Porodnice Chrudim, máte čerstvé zkušenosti z roku 2013?

Ahoj 😉 ,
jsem 35 tt a uvažuji o porodnici v Chrudimy.. Bohužel všude narážím na "staré" informace, ale mě samozřejmě zajímají ty nejnovější, nejlépe z tohoto roku
.. Co a jak (obecně 🙂), jací jsou tam dr, jestli má každé miminko v postýlce monitor dechu.. Prostě celková klady i zápory.. Moc díky, Lucka
alisek
7. čer 2013
@jusinka rodila jsem tam před 5ti týdny abyla jsem maximálně spokojená, na porodním skvělý a vstřícný PA a doktorky, byly tam samý mladý ženský a na novorozeneckým odd. taky spokojenost jak se setrama tak i s lékařema. Jediný minus je že návštěvy nemají krom pokoje a chodby kam zajít se podívat na mimčo a neradi vidí dávat dudlíkataky že v postýlkách nemají monitory dechu, vědět to tak si hovezmu pro jistotu sebou ale asi by na mně blbě koukali.
jusinkaautor
9. čer 2013
@alisek moc díky za zprávu 🙂. Snad budu mít porod jako ty 🙂
Já si teda monitor dechu vezmu, bych bez něho nezamhouřila oči 🙂. V Pardubicích jsem ho se synem měla.
Ještě mě napadlo.. Jak je to s plínkama pro prcka? Asi svoje, že? A ty co si dovezu, my i nechají? Mě se totiž v Pcích tenkrát stalo, že manžel hned po porodu odevzdal balík bílých Pampersek a já pak dostala nějaký obyč. hrůzy 😞.
alisek
10. čer 2013
@jusinka plínky svoje, ty budeš mít i u sebe v pokoji, stejně tak vlhčený ubrousky, já si brala pro mimčo čepičku a ponožky, první dny se nám to hodilo. pro sebe vložky, tam dostaneš 1balík a pak jedeš na svých, stejně tak toaleťák, ten nedaj žádný! Brala jsem si sebou i kojící čaj a tam si ho vařila, na chodbě je varná konvice.
jusinkaautor
10. čer 2013
@alisek jééé, to jsi mě potěšila 🙂. Tak to já si vezmu Pampersky.. Ubrousky mám, toaleťak tedy sbalím raději celý balení.. S tou konvicí je to taky super 🙂! Kojící čaj mi nechutná, ale Caro s mlíkem mi na kojení dost pomáhalo, tak sbalím to 🙂. Ještě tedy ty ponožky a čapku..
alisek
13. čer 2013
@jusinka tak přeji dobrý a rychlý porod a ať jsi taky spokojená, já se tam brzy chystám, ponesu jim oblečení pro miminka.
loupacek
13. zář 2013
Narazila jsem na tuhle diskuzi teď a docela by mě zajímalo, zda si fakt brala do porodnice monitor dechu.

Jak já jsem byla ráda, že tuhle "vymoženost" tam v postýlkách nemají.
jusinkaautor
24. říj 2013
@loupacek ano, vážně brala 🙂 . Hned na porodním sále jsem ho sestřičce šoupla, že chci aby ho hned malá měla a žádný problém 😉 .
zuzaaanka
26. lis 2014
Ahoj holky, chystám se také rodit v Chrudimi a tak jsem zvědavá, jak je to s nastříhnutím hráze? Dělají to prvorodičkám preventivně, i když to není nutné? Chystám se cvičit s aniballem, tak bych vážně nerada. Na stránkách jsem našla, že není možné si zvolit, zda chci nastřihnout nebo ne... Díky moc!
viktorkaa
26. lis 2014
@zuzaaanka Pokud není jiná možnost a miminko by te mohlo potrhat coz je mnohem horsi nez nastrih tak se neni ceho bat.ja mela skoro 4kg dceru a museli me nastrihnout jinak by me potrhala az k zadku.. 😞
zuzaaanka
26. lis 2014
@viktorkaa Jj, to je jasné, pokud by nebylo zbytí, tak v pohodě, spíš mi jde o to, zda to nedělají preventivně.
zuzaaanka
26. lis 2014
A jaký mají všeobecně přístup k přirozeným porodům? Nechávají rodičkám soukromí a intimitu?

Začni psát odpověď...

Odešli