Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

handa1303
4. únor 2009

no tak jsem chtěla dát odkaz a nakonec mi to nejde řádně otevřít ☹

handa1303
4. únor 2009

si ze mě děláte srandu...........kde jste??????????? 😕

sonica
4. únor 2009

hani, to je zbytecne... na kruhaku jakoby pres nej na druhou stranu a na prvni svetelne doleva a nemocnice je po prave strane, po leve je male parkoviste... 😉
ja lezim, jsem cela flekata... se mi vzdy nadelaji fleky kdyz brecim, nebo se stresuju... no celej den nemyslim na nic jineho... ☹ a modlim se za ten podnajem... ☹

handa1303
5. únor 2009

ach jo beruško moje beruškovatá 😒 to je trápení s chlapama ☹
vydrž....jen co budeš bydlet jinde bude mnohem líp a pak už jen ať pořádně cáluje!!!!!!!!!!!!!! 😀

renatica
5. únor 2009

jo,jo přesně tak,jak píše Hanka!!!!Blb jeden,teď už to fakt jen vydržet,než si něco najdeš a pak ať se bije do hlavy ,až začne cálovat výživný na Tebe i na malou,ať se s toho klidně pose..!!!! Když je takový sobec a je mu jedno ,že teď když bys potřebovala klid a porozumnění,tak Ti naopak ještě brnká na nervy!!!Idi.. jeden jééé ja bych ho mlátila od rána do večera kret... jednoho!!!!! 😠 😠

handa1303
6. únor 2009

ahojky děčátka,jak je ????
Jsem včera dojela domů nějaká zmožená,ale psychicky uvolněná 🙂

sonica
6. únor 2009

ahoj,byly jste na tom povidani s pi.maternovou?ja jsem jeste porad v postely...

handa1303
6. únor 2009

jo jo byli 🙂 No ze začátku jsme byli vyvalený....přiřítila se taková "fůrie" ale pak to bylo bezva....dokonce z ní šel strach 😀 😀 😀
Já již dělám těstíčko na buchtičky a přemýšlím co si uvařím 🙂

renatica
6. únor 2009

Ahoj sluníčka!!!!!!!!!!!!!
Ze včerejška mám zase hlavu plnou zážitků,tak jsem to hned doma ze sebe dostávala a co myslíte že mělo největší uspěch?????
No jasně ,že masáž prsou!!! Prej ,že mám přísný zakaz si top dělat sama,že bude on pravidelně každy večer masírovat,prdlouš jeden!!!! To by to dopadlo 😀
Jinak jako každy večer jsem si četla chytré časopisy a hladila prcka,jestli me náhodou nekopne 😒 ,áááááááále nic!!!Ještě si ten měsíc asi budu muset počkat!!! 😉
Taky netuším co dneska uvařit!!! 😵

handa1303
6. únor 2009

já se chystám na buchtičky,děám těstíčko v pekárně ale co k obídku netuším 😒
No já jsem o prsou raději nic neříkala,páč by to dopadlo jako u Tebe a teď mě teda fakt bolí............

renatica
6. únor 2009

😉 mě už naštěstí nebolí!!!! A mažeš si je???? Mě bolely do té doby ,co jsem si je nemazala asi tak do 10-12tt!!!Pak mi poradili at je namazu a od té doby mám klid!!!!Ale každá to máme jinak,takže tobě to nemusí pomoct!!!Ale uvidíš!!!!!!!!!
No ještě se musím hodně učit,já totiž co na srdci, to na jazyku!!!! A on ten chlap asi fakt nemusí vědět všechno 😉

handa1303
6. únor 2009

mažu i bříško,ael já mám tak citlivou pleť že je to nenic. Jak včera říkala Maternová je to kůží 😉 ,takže strijím se určo nevyhnu jako předtím. a to jsem mazala jako divá vším čím šlo. Teď jsem si koupila Elastin Q,ale prý dětský olejíček je nejlepší 🙂 ...ale už to neřeším.
Tak se mi vrátila zase nevolnost....včera i předevčírem jsem blindila odpolko ☹

renatica
6. únor 2009

☹ je,je!!!! To je mi líto prckovi asi neco nechutnalo,co???? Nevolnosti ,tak pozdě??? A je vše O.K???
Ale snad jo,když byla kamaradka ted tehotná,v prosinci rodila,taky jhi bylo děsně dlouho špatně a doktor ji uklidnoval,že to znamená,že je vše v pořátku!!!
Tak to potom nechapu sebe ,že mě nebylo špatně vůůůbec ani jednou!!!!

renatica
6. únor 2009

ono hold něco natom bude ,že každá je jiná a jinak to snášíme!!! 😉

sonica
6. únor 2009

holky tak ta furie me pobavila,uznavam ze prvni dojem takovy asi dela ale ona je zlaticko,me moc pomohla,jenom dik ni jsem se dostala k provaznikovi a dik tomu cekam tu malou berusku.reni neboj jeste tech kopanecku budes mit dost,ja obcas nevim jak se natahnout...ale je to nadhera

renatica
6. únor 2009

Soni fakticky ,já jsem se malém Hanky držela jak jsem se jí bala,běhala tam tak divoce,přerovnávala stoly a když jsme ji chtěli pomoct,tak jen zabručela ,že se nemame natahovat!!!! 😠 Žadný usměv nic!!!!!!!!!! No fakt z ní šel sztrach!!!Ale jak už jsme si sedli,tak se začali i usmívat,ale fakt to vypadalo hodně divoce na začátku!!!A pak to byla nádhera 😀 😉

handa1303
6. únor 2009

no jo první dojem je nezapomenutelný 😀 a to byla síla...ale pak to byla nádhera 😎 😎 😎
no holek na MMB je hodně co mají nevolnosti až do porodu.....gyndař mě prý dá nějaké čípky,ž to není normální....zvracím jen odpolko,strašně pomalu mi tráví žaludek,takže klíďo večer vyblinkám obídek ☹ ..takže odpol už nesmím tolik jíst a když tak každou hodinku trošinku.
Reni s Adulkou jsem také ani nevěděla,že ji mám a líná v břiše byla jako blázen ale po porodu je hyperaktivní 😀 😀 😀 třeba můj EX ani pořádně necítil pohyby,protože ta se pohla sand 10 * jak byla líná 🙂

renatica
6. únor 2009

☹ Já chci pořádné kopance do žeber 😀 !!Ne,ale aspon trošku,abych měla ten kontakt s mimiskem,tak mi fakt vůbec nepřijde,že jsem těhule!!!!
Hani, a papaš dost zeleniny???? Ta by ti mohlas pomoci při trávení!!!Ale prd tomu rozumim,takze jen zkouším typovat ,co by Ti tak mohlo pomoct. 😉 🙂

handa1303
6. únor 2009

jo jo každý den tolik sežeru...já zase kvůli vyprazdňování,páč chodím strašně málo na velkou ☹
ach jóóó´.........nebo mám nervy a ani si to neuvědomuji 😒 fakt nevím.
hele tak copak vaříš? mě nic nenapadá a už by to něco chtělo 😎

renatica
6. únor 2009

jj, ja mam čas až do večera, Olda příjde až v 19hod,takže mu asi udělám jen hemenex a já si vemu něco jen tak!!!Na nic jsem nepřišla!!!!!!!!! ☹
To stou velkou ,jsme na tom UPLNE stejne!!!! Mám s tím už děsně dlouho problém,už před těhu!!!!!!!!!! Je to otrava,vid,porát mít nafouklé břicho!!! ☹

renatica
6. únor 2009

Ale teď mě tak napadlo,že bych si docela dala vuřtguláš!!!! Už jsme ho dlouho neměli,tak ho asi odpoledne udělám!!!! 😉

handa1303
6. únor 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=13409
já jsem si dělala toto,ale jen pro sebe 🙂 a také více ošizené a hodně zeleninky....salátek 🙂

No mě na zácpu nepomáhají ani projímadla 😒

renatica
6. únor 2009

Noooooo,vypada to moc dobře!!!!!!!!!!§Mnaminka!!!
Mi taky projímadla nepomáhaji,ale ted mi mudr doporučila,že prý to v těhu nevadí a ted pry musím na ten zachod LACTULOSA se to jmenuje a je to takovy olej mi to připadá a docela to pomáhá!!!Ale včera jsem si to dala večer a na oběd a na večeri jsem mela včera čoču,tak jsem skoro celou noc nemohla spát,jak jsem byla zapúly novaná a nešlo to ven!!! Ale jinak mi to docela pomáhá!!Když si to vezmu po snídani ,tak na druhy den po obědě jdu 😉

handa1303
6. únor 2009

no tak t osi také koupím 🙂 Když jsem před těhu držela dietku,tak selkem Benefibra mi pomáhala......ale také né pokaždé 😒

renatica
6. únor 2009

Snad ti to polmůže,ja jsem před těhu zkoušla různě vlakninu a tak ,ale ono když se to v té vodě nerozpustilo,tak mě z toho natahuje!!!! Takže to bylo k ničemu!!A tdy toto ,je jako kdybych do sebe lila olej ,bez chuti,bez zápachu a vypadá to ,že to tam vevnitř pekně promaže a pak to jde ven nádherně!!!Běžně jsem na WC tlačila i pul hodiny a byl ze me bobek,že by se dítě stydělo a teď!!!!Parada akorát včera jsem si to udělala sama , stou čočkou!!!

handa1303
6. únor 2009

tak si kup červenou čočku,ta nenadýmá 😉 No s tímhle kluci problémy nemají 😠
tý jo nevím co bych roupama dělala............asi vytáhnu jehlice a začnu něco plétat 🙂 nebo mám na spravování spoustu oblečení 😉
Co budeš dělat odpolko?

sonica
6. únor 2009

holky to teda neni pravda ze by kluci s tim problemy nemeli... to jsou jenom povery... 😉
jinak ja nastesti tyhle problemy moc nemela a od kdy sem tam vypiju magnosolv, mam ho na krece v nohach tak ten je teda slusne projimavej, takze to uz problemy nemam zadne... 😅
hollky tak to teda jsem zvedava co pi. maternova rekne az ji povim jak vas vydesila... 😀

handa1303
6. únor 2009

😕 😕 😕 běda Tiiiiiiiiiiiiiiii 😎
No já jsem to brala podle své rodiny a s kým jsem byla nikdo neměl problémy. Vím že mi i dr normální obvoďák říkal,že chlapi mají jiný metabolismus i jinak přibírají 😵 ...ale to je jedno.........jako já klíďo jdu 1* za týden 😨

sonica
6. únor 2009

tyyy blaho tak to bych umrela, ja teda krasne kazde rano... 😅
jojo treba i pi. dibelkovou to pobavi jak vas videsila pi. maternova... 😀 ja se na tom musim tlemit... ale to je tim ze ji znam... 😀

handa1303
6. únor 2009

no hele my koukali jako blázen...teď jsme si furt špitali a smáli se než písla docházku....že jsem myslela,že na nás vlítně 😀 😀 😀 ........no já ji viděla prvně v životě,já měla u porodu nějakou blondýnku 🙂 ..ale pak supéééééér....jsem plakala při relaxu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru