• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

23. listopadu 2016 
no tak jsem chtěla dát odkaz a nakonec mi to nejde řádně otevřít :frowning2:
4. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
si ze mě děláte srandu...........kde jste??????????? :confused:
4. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, to je zbytecne... na kruhaku jakoby pres nej na druhou stranu a na prvni svetelne doleva a nemocnice je po prave strane, po leve je male parkoviste... :wink:
ja lezim, jsem cela flekata... se mi vzdy nadelaji fleky kdyz brecim, nebo se stresuju... no celej den nemyslim na nic jineho... :frowning2: a modlim se za ten podnajem... :frowning2:
4. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo beruško moje beruškovatá :unamused: to je trápení s chlapama :frowning2:
vydrž....jen co budeš bydlet jinde bude mnohem líp a pak už jen ať pořádně cáluje!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
5. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo přesně tak,jak píše Hanka!!!!Blb jeden,teď už to fakt jen vydržet,než si něco najdeš a pak ať se bije do hlavy ,až začne cálovat výživný na Tebe i na malou,ať se s toho klidně pose..!!!! Když je takový sobec a je mu jedno ,že teď když bys potřebovala klid a porozumnění,tak Ti naopak ještě brnká na nervy!!!Idi.. jeden jééé ja bych ho mlátila od rána do večera kret... jednoho!!!!! :angry: :angry:
5. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děčátka,jak je ????
Jsem včera dojela domů nějaká zmožená,ale psychicky uvolněná :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,byly jste na tom povidani s pi.maternovou?ja jsem jeste porad v postely...
6. únor 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo byli :slight_smile: No ze začátku jsme byli vyvalený....přiřítila se taková "fůrie" ale pak to bylo bezva....dokonce z ní šel strach :grinning: :grinning: :grinning:
Já již dělám těstíčko na buchtičky a přemýšlím co si uvařím :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sluníčka!!!!!!!!!!!!!
Ze včerejška mám zase hlavu plnou zážitků,tak jsem to hned doma ze sebe dostávala a co myslíte že mělo největší uspěch?????
No jasně ,že masáž prsou!!! Prej ,že mám přísný zakaz si top dělat sama,že bude on pravidelně každy večer masírovat,prdlouš jeden!!!! To by to dopadlo :grinning:
Jinak jako každy večer jsem si četla chytré časopisy a hladila prcka,jestli me náhodou nekopne :unamused: ,áááááááále nic!!!Ještě si ten měsíc asi budu muset počkat!!! :wink:
Taky netuším co dneska uvařit!!! :dizzy_face:
6. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám na buchtičky,děám těstíčko v pekárně ale co k obídku netuším :unamused:
No já jsem o prsou raději nic neříkala,páč by to dopadlo jako u Tebe a teď mě teda fakt bolí............
6. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: mě už naštěstí nebolí!!!! A mažeš si je???? Mě bolely do té doby ,co jsem si je nemazala asi tak do 10-12tt!!!Pak mi poradili at je namazu a od té doby mám klid!!!!Ale každá to máme jinak,takže tobě to nemusí pomoct!!!Ale uvidíš!!!!!!!!!
No ještě se musím hodně učit,já totiž co na srdci, to na jazyku!!!! A on ten chlap asi fakt nemusí vědět všechno :wink:
6. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu i bříško,ael já mám tak citlivou pleť že je to nenic. Jak včera říkala Maternová je to kůží :wink: ,takže strijím se určo nevyhnu jako předtím. a to jsem mazala jako divá vším čím šlo. Teď jsem si koupila Elastin Q,ale prý dětský olejíček je nejlepší :slight_smile: ...ale už to neřeším.
Tak se mi vrátila zase nevolnost....včera i předevčírem jsem blindila odpolko :frowning2:
6. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: je,je!!!! To je mi líto prckovi asi neco nechutnalo,co???? Nevolnosti ,tak pozdě??? A je vše O.K???
Ale snad jo,když byla kamaradka ted tehotná,v prosinci rodila,taky jhi bylo děsně dlouho špatně a doktor ji uklidnoval,že to znamená,že je vše v pořátku!!!
Tak to potom nechapu sebe ,že mě nebylo špatně vůůůbec ani jednou!!!!
6. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono hold něco natom bude ,že každá je jiná a jinak to snášíme!!! :wink:
6. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ta furie me pobavila,uznavam ze prvni dojem takovy asi dela ale ona je zlaticko,me moc pomohla,jenom dik ni jsem se dostala k provaznikovi a dik tomu cekam tu malou berusku.reni neboj jeste tech kopanecku budes mit dost,ja obcas nevim jak se natahnout...ale je to nadhera
6. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni fakticky ,já jsem se malém Hanky držela jak jsem se jí bala,běhala tam tak divoce,přerovnávala stoly a když jsme ji chtěli pomoct,tak jen zabručela ,že se nemame natahovat!!!! :angry: Žadný usměv nic!!!!!!!!!! No fakt z ní šel sztrach!!!Ale jak už jsme si sedli,tak se začali i usmívat,ale fakt to vypadalo hodně divoce na začátku!!!A pak to byla nádhera :grinning: :wink:
6. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo první dojem je nezapomenutelný :grinning: a to byla síla...ale pak to byla nádhera :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
no holek na MMB je hodně co mají nevolnosti až do porodu.....gyndař mě prý dá nějaké čípky,ž to není normální....zvracím jen odpolko,strašně pomalu mi tráví žaludek,takže klíďo večer vyblinkám obídek :frowning2: ..takže odpol už nesmím tolik jíst a když tak každou hodinku trošinku.
Reni s Adulkou jsem také ani nevěděla,že ji mám a líná v břiše byla jako blázen ale po porodu je hyperaktivní :grinning: :grinning: :grinning: třeba můj EX ani pořádně necítil pohyby,protože ta se pohla sand 10 * jak byla líná :slight_smile:
6. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Já chci pořádné kopance do žeber :grinning: !!Ne,ale aspon trošku,abych měla ten kontakt s mimiskem,tak mi fakt vůbec nepřijde,že jsem těhule!!!!
Hani, a papaš dost zeleniny???? Ta by ti mohlas pomoci při trávení!!!Ale prd tomu rozumim,takze jen zkouším typovat ,co by Ti tak mohlo pomoct. :wink: :slight_smile:
6. únor 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo každý den tolik sežeru...já zase kvůli vyprazdňování,páč chodím strašně málo na velkou :frowning2:
ach jóóó´.........nebo mám nervy a ani si to neuvědomuji :unamused: fakt nevím.
hele tak copak vaříš? mě nic nenapadá a už by to něco chtělo :sunglasses:
6. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja mam čas až do večera, Olda příjde až v 19hod,takže mu asi udělám jen hemenex a já si vemu něco jen tak!!!Na nic jsem nepřišla!!!!!!!!! :frowning2:
To stou velkou ,jsme na tom UPLNE stejne!!!! Mám s tím už děsně dlouho problém,už před těhu!!!!!!!!!! Je to otrava,vid,porát mít nafouklé břicho!!! :frowning2:
6. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale teď mě tak napadlo,že bych si docela dala vuřtguláš!!!! Už jsme ho dlouho neměli,tak ho asi odpoledne udělám!!!! :wink:
6. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=13409
já jsem si dělala toto,ale jen pro sebe :slight_smile: a také více ošizené a hodně zeleninky....salátek :slight_smile:

No mě na zácpu nepomáhají ani projímadla :unamused:
6. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooooo,vypada to moc dobře!!!!!!!!!!§Mnaminka!!!
Mi taky projímadla nepomáhaji,ale ted mi mudr doporučila,že prý to v těhu nevadí a ted pry musím na ten zachod LACTULOSA se to jmenuje a je to takovy olej mi to připadá a docela to pomáhá!!!Ale včera jsem si to dala večer a na oběd a na večeri jsem mela včera čoču,tak jsem skoro celou noc nemohla spát,jak jsem byla zapúly novaná a nešlo to ven!!! Ale jinak mi to docela pomáhá!!Když si to vezmu po snídani ,tak na druhy den po obědě jdu :wink:
6. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak t osi také koupím :slight_smile: Když jsem před těhu držela dietku,tak selkem Benefibra mi pomáhala......ale také né pokaždé :unamused:
6. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad ti to polmůže,ja jsem před těhu zkoušla různě vlakninu a tak ,ale ono když se to v té vodě nerozpustilo,tak mě z toho natahuje!!!! Takže to bylo k ničemu!!A tdy toto ,je jako kdybych do sebe lila olej ,bez chuti,bez zápachu a vypadá to ,že to tam vevnitř pekně promaže a pak to jde ven nádherně!!!Běžně jsem na WC tlačila i pul hodiny a byl ze me bobek,že by se dítě stydělo a teď!!!!Parada akorát včera jsem si to udělala sama , stou čočkou!!!
6. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si kup červenou čočku,ta nenadýmá :wink: No s tímhle kluci problémy nemají :angry:
tý jo nevím co bych roupama dělala............asi vytáhnu jehlice a začnu něco plétat :slight_smile: nebo mám na spravování spoustu oblečení :wink:
Co budeš dělat odpolko?
6. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to teda neni pravda ze by kluci s tim problemy nemeli... to jsou jenom povery... :wink:
jinak ja nastesti tyhle problemy moc nemela a od kdy sem tam vypiju magnosolv, mam ho na krece v nohach tak ten je teda slusne projimavej, takze to uz problemy nemam zadne... :sweat_smile:
hollky tak to teda jsem zvedava co pi. maternova rekne az ji povim jak vas vydesila... :grinning:
6. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: běda Tiiiiiiiiiiiiiiii :sunglasses:
No já jsem to brala podle své rodiny a s kým jsem byla nikdo neměl problémy. Vím že mi i dr normální obvoďák říkal,že chlapi mají jiný metabolismus i jinak přibírají :dizzy_face: ...ale to je jedno.........jako já klíďo jdu 1* za týden :fearful:
6. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyy blaho tak to bych umrela, ja teda krasne kazde rano... :sweat_smile:
jojo treba i pi. dibelkovou to pobavi jak vas videsila pi. maternova... :grinning: ja se na tom musim tlemit... ale to je tim ze ji znam... :grinning:
6. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele my koukali jako blázen...teď jsme si furt špitali a smáli se než písla docházku....že jsem myslela,že na nás vlítně :grinning: :grinning: :grinning: ........no já ji viděla prvně v životě,já měla u porodu nějakou blondýnku :slight_smile: ..ale pak supéééééér....jsem plakala při relaxu :wink:
6. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek