• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Břeclav

13. února 2017 
ahoj holky
po cisaři davaji v porodnici na jipku nebo hned na normalni pokoj?a kdy jste dostali na pokoj miminko když jste měli cisaře?dik
doufam že budu rodit přirozene ale kdyby musel byt cisař .
28. říj 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee Ahoj, zjistím info od kamarádky, která rodila v Bv císařem. Jinak taky budu v dubnu rodit ve stejné porodnici :slight_smile:
31. říj 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikmik ahoj ja jěště nevim kde budu rodit.
4. lis 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee Rodila jsem před rokem v Břeclavi císařem. Po císaři dávají na normální pokoj, který je hned vedle sesterny a za 1-2 dny nebo jak potřebují přesunují maminky na "normální" pokoje. Malý se narodil kolem poledne, byl tam i manžel a přišel za mnou na pokoj a za chvilku nám přinesli malého. Já ale stejně byla ospalá z kapačky od bolesti, tak jsem z toho moc neměla a za chvilku jsem byla tuhá :grinning:
20. lis 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anien a ten pokoj je na 6neděli nebo na gynekologii?
20. lis 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee Je to na šestinedělí :slight_smile:
20. lis 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím.
Můžete mi někdo doporučit nějakého gynekologa nebo gynekoložku v Břeclavi?Děkuji! :wink:
22. lis 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikmik tak se tam třeba v dubnu potkáme :slight_smile:
2. pro 2012 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wehunka Super, ale musíme obě rodit v termínu :wink:
2. pro 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wehunka jee, ale teď se dívám na tvůj profil, že ještě nevíš, kde budeš rodit...
2. pro 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikmik noo rozmýšlím se mezi Kyjovem a Břeclavý ale nakláním se spíš k té Břeclavy :slight_smile:)) no a jinak doufám že mi to v tom termínu vyjde :slight_smile:)
2. pro 2012 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Breclavskou porodnici teda nedoporucuju. Je pravda, ze nemam zkusenosti s jinymi, tak to moc nemuzu posoudit. Rozhodne se mi ale nelibilo chovani dr. Bambase. Dosla jsem do porodnice s prasklou vodou a on mi rikal doslova at si pohnu, ze me musi vysetrit a ze na me nema cas, protoze musi odrodit pani cisarem. Byla jsem docela v soku, hlavne termin mel byt az za mesic, takze rozhodne moji psychice nijak nepomohl. pak za mnou prisel, ze mi pichne do zily oxytocin a ja opet nevedela o co jde, fakt jsem si myslela, ze na pripravy na porod mam cas. Chtela jsem co nejprirozenejsi pprod a on me zacal desit, ze kdyz si to pichnout nenecham (myslela jsem, ze po 30 minutach na luzku porodu pomahat jeste nemusime, ani ozvy nebyly hotove, takze k tomu nemel zadne podklady.) tak ze mu mam podepsat papiry, ze riziko je na me. Opravdu bych ocenila, kdyby mi rekl nejake informace. nasledne mu volal muj gynekolog a pediatr a jeho chovani se naprosto otocilo. byl na me hodny a usmevavy. Tomu rikam profesionalni chovani! Dal si dceru nechali pres 2 noci na pozorovani, ale nezpozorovali, ze se trepe, protoze ji chybel cukr. Opravdu by me zajimalo, jak tam to "pozorovani" probiha. Jinak sestra Slaninova byla uzasna a konecne nekdo s lidskym chovanim! A doktory na novorozeneckem musim taky pochvalit. Rodit podruhe uz se mi tam ale asi chtit nebude.
10. dub 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
6. kvě 2013 v 16:56 • jennyska
Ahojte. Chystám sa rodit v Breclave a chcela by som sa opýtat na vaše cesrtvé zážitky z porodu v tejto porodnici. V utorok idem na obhliadku an niekedy o 6 tyzdnov by som tam mala ist uz naostro :slight_smile:
27. čer 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky tak jak čtu některé zkušenosti s Břeclavskou porodnicí,tak fakt nevím. Já mám zatím zkušenost s touto porodnicí dobrou. Byla jsem tam teď v pátek s tím,že jsem měla podezření na únik plodové vody. Službu měla paní doktorka,která mluvila slovensky,nějak nevím její jméno. Byla milá a vše se mnou probírala. Test na plodovou vodu vyšel pozitivní,ale podle ultrazvuku nevypadalo vůbec na únik plodové vody,ale i přesto mě raději nechala převézt do Brna s tím,že tam mají lepší vybavení a že bude lepší když mě prohlídnou tam a že jestli se to potvrdí ten únik,tak že tam jsou lépe připraveni na porody v 35.týdnu. Zatím jak říkám mám zkušenosti dobré,ale jak to tady i jinde čtu o dr. Bambasovi a jiné negativní zkušenosti tak nevím kam mám jet.Jelikož my nemáme auto a sanitka mě odveze tam,tak se moje obavy zvyšují.:frowning2: jsem z toho fakt špatná :frowning2:
20. srp 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @shantiom @pufa @miltrue @wehunka @nikmik @janado @anien @ashlee @zdenallicka

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s porodnicí Břeclav, prosím, vložte je do http://www.modrykonik.cz/porodnice-breclav/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci a radě :slight_smile:
Děkuji Vám, že si navzájem pomáháme! :slight_smile:

Mějte krásný den!
Janča
12. lis 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “překlep”
Ahoj holky,já jsem v Břecůavské porodnici odrodila své první dva syny a nemůžu si porodnici vynachválit až mě i mrzelo,že mi neodrodí i toho třetího! Sice se tam měl narodit,ale odstěhovali jsme kvůli přítelovi práci do Otrokovic a tak sem rodila ve Zlíně a měla jsem z toho neznáma velkej strach,byla jsem zoufalá z toho,že nebudu rodit tam kde už sem rodila a byla už na to připravená a věděla,že mě tam čeká jen to nejlepší a nakonec se to otočilo a rodila v neznámu.Takže za mě Břeclavská porodnice 1*** protože jsou tam skvělé,ochotné sestřičky a samozřejmě se vším poradí a jsou pohodové.A to nemluvím o úžasných doktorech snaží se aby jste v porodnici nebyli ani den navíc kdyžto nebude muset být nevyhnutné!Doporučuji každé z vás co jimáte nablízku aby jste tam rodili,nebudete litovat!!! :wink: :wink: :wink:
4. čer 2014 ve 20:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babeny ja mam otazku: ak by som sa ja Slovenka zijuca, pracujuca a poistena na Slovensku rozhodla rodit v CR - Breclave, porod si musim cely zaplatit, ci ako to je neviete?
31. říj 2015 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shantiom mela jsem uplne stejny problem ale ve 14tt. Dosla jsem ze mi asi unika plodovka, polili to tekutinou, prej pozitivni, takze hospitalizace. Byla tam dr slovenka a pul hodiny se ve me vrtala vsim moznym, byla jsem cela od lubrigantu a nakonec mi rekla ze te plodovky je tam malo a poslala me lezet. Pak jsem zacala krvacet, sla jsem za sestrou, tak mi rekla ze s tim nic neudela, ze potracim, at si du lehnout. Za dve hodiny dosla zase ta slovenka s tim ze me vysetri a rekla mi ze "plod zatial zije".... Chapete? ZATIAL.... Dva dny jsem probrecela a celou dobu se na me nedival nikdo jiny nez ona.. Tak jsem zazadala prevoz do kyjova, ze podepisu reverz. Dosla za mnou primarka na chodbu, kde jsem byla s pritelem a zacala na me jecet co mam jako za problem, proc nejsem spokojena a tak jsem ji rekla ze chci za svym dr do kyjova a ona ze teda to rano zaridi ale stejne do rana potratim tak to nema cenu. Cumela jsem na ni jak puk a neverila tomu, co mi ta s*ine zrovna rekla. Rano okamzite pryc, odvezl me pritel do kyjova a tam mi muj dr rekl, ze mam plodovky na dvojcata a ze ten uzasny roztok se temer nepouziva a ze je to praveky zpusob, protoze reaguje na vytok, vodu, mydlo... Proste je na ho*no... Nenavidim breclavskou nemocnici a radsi bych jela do uh nebo porodila doma nez tam jit rodit. Katastrofalni pristup :confounded:
13. únor v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek