Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renatica
3. únor 2009

No ty zapečený brambůrky jsme oba meli k obědu ,POlda i k večeři a do práce jsem mu nabalila zbytek!!!Takze ,.......dneska na novo,ale jen sem soupla maso do trouby s cibulkou a cesnekem a pece se samo,,tak snad to vyjde i na zítřek,ono jak kdy!!!Jsme sami dva,ale taky občas dáváme jeho rodičům,tak se to nezdá. Jindy zase nemusím vařit já,že dostaneme od nich!!!Ale co jsem doma,tak většinou fakt vařím. Tak ja taky vyjedu tak nejak ,před jednou,abych si stihla nakoupit a byla tam na tech 13:30. Ted uz musim padit!!!Skontrolovat babi s dedou

handa1303
3. únor 2009

já ještě žehlím,mělaj sem tentokrát 2 koše.jen čumím co toho mladá stihne vytahat ☹ a pěkně mě to zmáháááááá 😠
ještě si potřebuji obravit tu lebku.....snad to všechno stihnu 😉 .takže se o půle nebo po půle sejdeme u Penny???

ivca08
3. únor 2009

Ahojky holky,
chtela jsem se zeptat, jestli nevite od kdy se smi/doporucuje cvico a plavani. Urcite bych casem chtela zacit chodit. Zatim jsme na zacatku, tak dodrzuju spis klidek, ale urcite mam v planu se k vam pridat.

handa1303
3. únor 2009

Ahojky Ivčo 🙂
já jsem byla minulý týden prvně a to jsem byla 12+2 TT a kdybych to věděla dřív,tak jsem chodila od úplného začátku.........je to protahování a dýchání a plavčo také 🙂 🙂 🙂

renatica
3. únor 2009

hani- jo,jo tak nějak kolem té půly u PENNY!!!Asi tam aji rovnou teda nakoupim,at to mam skrku a nemusim prejíždět!!!
Ahoj Ivčo,vítej mezi náma!!!Klidně,jestli se na to cítíš a nemáš nějake nevolnosti,nebo jiné problémy,tak klidně přijď hned dneska!!!!!!Je tam sranda,není to namahávý,ale pěkně se rozhýbeš a rozdýcháš a hlavně dozvíš se hodně novinek.Všichni jsou tam moc příjemni!!!! Tak se dneska v 15hod stav!!!

ivca08
3. únor 2009

Díky za přivítání. Nevolnosti právě docela mám. Prakticky co hodinu a pul, tak musim jit, jinak da prcek dost vyrazne najevo, ze tam je a posle zaludek smerem nahore 🙂 Ale beru to jako znamku toho, ze je v poradku, tak si z toho nic moc nedelam. Ale z tehle duvodu bych se k vam radsi pridala az po tom 12tt, kdy snad ty nevolnosti ustoupi. Zatim jenom sonduju 🙂 Ale urcite se na vas budu tesit.

renatica
3. únor 2009

ivco- Tak teda jo,budeme tam na tebe čekat 😀

handa1303
3. únor 2009

Ivčo já měla do konce 13 TT hrozné nevolnosti ☹ ,ale pomohla mi pravá Cola...řádně vychlazená 🙂
Na cvíčo doraz až Ti to mimčo dovolí....my tam budeme do porodu 😀 😀 😀 😀
Jak psala Renča je to super 🙂 😉 🙂

Reni psala jsem Soni,tak uvidíme jestli také dorazí...já napíšu s Adulou úkol a jedu 🙂

handa1303
4. únor 2009

http://www.safebryo.cz/seznam_leciv.htm

odkaz na povolené léčiva v těhu 🙂

handa1303
4. únor 2009

😕 😕 😕 😕
kde jste dneskáááááááááááááá 🙂

sonica
4. únor 2009

jeste v postely,dnes jsem mela nocni mury, drzte mi palecky na podnajem at to skonci 😅

handa1303
4. únor 2009

jasně že držíme............sem si vzpoměla,že Renča šla dneska na kontrolu.
Sonii také chodíš ne ten kurz k pí Maternové?????? 🙂

sonica
4. únor 2009

jo byla jsem na prvni hodine,ted pujdu pristi tyden vlastne pujdu uz na vsechny do konce mesice.pi.maternova je moc hodna a je to zajimavd a poucne

handa1303
4. únor 2009

jo???? Ale to není nějak časté,co????
Včera už doma řval,že jsem pořád v pr@eli 😒
hele a na to cvíčo,plavčo a u pí. M je to nějak vedeno hodinově? Nebo si to zaplatíš od začátku a chodíš celé těhu. Jsem se na to zapoměla včera zeptat 😉
Tak nakonec nevím,jestli nebudu chodit sama....Dušan dělá zedníka a jak se oteplí je do večera v práci.

sonica
4. únor 2009

hani zaplatila jsi si to vse uz nic platit nebudes,je v tom i tatka u porodu nebo jedna osoba.na hodku s pi.maternovou se jde poprve kolem 20tt a pak dalsi dve kolem30tt a posledni az pred porodem ale ja ho mam na hrane mesicu tak proto pujdu na vse zbyle 3najednou. A ja tam taky budu sama...

renatica
4. únor 2009

Ahojte sluníčka,ja jsem tak štastná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Všechno vypadá perfektně,vše je tak jak má byt a když jsem šla na ultrazvuk,tak mi pan doktor řekl ,že to asi na 70% bude kluk!!!!Nejdříve teda řekl,že jen na 50%,tak jsem mu řekla ,že takovou jistotu jsem měla i předtím,tak jsem ho nakonec vytáhlka na těch 70%,za 3 tydny jdu zase,tak tam už to třeba bude 90%!!!! Mám 3 krásné fotečky,tak je tam odpoledne šoupnu,ještě jsem dneska nic nejedla,tak se jdu nadlábnout_!!!
Jo a viděla jsem krásně srdíčko jak bije a dokonce i žaludek. A byl klidnej,takže jen tak polehával,tak jsem říkala,že po mě asi nebude,že já mám v puse ruce pořát a hned na to zvedl ručičku a dal si ji k pusince!!!Brouček malinkej!!!Jsem s toho úplně na měko!!!Je to nádhera.
Jo a tu krev co mi brali,je pry taky na ten screnning,jsem se ptala sestry co mi brala tu krev,že je to na genetiku,vyvojove vady a ty rozštěpy a tak,tak snad nám ty testy budou stačit a bude to dobré. Výsledky by meli byt v pondelí,nebo útery,tak doufám,že zavolaji,že je vše O.K!!!
Ale na tom rentgenu bylo krásně vidět ty kosti na nožičkách,ručičkách a páteř,tak snad,...............

Soni ty se drž at Ti vyjde ten podnájem,myslím na Tebe.

renatica
4. únor 2009

To jsem se ale rozepsala 😀

sonica
4. únor 2009

reni no parada, to je supr ze je vse v poradku... 😉

handa1303
4. únor 2009

no to je bombaaaaaaa 🙂 ......mám radost i za Tebe 🙂 🙂 🙂
Já teď hledám,kde mi nejblíže udělají 3D ultrazvuk 🙂
Tak kluk....to bude mít taťka radost.co????????

Soni děkuji...už jsem se lekla,že to bude každý týden 😕 😕 😕 tak teď chci číst zase pozitivní zprávičku od Tebe....tak šup šup 😉

sonica
4. únor 2009

handi nejblize v koline a stoji cca 650,-
no ja pozitivni spravicky nemam... prave jsem objevila ze ten hajzl sem tu k... tahal uz pred tim kdyz jsem asi nebyla doma... jenom neumi po sobe uklizet... proste se s ni k... v nasi postely... 😠 😠 😠

renatica
4. únor 2009

děkuji Vám děvčátka moje!!!! Já si myslím ,že ten nejbkižší 3D,aspon teda pro mě je v Kolíne!!!Nevíte nahodou,jak dlouho do předu je třeba se obědnávat??? Chtěla bych asi kolem toho 20tt,tak nevím,jestli už bych to taky neměla pomalu schánět!!!

jo,jo Soni,snad nám už brzo napíšeš,že si sehnal,něco tak akorát pro vás!!!! 😀 😉

renatica
4. únor 2009

No to snad néééééééééééééé!!!!
To nemůže myslet vážně,ani on ani ona!!!Co jsou to za hova..!!!! Ze jim není trapně,to už je ale fakt hnus!!!Prasata!!! Snad se Ti co nejdřív podaří něco sehnat,jinak to je fakt o nervy ,svině!!!!! No fakt je mi znich špatně dobytek jeden!!!

handa1303
4. únor 2009

reni...to už by jsi měla zamlouvat,kámoška je stejně s tebou a už má v Hradci zamluvený 🙂

Soni....ta cena je super.....doufám,že je v tom i dvd 🙂
😕 😕 😕 jen zírám co vždycky napíšeš 😕 😕 😕 j to pěknej ubožák....už aby jsi byla pryč!!!!!!!!!!!

sonica
4. únor 2009

reni to je brzo, objednej se tak na 24-26tt a ja se objednavala tak dva tydny predem, ale radsi si zavolej drive...

no ja uz taky nestiham zirat... hlavne jak muze delat ze chce dite, pak delat ze je celej stastnej ze se to povedlo a pritom uz se s ni davno k... a jeste ji dotahne k nam domu... to uz je vazne vrchol...

sonica
4. únor 2009

uz chapu proc byl tak strasnej problem ze jsem zustala doma na rizikovem... nemeli kam asi jezdit na sluzebky... 😠 😠 😠 😠

handa1303
4. únor 2009

ach jo Soni....netrap se tím 😒 ...ubližuješ sobě i miminku.Já vím,že je to těžký....je to......... 😠

handa1303
4. únor 2009

holkyyyyyyyyy...a kde to dělají v Kolíně? 🙂

sonica
4. únor 2009

hani v nemocnici jak je porodnice ve 3patre.ja si to ale neuzila.ta mala potvora zaborila tvaricku do placenty a odmitla ji ukazat. Dozvedela jsem se jedine,co cekam...to jsem videla v plne parade...

handa1303
4. únor 2009

😕 😕 😕 jo...no tak to snad neminu🙂

Takže holčička to bude,jo??????? No já jsem zvědavá co tam mám já🙂
Děkuji Soni moc 😉

handa1303
4. únor 2009

tak jsem si všechno našla...i cesta je celkem snadná...co? pořád rovně,na prvním kruháku do leva a pak hned do leva a měla bych tam být,co???

http://www.mapy.cz/#x=134878720@y=135697152@z=1...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru