• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

23. listopadu 2016 
TAKÉ POČÍTÁM,ŽE VE 14,30 BUDU NA MÍSTĚ.....TAKY SE POTŘEBUJI OKOUKAT:slight_smile:) TO BUDE PRČAAAAAAAA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
JÁ PŘEMÝŠLÍM CO BUDU MÍT NA SOBĚ....HA HA....ALE JEDNO JE JISTÉ VLÁSKY MÁM ČERNÉ:slight_smile: A BUDU KŘIČÉÉÉÉÉT : JE TU NĚKDE RENATKAAAAA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: JDE SE MNOU PRVNĚ NA CVIČENÍČKOOO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Tak jo!!!Určitě se najdeme!!!To bude,....................... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Taky jsem moc zvedava,co vykopu z te skříně!!! :frowning2: To bude ještě sranda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
CO TY......ALE CO JÁÁÁ :grinning: :grinning: :grinning: UŽ TEĎ JSEM TROCHU PŘI TĚLE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,.....................to ja ale taky,ach ich!!!!!!!!! :frowning2: No jo no,co uz,hold jsem takova jaka jsem. A az prestanu jednou kojit,tak se do toho opru a dam to dolu. Podle vahy jsem sice pribrala jen 1kg,ale kdyz se na sebe podivam tak uz se to risuje :wink: . To zvladneme :sweat_smile:
22. led 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO JO JENŽE JÁ UŽ JSEM TAKOVÁ.........JEŠTĚ PŘED TĚHU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
MÁM FOTA NA MIMIBAZARU :slight_smile: ....KLÍĎO JUKNI. POSLALA BYCH TI ODKAZ,ALE NEVÍM,JESTLI SE TO MŮŽE...ABY JSI MĚ POZNALA:slight_smile:)

JÁ NA VÁHU RADĚJI NELEZU.....PÁČ BYCH SE MUSELA ZHROZIT :wink:
22. led 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si dej nejake fotecky tady do alba!!! Rada se juknu,ale zkusim to najit na tom bazarku.
22. led 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to víš,že né,vubec te tam nemuzu najit,lepe receno,nevim jak, je tam toho desne moc!!!! A ja jsem taky tkova sikovna holka krev a mliko,zadny proutek,hihi :slight_smile: :grinning:
22. led 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉÉÉ RENČO..JÁ TO TAM NEUMÍM DÁT:slight_smile:)
MÁM JE PŘIPRAVENÉ........ALE NEVÍM JAK :frowning2:
22. led 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JINAK MÁM ID - 42799 NA MMB :slight_smile:
22. led 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem tam ted 3 aktualni dodala,vypadam tam ale desne,slavili jsme u brachy jeho 35 a me 25 narozeniny a porat me chteli fotit,tak jsem jak morous. Nevim,co ti nejde. Kdyz uz jsi v tom albu,tak das prochazet,najdes si tu fotecku,kterou tam chces dat. potvrdis ji, a pak uz by to melo prijmout. Jo ono vlastne jeste zalezi,jestli neni ta fotka moc velka,to potom nevim,jak se to upravuje. Jdu te jeste jednou hledat na ten MMB: :wink:
22. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,uz jsem te nasla. Malinka je strasne sikovna a nahodou,Tobe to taky slusi,no jo 18let to uz nam neeeeeeníííííí!!! A jsi prece maminka,tak musis mit dost sily a ne aby fouknul vitr a ty bys litala za kočarkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!! Nahodou fakt moc pekne fotky a tvuj manža je taky sympatak
22. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co porat ti ty fotecky nejdou???? Snaz se ,ja jsem antitalent a taky uz to zvladam,urcite je to stejny zpusob jako na mmb!!!
22. led 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉÉÉÉÉÉ UŽ JE MÁM V ALBU :slight_smile:
HELE,ALE JÁ TAM NEMÁM MANŽU NA FOTKÁCH.........NEBYLA JSI JINDEEEEEE :slight_smile:
22. led 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady na tech fotkach vypadas jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam jsem to vlezla :wink: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale tady ti to slusi vííííc,taky bych ti typla tech mejch 25 :wink:
22. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉ TO NEVÍM :slight_smile: ..ALE UŽ JSI NAŠLA MOJE ALBÍČKO........JÁ UŽ TVOJE JO...SLUŠÍ TI TO MOC............JSI KOČKAAAAAA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji,..........jiited uz jsem to nasla i na tom MMB,mas tam stejne fotecky vid,jsi hubenoucka,teda aspon podle tech ramen co jsou videt, :grinning: :grinning: :grinning: . A mala je sikovna,ma certiky v očích po mamince,vid???
22. led 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted uz se snad pozname :grinning:
22. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO VÍŠ,ŽE SE TĚĎ POZNÁME :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
I KDYŽ VYPADÁM O TROŠKU JINAK :slight_smile: .NEJSEM HUBEŇOUČKÁ,BA NAOPAK.....NO UVIDÍŠ :wink:
JO JO MÁM FOTEČKY STEJNÉ.......... :slight_smile:
ZATÍM PA PA ,BUDU TU ZASE ZÍTRAAAAAAAA :wink:
22. led 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papapa zitra :wink:
22. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky tak jsem vas okoukla snad vas poznam. Handi akorat nepis velkymi pismenami,mohli by ti to smaznout a uz bychom si to neprecetli.
22. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, no snad se najdeme vsechny,hihi :slight_smile: :wink: Nevíš nahodou,proč se mi to samo maže,když si tam chci pod fotku neco napsat???Ja tam vzdy neco napíšu a hned ,kdyz to aktualizuju,tak to tam zase neni. A píšu i s diakritikou i bez velkym i malym a nekdy to tam zustane a jindy zase ne. A kdyz tam chci k te fotecce napsat 7+2,tak se mi to + vzdy smaze. :frowning2:
Už se moc moc těším na to cvíčo!!!!jj,asi jak budu nervozni,tak s toho ucítím prvni pohyby :grinning:
22. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni - jéééé děkuji za upozornění :slight_smile: ....já jsem zvyklá z mmb - tam píšu velkými...lépe se mi to čte :grinning:
až uvidíš vyvalenou černovlásku co bude očumovat u brány........tak to jsem já a křič :grinning: :grinning: :grinning:

Renčo - v poho :wink: ,budeme vyvalené dvě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......o víkendu musém hledat nějaké kraťasy :slight_smile: , takže se tam normálně převlíknu - někde :slight_smile: .....hele to zvládneme a nakonec budem rádi,že jsme jeli.....docela mě láká i to plavčo,ale vůbec netuším kde tam jsou ty lázně :slight_smile: ....a to je jen pro těhulky ten pátek????
23. led 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani - taky teprve budu kopat ve skrini,doufam,ze neco vylovim,jinak jeste n posledni chvili pujdu neco na sebe kupovat Na to plavani chci taky chodit,ale taky nevim kde v Časlavi jsou ty Lazne. Ale podle mych informaci,co mi psala Sona (je to na 2strance) ,tak plaváni je od 18 - do 19hod. kazde pondeli,v tech Laznich :slight_smile: ,myslim si ze asi urcite jen pro ty tehotne. A cvičeníčko od 15 - do 16hod. každé úterý u te transfuzky :sweat_smile: !!!! A oboji vede vrchni sestra Diebelková!!!Na ni jsem taky moc zvedavá,ktera to je jestli ji znam aspon od videni. :wink:
23. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani nevím jak vypadá,ale možná že tam už byla ksyž jsem rodila prvně :slight_smile: . Mám koupené i plavečky....jojo já jsem to spletla v pondělí je to plavčo........škoda,že to není také v úterý :wink: ,že bych to spojila při jednom :slight_smile:
Myslím si že je to cvíčo k něčemu dobré............nejen že se protáhneš,ale poznáš lidi s kterými se třeba potkáš v porodce :slight_smile:
23. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda jo,to máš pravdu,pak by to na tom poporodním zase lépe utíkalo,než,když tam je člověk v podstatě sám a neví si rady!!!Já teda s toho všeho budu pekně vyhoukaná,neměla jsem nikdy příležitost a to děti miluju,pomáhat někomu s miminkem. Takže pro mě i to držení miminka bude náročné,to nemluvím o koupaní a mazání a stříhání nehtíčků----jjjjj fakt se toho docela děsím. V životě jsem nic takového nedělala. To budu mit asi peknou depku,že nejsem dobrá máma. Ale já fakt nemela tu možnost,nikde v okoli nebyli a nejsou miminka :frowning2: . Ale děti strašně moc miluju,strašně a ten náš prcek v bříšku je dalo by se říct vymodlenej,moc ,moc jsme si ho přáli. :wink:
23. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem neěmla nikde možnocst si to skusit :frowning2: ,ale neboj to příjde samo a úplně automaticky to budeš dělat. :slight_smile: :slight_smile: ..takže zapoměň na depku,mimi Ti stejně nedá čas myslet na něco jiného než na něj :slight_smile: Z koupání mám strach i já..........je to už tak strašně dávno :confused: :confused: :confused:
Já jsem na porodnici byla dá se říct sama...dvě holky na pokoji měli už druhé,tak docela věděli a já byla jako trubka,navíc mi nikdo s ničím nepomohl a tak jsem holku kojila je 14 dni :frowning2: ,ale doufám,že se to všechno změnilo.
a navíc budeš už znát i sestru Dibelkovou více a předporodní dělá Maternová.........takže si myslím,že nám to hodně dá :sunglasses:
23. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,snad máš pravdu. Co jiného nám zbyde!!!! Kdo jiný by se o to malé stvořeníčko postaral. Musíme to všechno zvládnout. No myslím si ,že v te porodnici to nebude o moc lepší,než si pamatuješ. Nechci teda plašit,ale co jsem četla,tak samé nadávky,že sestry nezvladjí svou praci,že toho maji hodně a tak se nemají čas věnovat prvorodičkám a jakémukoli vysvětlováni,atd..takže to mi taky moc nepřidává . Zkus si najet na rodina.cz a tam je na hlavni strance v levo ve sloupecku přehled porodnic,tak na to najed a najdi si Časlav,nic pekneho se tam nedocteš!!! :frowning2: Snad to jsou jen blbe pomluvy,ale ,nevim,nevim,je tam toho dost :frowning2:
23. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci Tě Renčo strašit,ale po pravdě tomu věřím...to jsem tam zažila :frowning2: holčinku mi dali na kojení až po 4 hod...skoro se nechytala,nechtěla pít a nechali mě tam s ní samotnou. Teď si chci zaplatit nadstandart........jenže jak padla Kutná Hora,tak si myslím,že bude pořád obsazenej :frowning2: Navíc byla v té době chřipková epidemie....žádné návštěvy...personál lehce nachcípaný :frowning2: Já nevím........je to 9 let........a já ze srdce doufám,že to bude aspoň o 50 % lepší :wink:
Měla jsem štěstí,že mě šil pan doktor Hozák,ač mě to bolelo více jak porod,tak mě zašil pěkně a já 2 dny po porodu už mohla sedět na zadku a začít trochu cvičit :sweat_smile: ..na něho nedám dopustit - také mě rodil,páč tam nikdo zrovna nebyl a jemu dávno skončila služba,ale šel okolo.

Renčo ty jsi doma,nabo chodíš do práce nebo studuješ?
23. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek