Porodnice Frýdek Místek. Pomůžete mi se rozhodnout?

matilko
17. říj 2008

Ahojte!
Nájdu sa tú ženy, ktoré majú skúsenosti s pôrodnicou vo FM? Neviem sa rozhodnúť a tak zbieram informácie, ktoré mi k rozhodnutiu pomôžu.
Neviete náhodou, či sa tam dá darovať pupočníková krv?

ffiinnkkaa
23. črc 2014

@kukujda Jinak ještě k tomu hodnocení...záleží kdo tam zrovna bude mít službu....já tam zažila vesměs všechny 😀 a až na pár malých výjimek to bylo ok 🙂 Je to o lidech...i v jiné porodnici můžeš narazit na asistentku či doktora, který se špatně vyspal 😉 Tak hodně štěstí 🙂

kukujda
23. črc 2014

@ffiinnkkaa Díky za odpověď. No, snad to nějak vymyslíme. Hele, třeba ani nebude chtít u porodu být a raději odjede na 14 dní k moři :-B A budu mít po srandě 😀

elielizabeth
23. črc 2014

@ffiinnkkaa Mluvíte mi z duše, že záleží, kdo tam zrovna bude. My byli u dcerky ve fakultce maximálně spokojení, ale u syna jsem dostala ve 36. týdnu další astmatický záchvat a navíc asi poslíčci, byli jsme ale maximálně vyplašení, tak jsme jeli na fakultku a děs a hrůza. Sestra si vybírala dovolenou na Malorku a šíleně jsme ji obtěžovali, nepříjemná, natáhnutý pysk... a doktor to samé 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru