• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Chrudim, máte čerstvé zkušenosti z roku 2013?

26. listopadu 2014 
Ahoj :wink: ,
jsem 35 tt a uvažuji o porodnici v Chrudimy.. Bohužel všude narážím na "staré" informace, ale mě samozřejmě zajímají ty nejnovější, nejlépe z tohoto roku
.. Co a jak (obecně :slight_smile:), jací jsou tam dr, jestli má každé miminko v postýlce monitor dechu.. Prostě celková klady i zápory.. Moc díky, Lucka
7. čer 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusinka rodila jsem tam před 5ti týdny abyla jsem maximálně spokojená, na porodním skvělý a vstřícný PA a doktorky, byly tam samý mladý ženský a na novorozeneckým odd. taky spokojenost jak se setrama tak i s lékařema. Jediný minus je že návštěvy nemají krom pokoje a chodby kam zajít se podívat na mimčo a neradi vidí dávat dudlíkataky že v postýlkách nemají monitory dechu, vědět to tak si hovezmu pro jistotu sebou ale asi by na mně blbě koukali.
7. čer 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alisek moc díky za zprávu :slight_smile:. Snad budu mít porod jako ty :slight_smile:
Já si teda monitor dechu vezmu, bych bez něho nezamhouřila oči :slight_smile:. V Pardubicích jsem ho se synem měla.
Ještě mě napadlo.. Jak je to s plínkama pro prcka? Asi svoje, že? A ty co si dovezu, my i nechají? Mě se totiž v Pcích tenkrát stalo, že manžel hned po porodu odevzdal balík bílých Pampersek a já pak dostala nějaký obyč. hrůzy :frowning2:.
9. čer 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusinka plínky svoje, ty budeš mít i u sebe v pokoji, stejně tak vlhčený ubrousky, já si brala pro mimčo čepičku a ponožky, první dny se nám to hodilo. pro sebe vložky, tam dostaneš 1balík a pak jedeš na svých, stejně tak toaleťák, ten nedaj žádný! Brala jsem si sebou i kojící čaj a tam si ho vařila, na chodbě je varná konvice.
10. čer 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alisek jééé, to jsi mě potěšila :slight_smile:. Tak to já si vezmu Pampersky.. Ubrousky mám, toaleťak tedy sbalím raději celý balení.. S tou konvicí je to taky super :slight_smile:! Kojící čaj mi nechutná, ale Caro s mlíkem mi na kojení dost pomáhalo, tak sbalím to :slight_smile:. Ještě tedy ty ponožky a čapku..
10. čer 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jusinka tak přeji dobrý a rychlý porod a ať jsi taky spokojená, já se tam brzy chystám, ponesu jim oblečení pro miminka.
13. čer 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Narazila jsem na tuhle diskuzi teď a docela by mě zajímalo, zda si fakt brala do porodnice monitor dechu.

Jak já jsem byla ráda, že tuhle "vymoženost" tam v postýlkách nemají.
13. zář 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loupacek ano, vážně brala :slight_smile: . Hned na porodním sále jsem ho sestřičce šoupla, že chci aby ho hned malá měla a žádný problém :wink: .
24. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chystám se také rodit v Chrudimi a tak jsem zvědavá, jak je to s nastříhnutím hráze? Dělají to prvorodičkám preventivně, i když to není nutné? Chystám se cvičit s aniballem, tak bych vážně nerada. Na stránkách jsem našla, že není možné si zvolit, zda chci nastřihnout nebo ne... Díky moc!
26. lis 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaaanka Pokud není jiná možnost a miminko by te mohlo potrhat coz je mnohem horsi nez nastrih tak se neni ceho bat.ja mela skoro 4kg dceru a museli me nastrihnout jinak by me potrhala az k zadku.. :(
26. lis 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktorkaa Jj, to je jasné, pokud by nebylo zbytí, tak v pohodě, spíš mi jde o to, zda to nedělají preventivně.
26. lis 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký mají všeobecně přístup k přirozeným porodům? Nechávají rodičkám soukromí a intimitu?
26. lis 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek