. Ale Eli dobrý. Váží 6,350 a 63 cm
7. srp 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak to jste to pěkně zvládli všichni super.
No Míša mám zkrátka ohnuté palečky stále je drží v pěst a nenatáhne jedině když mu pomůýžeš a lupne mu to přes kloub.není to, ale bolestivé. jenže nemůže žádné umělhmot. hračky udržet déle v ručce jelikož mu vypadnou, super jsou plyšové hračky. od rána volám do nemocnic a zatím nic nikdo asi nepracuje. :grinning:
7. srp 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak jsme se nakonec dovolala do Nového města na mor. v této nemocnici to dělali i Nikol a naštěstí mě protlačili na zítřek do ordinace a hned se domluvíme na operaci chtěla bych to stihnout než dcera půjde do školy protože jinak asi budu shánět hlídačku. :frowning2: jdu to ohlásti manželovi na stavbu.
7. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se, ze Vam sem lezu. Pokousela jsem se procist vase info o poradne v Apolinari, ale nejak jsem nikde nezjistila, jestli kdyz tam prijdu poprve, tak se musim ohlasit u sester, nebo si rovnou sednout mezi cekajici. Predem diky za odpoved a omlouvam se.
7. srp 2008 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, vyjdeš do prvního patra, posadíš se, a když přijde sestřička, tak jí řekneš, že tam jsi prvně :slight_smile:
7. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc diky :sweat_smile:
7. srp 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tafe ano počkáš až vyjde sestra a podáš jí kartičku pojištěnce či další papíry.
7. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tafe a priprav se na cekani:( ja chodim k Apolinari uz od zacatku tehu ke gynekolozce a ted naposledy jsem tam cekala skoro 2 hodiny.
7. srp 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
berunko, chceš mi teda říct, že když tam v úterý nebylo moc mamin přede mnou (myslím že tři) tak jsem měla jenom kliku?
7. srp 2008 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
pepi ano měla. já jednou čekala celé dopoledne.
7. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
marti no tak doufám že budu mít kliku i další úterý..... a monitor se natáčí cca jak dlouho? 20 minut, nebo dýl? ten mi budou dělat v úterý poprvé
8. srp 2008 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi, záleží na mimi. Když bude vzhůru a bude to OK tak 20 min, běda jak bude spát :grinning:
8. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
mně ho vždycky natáčely 20 minut a vždycky bylo mimčo vzhůru až jednou jedinkrát si troch pospala. Ale co já vím, tak nikdy nenatáčely maminy déle, vždycky je utly po cca 20 minutách a pak podle toho, co řekl doktor, tak šly některé na monitor znovu.
8. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
HOLKY JAK SE TED platí u Apolináře? kolik za Epidurát atd? díky
8. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Epidurál se neplatí
8. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kacko, a za tatínka u porodu mají na stránkách že 500
8. srp 2008 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
KAčko jen za tatínka a sebe zaplatíš. jinak epi je zdarma. :wink:
8. srp 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
my neplatili ani za tatínka, protože jsme tam byli i na tom předporodním kurzu, dali nám razítko do průkazky a pak už jsme nic neplatili za taťku u porodu
8. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
my také neplatili ale obecně ano. :slight_smile:
9. srp 2008 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky operace není doporučena do 1roku je to velké riziko tak raději počkám až bude starší. :unamused:
9. srp 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a v kolika to dělali Nikolce?? :slight_smile:
9. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No já na ten palečk přišla až jí byly 2,5roku. Ona to asi měla také od narození jenže jak je to nebolestivé a dalo by se říci, že to dětem nevadí a nepřekáží tak to není znatelné. chodila dokonce do MŠ a tam to také nepostřehli. DR. mi sám říkal, že se na to přichází až kolem 2-3roku, že jsem si toho všimla jelikož to měla Nikol.
10. srp 2008 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
To určitě dobře dopadne :wink: My byli na očkování, dostali jsme reakci a k tomu nějakou virozu, nejdřív děti, dneska umírá manža. Tak jsem zvědavá, kdy to skočí na mě :unamused:
10. srp 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Drž se určitě se ubráníš virům. čauky odjíždím na vysočinu. :wink:
10. srp 2008 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Barbárku, jak jde cvíčo?? My jsme se dost zlepšili! :grinning:
15. srp 2008 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky čqauky jsme doma d z dovolenéa už sna d nikam nepojedme protože to celoprázdninové cestování děs. doma je doma. :wink:
16. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek