Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

handa1303
22. led 2009

TAKÉ POČÍTÁM,ŽE VE 14,30 BUDU NA MÍSTĚ.....TAKY SE POTŘEBUJI OKOUKAT🙂) TO BUDE PRČAAAAAAAA 🙂 🙂 🙂 🙂
JÁ PŘEMÝŠLÍM CO BUDU MÍT NA SOBĚ....HA HA....ALE JEDNO JE JISTÉ VLÁSKY MÁM ČERNÉ🙂 A BUDU KŘIČÉÉÉÉÉT : JE TU NĚKDE RENATKAAAAA 🙂 🙂 🙂 🙂 JDE SE MNOU PRVNĚ NA CVIČENÍČKOOO 🙂 🙂 🙂

renatica
22. led 2009

😀 😀 Tak jo!!!Určitě se najdeme!!!To bude,....................... 😅 😅 😅 . Taky jsem moc zvedava,co vykopu z te skříně!!! ☹ To bude ještě sranda 😀 😝

handa1303
22. led 2009

CO TY......ALE CO JÁÁÁ 😀 😀 😀 UŽ TEĎ JSEM TROCHU PŘI TĚLE 🙂 🙂 🙂 🙂

renatica
22. led 2009

jj,.....................to ja ale taky,ach ich!!!!!!!!! ☹ No jo no,co uz,hold jsem takova jaka jsem. A az prestanu jednou kojit,tak se do toho opru a dam to dolu. Podle vahy jsem sice pribrala jen 1kg,ale kdyz se na sebe podivam tak uz se to risuje 😉 . To zvladneme 😅

handa1303
22. led 2009

NO JO JENŽE JÁ UŽ JSEM TAKOVÁ.........JEŠTĚ PŘED TĚHU 🙂 🙂 🙂
MÁM FOTA NA MIMIBAZARU 🙂 ....KLÍĎO JUKNI. POSLALA BYCH TI ODKAZ,ALE NEVÍM,JESTLI SE TO MŮŽE...ABY JSI MĚ POZNALA🙂)

JÁ NA VÁHU RADĚJI NELEZU.....PÁČ BYCH SE MUSELA ZHROZIT 😉

renatica
22. led 2009

Tak si dej nejake fotecky tady do alba!!! Rada se juknu,ale zkusim to najit na tom bazarku.

renatica
22. led 2009

No to víš,že né,vubec te tam nemuzu najit,lepe receno,nevim jak, je tam toho desne moc!!!! A ja jsem taky tkova sikovna holka krev a mliko,zadny proutek,hihi 🙂 😀

handa1303
22. led 2009

JÉÉÉÉ RENČO..JÁ TO TAM NEUMÍM DÁT🙂)
MÁM JE PŘIPRAVENÉ........ALE NEVÍM JAK ☹

handa1303
22. led 2009

JINAK MÁM ID - 42799 NA MMB 🙂

renatica
22. led 2009

No ja jsem tam ted 3 aktualni dodala,vypadam tam ale desne,slavili jsme u brachy jeho 35 a me 25 narozeniny a porat me chteli fotit,tak jsem jak morous. Nevim,co ti nejde. Kdyz uz jsi v tom albu,tak das prochazet,najdes si tu fotecku,kterou tam chces dat. potvrdis ji, a pak uz by to melo prijmout. Jo ono vlastne jeste zalezi,jestli neni ta fotka moc velka,to potom nevim,jak se to upravuje. Jdu te jeste jednou hledat na ten MMB: 😉

renatica
22. led 2009

jj,uz jsem te nasla. Malinka je strasne sikovna a nahodou,Tobe to taky slusi,no jo 18let to uz nam neeeeeeníííííí!!! A jsi prece maminka,tak musis mit dost sily a ne aby fouknul vitr a ty bys litala za kočarkem 😝 !!! Nahodou fakt moc pekne fotky a tvuj manža je taky sympatak

renatica
22. led 2009

Tak co porat ti ty fotecky nejdou???? Snaz se ,ja jsem antitalent a taky uz to zvladam,urcite je to stejny zpusob jako na mmb!!!

handa1303
22. led 2009

JÉÉÉÉÉÉÉ UŽ JE MÁM V ALBU 🙂
HELE,ALE JÁ TAM NEMÁM MANŽU NA FOTKÁCH.........NEBYLA JSI JINDEEEEEE 🙂

renatica
22. led 2009

no tady na tech fotkach vypadas jinak 😀 😀 😀 😀

renatica
22. led 2009

kam jsem to vlezla 😉 😀 😀

renatica
22. led 2009

no,ale tady ti to slusi vííííc,taky bych ti typla tech mejch 25 😉

handa1303
22. led 2009

JÉÉ TO NEVÍM 🙂 ..ALE UŽ JSI NAŠLA MOJE ALBÍČKO........JÁ UŽ TVOJE JO...SLUŠÍ TI TO MOC............JSI KOČKAAAAAA 🙂 🙂 🙂

renatica
22. led 2009

děkuji,..........jiited uz jsem to nasla i na tom MMB,mas tam stejne fotecky vid,jsi hubenoucka,teda aspon podle tech ramen co jsou videt, 😀 😀 😀 . A mala je sikovna,ma certiky v očích po mamince,vid???

renatica
22. led 2009

ted uz se snad pozname 😀

handa1303
22. led 2009

NO VÍŠ,ŽE SE TĚĎ POZNÁME 🙂 🙂 🙂
I KDYŽ VYPADÁM O TROŠKU JINAK 🙂 .NEJSEM HUBEŇOUČKÁ,BA NAOPAK.....NO UVIDÍŠ 😉
JO JO MÁM FOTEČKY STEJNÉ.......... 🙂
ZATÍM PA PA ,BUDU TU ZASE ZÍTRAAAAAAAA 😉

renatica
22. led 2009

tak papapa zitra 😉

sonica
22. led 2009

no holky tak jsem vas okoukla snad vas poznam. Handi akorat nepis velkymi pismenami,mohli by ti to smaznout a uz bychom si to neprecetli.

renatica
22. led 2009

Soni, no snad se najdeme vsechny,hihi 🙂 😉 Nevíš nahodou,proč se mi to samo maže,když si tam chci pod fotku neco napsat???Ja tam vzdy neco napíšu a hned ,kdyz to aktualizuju,tak to tam zase neni. A píšu i s diakritikou i bez velkym i malym a nekdy to tam zustane a jindy zase ne. A kdyz tam chci k te fotecce napsat 7+2,tak se mi to + vzdy smaze. ☹
Už se moc moc těším na to cvíčo!!!!jj,asi jak budu nervozni,tak s toho ucítím prvni pohyby 😀

handa1303
23. led 2009

Soni - jéééé děkuji za upozornění 🙂 ....já jsem zvyklá z mmb - tam píšu velkými...lépe se mi to čte 😀
až uvidíš vyvalenou černovlásku co bude očumovat u brány........tak to jsem já a křič 😀 😀 😀

Renčo - v poho 😉 ,budeme vyvalené dvě 🙂 🙂 🙂 ......o víkendu musém hledat nějaké kraťasy 🙂 , takže se tam normálně převlíknu - někde 🙂 .....hele to zvládneme a nakonec budem rádi,že jsme jeli.....docela mě láká i to plavčo,ale vůbec netuším kde tam jsou ty lázně 🙂 ....a to je jen pro těhulky ten pátek????

renatica
23. led 2009

Hani - taky teprve budu kopat ve skrini,doufam,ze neco vylovim,jinak jeste n posledni chvili pujdu neco na sebe kupovat Na to plavani chci taky chodit,ale taky nevim kde v Časlavi jsou ty Lazne. Ale podle mych informaci,co mi psala Sona (je to na 2strance) ,tak plaváni je od 18 - do 19hod. kazde pondeli,v tech Laznich 🙂 ,myslim si ze asi urcite jen pro ty tehotne. A cvičeníčko od 15 - do 16hod. každé úterý u te transfuzky 😅 !!!! A oboji vede vrchni sestra Diebelková!!!Na ni jsem taky moc zvedavá,ktera to je jestli ji znam aspon od videni. 😉

handa1303
23. led 2009

Já ani nevím jak vypadá,ale možná že tam už byla ksyž jsem rodila prvně 🙂 . Mám koupené i plavečky....jojo já jsem to spletla v pondělí je to plavčo........škoda,že to není také v úterý 😉 ,že bych to spojila při jednom 🙂
Myslím si že je to cvíčo k něčemu dobré............nejen že se protáhneš,ale poznáš lidi s kterými se třeba potkáš v porodce 🙂

renatica
23. led 2009

To teda jo,to máš pravdu,pak by to na tom poporodním zase lépe utíkalo,než,když tam je člověk v podstatě sám a neví si rady!!!Já teda s toho všeho budu pekně vyhoukaná,neměla jsem nikdy příležitost a to děti miluju,pomáhat někomu s miminkem. Takže pro mě i to držení miminka bude náročné,to nemluvím o koupaní a mazání a stříhání nehtíčků----jjjjj fakt se toho docela děsím. V životě jsem nic takového nedělala. To budu mit asi peknou depku,že nejsem dobrá máma. Ale já fakt nemela tu možnost,nikde v okoli nebyli a nejsou miminka ☹ . Ale děti strašně moc miluju,strašně a ten náš prcek v bříšku je dalo by se říct vymodlenej,moc ,moc jsme si ho přáli. 😉

handa1303
23. led 2009

taky jsem neěmla nikde možnocst si to skusit ☹ ,ale neboj to příjde samo a úplně automaticky to budeš dělat. 🙂 🙂 ..takže zapoměň na depku,mimi Ti stejně nedá čas myslet na něco jiného než na něj 🙂 Z koupání mám strach i já..........je to už tak strašně dávno 😕 😕 😕
Já jsem na porodnici byla dá se říct sama...dvě holky na pokoji měli už druhé,tak docela věděli a já byla jako trubka,navíc mi nikdo s ničím nepomohl a tak jsem holku kojila je 14 dni ☹ ,ale doufám,že se to všechno změnilo.
a navíc budeš už znát i sestru Dibelkovou více a předporodní dělá Maternová.........takže si myslím,že nám to hodně dá 😎

renatica
23. led 2009

no,snad máš pravdu. Co jiného nám zbyde!!!! Kdo jiný by se o to malé stvořeníčko postaral. Musíme to všechno zvládnout. No myslím si ,že v te porodnici to nebude o moc lepší,než si pamatuješ. Nechci teda plašit,ale co jsem četla,tak samé nadávky,že sestry nezvladjí svou praci,že toho maji hodně a tak se nemají čas věnovat prvorodičkám a jakémukoli vysvětlováni,atd..takže to mi taky moc nepřidává . Zkus si najet na rodina.cz a tam je na hlavni strance v levo ve sloupecku přehled porodnic,tak na to najed a najdi si Časlav,nic pekneho se tam nedocteš!!! ☹ Snad to jsou jen blbe pomluvy,ale ,nevim,nevim,je tam toho dost ☹

handa1303
23. led 2009

Nechci Tě Renčo strašit,ale po pravdě tomu věřím...to jsem tam zažila ☹ holčinku mi dali na kojení až po 4 hod...skoro se nechytala,nechtěla pít a nechali mě tam s ní samotnou. Teď si chci zaplatit nadstandart........jenže jak padla Kutná Hora,tak si myslím,že bude pořád obsazenej ☹ Navíc byla v té době chřipková epidemie....žádné návštěvy...personál lehce nachcípaný ☹ Já nevím........je to 9 let........a já ze srdce doufám,že to bude aspoň o 50 % lepší 😉
Měla jsem štěstí,že mě šil pan doktor Hozák,ač mě to bolelo více jak porod,tak mě zašil pěkně a já 2 dny po porodu už mohla sedět na zadku a začít trochu cvičit 😅 ..na něho nedám dopustit - také mě rodil,páč tam nikdo zrovna nebyl a jemu dávno skončila služba,ale šel okolo.

Renčo ty jsi doma,nabo chodíš do práce nebo studuješ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru