Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

nensy
7. led 2009

jo sonica provazník to je fakt fešák a co jeho manželka už májí mimčo

nensy
7. led 2009

renatica nejsem si uplně jistá ale tak dva měsíce před porodem si tam zavolej a řekni že by jsi tam chtěla rodit a tam budeš chodit už do porodu na kontrolu

renatica
7. led 2009

Jo a stím pohlavim si asi fakt počkám na to 3D čkoa budu mít jistotu,pokud kulihrášek nebude natočenej na druhou stranu 🙂 To abych si na to cvičeni vzala nejake převlečeni a přezutí,co??? A kdy se to plati??? A na jak dloho,přijde mi,že jsem teprve v začátcích!! A rodit planujš taky v Pardubicích a nebo Časlav??

renatica
7. led 2009

nensy: na komtrolu přímo do nemocnice??? A Hlůasová taky rodí,nebo ne??? Ja vubec nic nevím

nensy
7. led 2009

tak já jsembyla na 3D v kolíně máme tonatočený na dvd a platila jsem 600 a trvá to asi 20min to dvd a je to fakt pěkný 😀

sonica
7. led 2009

renat tak ja se tam nesetkala s tim ze by byl na me nekdo protivnej... 😅 ale nerikam ze se stat nemuze... ale ja jsem od rany a libit bych si nenechala... 😅
nensy uz davno... julca uz v pondeli ordinuje, ale jenom pondeli... maj kluka... 😀 no a hlavne je to slunicko, moc hodnej a ochotnej...
reni na to cvico prid, pani dibelkova ti rekne co a jak, prvni hodinu jsem si to skusila, a pak si rozmyslela co a jak dal... neboj neukousne te, je strasne hodna.... 😉 i s placenim ti pak rekne co a jak, plati se pred nebo po cvicu...
reni no jo, to je riziko... me se prcek schoval tvaricku do placenty a jedine co na nas otrcil byla prdelka, abychom videli jestli ma pindika, nebo nema... 😀
na cvico si vem neco pohodlneho, cvici se naboso...
rodit budu v caslavi prave s provaznikem... 😀

renatica
7. led 2009

nensy: kamaradka byla na tom taky v koline,ale mala zrovna spala,chtela teda jen fotečku,ne video,ale nakonec nemela nic ,že by ji pry bylo videt jen ucho,tak nemaji nic,byla dost sklamana,ale je to asi o nahode a treba ,kdyby si dali to video,tak by se jim natočila 😉

nensy
7. led 2009

tak to já já když jsem rodila tak ona byla těhu 🙂 já myslela že odejde s čáslavi že snad říkal že jde dělat umělé oplodnění 😕

sonica
7. led 2009

reni jo na kontrolu budes pak chodit ten posledni mesic do nemocnice...

sonica
7. led 2009

nensy on jo>... on je prave v CARu v pardubicich, ja jsem po umelku a zustala jsem u nej... a rodit budu taky s nim... 😀

nensy
7. led 2009

tak měsíc já jsem si to myslela že nák tak 🙂
no mě se malá taky nechtěla otočit je na točená se strany furt jsem musela žduchat do břicha aby se hnula 😀

nensy
7. led 2009

tak to jo ale to je krásnej chlap co 😀

renatica
7. led 2009

soni: tak ja se tam za 214 dni asi ukazu,ted jedu v sobotu na tyden za nasima na Moravu a pak bych hned v to utery přišla,to jdu ten den aji na kontrolu,tak doufam,ze me pošlou na ultrazvuk,pááč už jsem tam děsně dlouho nebyla a chtela bych kulihráška vidět 🙂

sonica
7. led 2009

no nam to nepomohlo, dr. stouchal a stouchal a nic... 😀 😀 😀
no krasnej... je to slunicko... ja jsem na jine typy, ale hezounek to je...ale me prijde spise jako klucina od vedle... ale je hrozne hodnej... ja si s nim rada pokecam kdyz tam jsem , probereme nove drby... 😀

renatica
7. led 2009

nechtela jsem napsat 214,ale 14 dni- top bych tomu dala
😀 😝

sonica
7. led 2009

no ja chodim kazdou chvilku na ultrazvuk... uz se mi to taky blizi... mozna ho ukecam uz ted na patek, jinak az pristi... 😀
jojo reni jen prid... a klidne se ke me hlas... 😉 😀 😀

renatica
7. led 2009

No teda- vím,že v Čáslavi,nějaky Provazník ordinuje a teď budu zvědavá,jak vypada,když si vás tak pročítam 🙂 ,ještě jsem neměla tu čest!!

sonica
7. led 2009

ja ted uz druhy tyden nebyla, protoze minuly jsem to nezvladala a tento jsem nachcipana... uvidim jak na tom budu pristi... 😅

sonica
7. led 2009

reni neordinuje... jenom jeho manzelka a poradnik ma odsazenej na hodne dlouho.... 😀
provaznik jenom slouzi obcas soboty v porodnici... 😀

renatica
7. led 2009

Ja tam teda vlitnu a budu volat. SONI:::HALOOOOOOOOOOO :: Už jsem tady 😀 😉 ,no me poznáš,ja se budu děsně stydět,ja jsem takovy prdlouš!!A kolik vás tam tak cvičí??? To ja prijdu hodinu napřed abych tam byla první 😉 ☹ 😢 😀 😝

renatica
7. led 2009

😎

sonica
7. led 2009

reni klidne... jsem tam jedina sona... 😀 😀 😀
ja tam byvam uz tak pred trictvrte...
cvicit, no jak kdy, ale chodi dost maminek... 😀

renatica
7. led 2009

☹ to je kolik 20???????????? To tam nevkročím 😉 ☹ 😒 Fakt jsem magor 😔

sonica
7. led 2009

ne 20neee, neboj... nebud labut... vsechny holky jsou tam fajn a navic se dozvis spoustu zajimavych veci a treba budes i ty chtit neco vedet a od toho to je taky... 😉 takze stud nech doma a prid

renatica
7. led 2009

😉 jj jsi moc hodná,určitě tě tam budu hledat. Tak jo pokud mi dotoho vyloženě něco nevlítne tak 20.1. tam teda přiběhnu na to cvičení. Mělo by to teda začínat v 15 hod ,tak ja tam teda budu ve 14:30,at mam klidnou dušičku a śnad se tam potkame,budu se moc tešit a trošičku děsit. Ted uz musim končit,ale zítra se zase ukažu,tak papapa 😉

sonica
7. led 2009

reni hledej, chodim vzdy v cervenem tricku eukanuby a cerne siroke tritvrtaky a cvicim jakoby u stolku u sedacky... 😉 😀 😀 😀
jo jo, papa

prochi
8. led 2009

Ahojky, koukám, že někdo vyhrabal naši zapadlou témičku 😎

Soni, nemůžu než souhlasit s chválou na paní Dibelkovou. Je opravdu úžasná! Dokáže člověku všechno tak perfektně vysvětlit a dodat optimismus, že jsem se celý těhotenství na porod doslova těšila. Teď už pomalu uvažuju, že bych se šla zase na cvičení podívat, ale ještě asi pár týdnů počkám. Potřebuju trochu nalít optimismus a dodat odvahu do druhýho porodu (jóó když už člověk ví, do čeho jde, je to trochu horší s tím těšením...).

Holky, pokud se rozhodnete rodit v Čáslavi a chodíte k doktorům na ambulanci vedle nemocnice, tak tam budete chodit až do porodu. Sestřičku už mají u sebe 2 monitory a ozvy se natáčejí přímo tam. Je to lepší, než to bylo dřív, to se musela na monitor na porodnici a pak s výsledkama na ambulanci.

Renatica, koukám, že se ti nelíbí poplatky za určení pohlaví a za fotku. CHápu, že ti to přijde divný. Jen bych se jich trochu zastala, že to nemají v popisu práce a u jiných doktorů zase holky platí různý registrační poplatky, roční poplatky, poplatky za nadstandartní péči, i třeba poplatek jen za vystavení těhu průkazky
😕 apod.
S tím seknutím pohlaví: z valný většiny sedí na UTZ doktor Hozák, který je proslulý tím, že se v určení pohlaví neseká. A pokud si není jistý na 100% tak ti to buď neřekne (co to je) a nebo řekne, ale nic po tobě zaplatit nechce a řekne, že to není stoprocentní. Nám se třeba prcek nechtěl vůbec ukázat. Až ve 30týdnu to vypadalo na holčičku. Ale Hozák řekl, že to je tak na 70% a jestli to chceme vědět na 100%, tak ať se přijdem ještě ukázat a samozřejmě jsme nic neplatili. A pak už se natočil krásně a slova doktora byla "tak takhle holky nevypadaj" a já z něj lámala zase procenta a řekl nám, že na tisíc procent je to kluk 😀
To samý měla teď kamarádka ve 20. týdnu. Řekl jí, že to vypadá na kluka, ale tak na 70% a taky samozřejmě nic neplatila.
Ono fakt né vždy to jde poznat, když se prcek neukáže, tak se neukáže.

sonica
8. led 2009

prochi tak s tim jenom souhlasim kdyz se prckovi nechce tak se nechce... me to predvedl na 3Dcku, cumacek zaryl do placenty a hotovo, zadne fotky nebudou... 😀 zato pohlavi nam ukazal v cele parade... 😀
no a pani Dibelkova je opravdu poklad, ale ja stejne koukam i na pani Maternovou... ktery vdecim ze to ze cekam vysneneho prcka... 😵
ja nevim jak to bude pak u me, protoze my potrebujem s provaznikem uhlidat cas, ze ted na to vlitnem... tak jsem zvedava jak to vymyslime... 😀
jinak mas pravdu, ja se taky na porod tesim a opravdu si myslim ze je to hodne o psychice, ja nerikam ze verim ze to nebude bolet, nebo ze to bude tezke, ale tesim se na to a verim ze to zvladneme na jednicku... 😀
prochi jen klidne prid, je to stejne skvele jako si to uz zazila... 😀

renatica
8. led 2009

prochi- tak to jsi me moc potěšila,bála jsem se ,že pokaždé,co se zeptám na pohlaví tak zaplatím,to co pišeš jsem vůbec netušila!!Tak jsem rada. Koukam,že se teprve chystaš na cvičení a to už jsi 17 tt,ja jsem teprve 13 a uz se tam skoro těším,ale abych tam nešla ,nějak zbytečně moc brzo,?????????????? ☹

soni,jo na to 3Dcko se strasne moc těším,až tam jednou půjdeme,jsou to moc krásny záběry!!!

jo ještě mě tak napadlo,vy to určitě budete vědět,kdy mi zacnou delat ultrazvuk přez bříško??Je rto u každé jinak,nebo ??? ☹

prochi
8. led 2009

Soni, souhlas, paní Maternová taky super! Aspoň co pamatuju ... 🙂
A chodíš i na plavčo? Já pořád nevím, jestli plavání, nebo cvíčo. Vodu miluju, ale nechce se mi teď nějak s tou mou rozkydlou postavou do plavek...
A jak je to s placením? Koukám pár příspěvků výš, že se platí před nebo po cvičení. To už se platí za každý cvíčo? Za mýho prvního těhu to bylo jednorázově 500,- a bylo v tom cvíčo, psychoprofilaxe a tatínek u porodu.
No já jsem poprvé šla rodit taky hrozně v pohodě a natěšená. Ale teď už mám po tom všem hodně strach. I když to mimčo za to všechno stojí. I proto na cvíčo určo zase chodit budu, aby mě paní Dibelková trochu srovnala 😀
A ty seš s Provazníkem domluvená, že tě přijede odrodit do Čáslavi? Nebo kde to máte v plánu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru