Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renatica
6. únor 2009

😉 ☹ Já taky brečela jsem jak malá holka!!!Ted jsem tady měla návštěvu a ted rychle letím na poštu at mi ji nezavřou"!!!!
Já jsem taky taková,jdu jednou za tyden a to jsem tam fakt pul hodiny a tlačím jak magor a pořadně se stejně nevy...!!!!Teda až ted piju ten olej tak to jakž,takž jde!!!Tu červenou čoču někdy zkusím!!!Bly to fakt muka!!

Soni,nic ji neříkej ,ještě si to dá dohromady,že jsme to byly my a budeme mit zle!!! Fakt jsme se tam pořát pochichtávali a ušklebovali,aby nás pak nezbila ☹
Já fakt pádim,pak se zase ozvu

renatica
6. únor 2009

No teda.jkste unuli,ne????Ja uz jsem zpatky,sice pořadně zadychaná,vzala jsem to takovou ostrejsi chuzi at dostanu poradnou davku kyslikui!!!Tak ted funim,jak lokomotiva!!! A vy nikde,no toto!!! 😝

handa1303
6. únor 2009

no já jsem vytuhla 😉 ..začala jsem trochu cítít záda ten podbřišek mi také dáva 🙂 tak jsem si šla lehnout a vytuhla jsem 🙂 Ale musím uznat jak mluvila Dibelková o kojícím polštáři...to je teda věc,ty kuličky mi dělají dobře na krční páteř🙂
mám tento http://obchod.teplodomova.cz/polstar-eps-valec-...

handa1303
6. únor 2009

no nic jdu se zase válet 🙂

renatica
6. únor 2009

A to jsi ho kupovala za tech 600kč???Nebo sisi ho delala sama???
Je moc krásný

renatica
6. únor 2009

No teda holky ,ja jsem ale macecha,tak az ted jsem dokuchtila ten vuřtguláš a obědvám až teď,chodáček malinkej,ale já fakt vůbec nemám chuť k jidlu,bllllllllllee,ale teď tio do mě teda padá,mnam docela se mi povedl 😀 😀 😀

sonica
6. únor 2009

hani tam se mi moc libi fusak ten bezovej... ja si od nich odjednavala nahradni napln do kojiciho polstarku, ja ho doma mela, ale uz byl trosku povysypovanej... 😅 ja ho koupila v akci v tescovi za tri stovky...
ja dopapala fazolovou polivcicku a nejak me tlaci v brisku, uz jsem ji i splachla fenyklovym cajikem... 😅
no a uz zacinam byt nervni ze se tady o vikendu zjevi i s tou svoji nadherou... 😖

renatica
6. únor 2009

Hani nespi!!!!!!!!!!!!!!!!! Piš si s náma 😀 😝

renatica
6. únor 2009

Tak teda nic no,taťka dneska asi přijede brzo ,tak už jdu čumákovat do okna 😀 !!!Tak papa,zase zítra 😉

handa1303
6. únor 2009

jo jo tatka mi ho objednal,ležím na něm pěkně vypodložená 🙂 a dělá mi moc dobře na záda....hlavně je strašně obrovský,že se tam vejdeme i s Dušanem 🙂 pak ho budu používat jako normoš polštář🙂
Fak doporučuji 😉

Soni..ty jsi šikulka,to zvládneš 🙂 budu na tebe myslet 🙂 😉

handa1303
7. únor 2009

ahojda holky...jak je??????? 🙂

renatica
7. únor 2009

Ahojky,no teda teprve před chvíli jsem se vykutálela z postele!!!Když jsem sama doma,tak nejsem schopná vztát!!!! 😝
Ten polštář si teda asi taky obědnám!!!!Aspon už budu mít aspon jednu věc pro mrnouse!!!! 😀

handa1303
7. únor 2009

Týýýýýýýý jo ty s ivyleháváš.....já v týdnu vstávám o půl 7 a dneska v 7 hod ☹
Co ten tvůj dělá? Sem koukala na Lidé.........tak jsem vás omrkla 😀 😀 😀

renatica
7. únor 2009

jj- to jo,ale já jsem vstávala s ním,pěkně trénuju na prcka!!!Nachystala jsem mu snídani,svačinku a pak jse´m jen zabouchla za ním dveře a šla pokračovat!!!To vždycky nemůžu usnout a pak zase až usnu,tak se nemůžu vykopat ven z tý postele!!!Ale vstávat každy den kolem 7,tak ,.....brr no co už člověk potom nadělá,viď!!!Tak si to musím naspat ,dokud to jde!!!Oba dva děláme(jsme dělali,já už teda né,no) v TPCA!!!!!

handa1303
7. únor 2009

jo v tom Kolíně? Tak to má směny 🙂 Kámoš tam také dělá a kvůli těm směnám se tam stěhuje 😉 ,že ho ničí dojíždění. Tak po mateřské tam půjdu asi za Tebou 🙂 Dušan dělá zedničinu....ství,tzatepluje dělá fasády....no prostě všechno on je hlavně instalatér a topenář 🙂 ,teď je odpolko doma,ale jakmile se oteplí tak je do tmy v práci 😎 .bude to zajímavé 😎 ...ale my jsme holky šikovný,tak to zvládneme.
Jdu uklízet a odpolko pěšmo k němu,je hezky,tak si udělám procházku 😉 2 kilásky pěšky 🙂

renatica
7. únor 2009

Ty by jsi chtěla jít po mateřské do TPCA!!!!!Ty jo neblázni!!!všechny co jsme takhle odešly ,jsme říkaly,že s těma směnama,co tam jsou a ta pracovní doba je strašná,že by jsme to nezvládli!!!Modlím se aby do té doby změnili pracovní dobu,protože ty peníze jsou tam fakt úžasné!!!! 😉 Ale to je vše!!! A s malým dítětem,no nevím,jestli bych to zvládla!!!A jak se jmenuje ten tvuj kámoš???? Možná ho znám!!!!
Ty jsi šikovná holčička,tak na procházku!!!To já taky dneska budu uklízet,ale chci si fakt vygruntovat celý byt ,tak pak zase budu mrtvá!!! 🙄

handa1303
7. únor 2009

jmenuje se Benda Lukáš 🙂 no vím,že je to tam na směny hrozný,ale tady nic jiného není nejblíž. Moje firma krachuje,takže se nedočkám ani mateřský a ta neschopenka je tak ubohá 😒
Jsem zase na nervy kvůli penězům..........a nakonec to dopadne,že to budu moci podepsat jen na 2 roky ☹
ach jo........možná proto mi je pořád blbě ☹ ......sem si t opředstavovala moc růžově 😒

renatica
7. únor 2009

😖 Tak to jméno mi nic neříká,ale Olda ho možná bude znát!!! Je tam mistr,takže má přecejen větší přehled o lidech!!!
Jo,jo ty prokletý penízky,to je hrůza!!!!Ja neschopenku mám docela pěknou,ale ,kdybych šla na 3 roky tak ty penízky budou chybět!!!Přecejen už jsme zvyklí,tak nějak na určitý příjem a těžko se utahuje opasek!!! Takže zatím to vypadá,že taky půjdu jen na dva roky!!! Není to tak lehké,když si člověk fakt spočítá veškeré vydaje,tak,.......................... ☹ není to lehké!!!No,jo no,ale musíme to zvládnout,hlavně se nestresuj!!!Vzdycky se to nějak udělá,aby jste vyšli!!!! No,prostě nezbyde nic jiného než fakt koukat na ceny a vybírat si!!!! Uz se to taky učím!!!Nikdy jsem tak nenakupovala!!!V kaufu,kdyz nemám účet minimálně 2000,tak to se mi zadařilo!!!A to nám to (podotýkám,že jsme 2) nevydrží,ani na 14 dní!!! A kde jsou další výdaje!!! ☹ Ale fakt prostě musíme být silné!!!!! A zase všechno zvládnout!!!To je ten krásný úděl žen!!! 😖

sonica
7. únor 2009

ahoj holky, koukam TPCAcko... tak tam bych teda dobrovolne nevlezla... 😅 ale je pravda ze na penizky si tam moc nestezuji...
no ja taky mela praci teda o hubu, ale to se dalo jeste zvladnout... nastesti penize slusne, takze i neschopenku mam zatim dost dobrou a materska bude krasna... jenom pak ten skok na rodicak... proste pujdu pri nem do prace... nic se neda delat... 😖
jinak ten podnajem ve vrdech padl, ten chlap si to pry vzal... takze ted jenom cekat jak to dopadne to co mi rikala pi. dibelkova... no a zas koukat na vyvesku... ja se z toho picnu... ☹
no a tady zacalo pekne foukat, ale to mi nevadi, dala jsem si vyprat povleceni, tak mi ho venku pekne profouka, bude vonave a vecer hlavne suche... 😅

renatica
7. únor 2009

No ta práce tam je opravdu masakr!!!! Nikomu nedoporučuju!!!Ale ty penízky mě tam udržela 4 roky!!!!
Soni ,snad se něco brzo najdeš!!!! Zkus i na internetu je dost inzerátů!!!! Tak jestli na něco nenatrefíš!!!
Tady je teda úplně nádherně,teploučko,ale taky trochu fouká 😉 Jo,jo takové vyprné vyfoukané povlečení-mmmmmmmmmmmm to se Ti bude dneska krásně spinkat 😵

sonica
7. únor 2009

reni no prave na netu toho moc neni... a kdyz je tak to jsou realitky a proplatis to min. o jeden najem.. 😖
no tak ten blbecek se tady prave ukazal, ani nepozdravi, ani nic nerekne, veme psa a jde pryc... kdybych ho pres okno nezahlidla, tak bych klidne rekla ze nekdo psa ukradl... to je fakt uz kreten... i krava zabuci kdyz vleze do mastale... 😠

renatica
7. únor 2009

To je fakt osel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Člověku až zůstává rozum stát,co takový člověk všechno dokáže!!!! Fakt je mi tě strašně líto!!! Sakryš,už ať máš nějaký ten byteček a máš klid!!!! Jen kdyby to šlo tak rychle jak,právě potřebuješ!!!To je to nejhorší!!!Ach jo!!! Snad brzo na něco natrefíš!!!!!!!!! 😉

handa1303
7. únor 2009

tak už jsem tady kočky 😉 jsem se prošla k Dušanovi.......mi to udělalo dobře,na psychiku fakt úžasně 🙂
Ale zjistila jsem že Adula potřebuje dvoje nový boty.........a teď do toho ty rovnátka....to bude masakr..........a nakonec ten soud,páč mi EX nechce na rovnátka přidat a budou stát od 6 - 10 tis. tak ho budu muset dát k soudu 😒
no já nechci jít tak brzy dělat,tak uvidíme jak se tu budu snášet s jeho rodiči a jak to tu bude 😵

Soničko drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

handa1303
7. únor 2009

týýýýýýýýýý joooooooo 😒 já mám takovou smůlu...nikdo tu není ☹

renatica
7. únor 2009

no,mě nějak to uklízení zmohlo a úplně jsem vytuhla!!!! No ,ale už jsem si udělala kafíčko,tak snad budu fungovat!!! 😀 😀
Ty,jo!!!!!!!!!!!!!!!!Ty rovnátka jsou tak drahý?????????????????????????To je teda mazec!!! 😒

handa1303
7. únor 2009

to je mazec a jen na jednu čelist 😒
také si udělám kávičku 😉 i hládeček docela už mám 🙂
já jsem už v Závratci u Duši..........tak se nudím,že surfuji na pc.........potřebuji nějaké pěkné a levné těhu kalhoty 🙂

renatica
7. únor 2009

holky ,nevíte náhodou ,kde sehnat velikosti čepiček od narození a dál,jak pak roste!!!Mamča chce uplést čepičku na zimu a neví jak velkou

renatica
7. únor 2009

někde jsem tady takovou tabulku viděla

handa1303
7. únor 2009

já to nevím............to ti fakt neporadím 😉
sem se kvůli tobě přihlísila do Lidé........tak a co teď???????? 😵 😵 😵

renatica
7. únor 2009

😀 😀 😀 tak si tam dej co nejvíc fotek,hihi 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru