Porodnice Havířov. Co s sebou?

honatko092
17. říj 2022

Krásný den! Rodil teď v poslední době někdo v Havířově? Dnes jsem tam byla na registraci, jsem v 37. týdnu. Balím si tašku do porodnice podle jejich seznamu, ale nikde tam nevidím porodnické (poporodní) vložky ani plenky pro miminko. Mám si oboje s sebou vzít nebo je tam dostanu? Tyto dvě položky vždycky zabírají největší místo v tašce, proto se ptám.

Díky moc!

inah91
17. říj 2022

Ahoj, ano, rodila jsem tam loni v kvetnu a taky před 9 dny 😂
Je to tam bozi ❤️ Poporodni vložky byly jejich - nicméně dávají ty menší - takže pro mě nic, já měla svoje velké, plenky na mimco si vem svoje. Klidně se ptej i na další věci 👍
Jo a tes se na snídaně! To je luxus! 🤩

nikoulinka
17. říj 2022

Já už mám teda 4 roky od posledního. Ale už tehdy to bylo fajn. Vložky a plenky, jak je psáno výše 🙂 dvě měsíce zpět rodila kamarádka. Spokojená, určitě sis dobře vybrala 🙂

honatko092
autor
17. říj 2022

Holky, super, děkuji moc! Oboje si přibalím - vložky jsem taky potřebovala větší u prvního porodu 🙂 Já jsem nadšená hlavně z jejich přístupu, rodila jsem před dvěma lety jinde, porod skončil akutní sekcí po mnoha zásazích, nebyl to hezký porod a měla jsem asi půl roku psychické problémy. Teď se od 10tt připravuju fyzicky i psychicky s dulou na přirozený porod po CS a dnes mě to vyloženě naladilo a uklidnilo 🙂 Normálně se na ten porod tam fakt těším. Ještě se zeptám, jestli jste měly k dispozici nemocniční košile (i na výměnu během dne) a jak to vypadalo s oblečky pro děti - jsou v pohodě? 🙂

inah91
17. říj 2022

@honatko092 košile nonstop kdykoliv si vyměníš jejich erarni, oblečení pro mimca klasické, jako za mě ok, bílé dupacky, bílé kosilky a zapinaci “trička”, teď mají nove i takové košile pro podporu tělo na tělo… za mého pobytu u nás byla i LP i fyzioterapeutka…. Já měla oba porody tam - první prekotny tak z toho jsem moc neměla, ale sestinedeli uzasne, tento porod byl delší, o to bolestivejsi ale krásnější, obě oddělení perfektní, i loni i letos od nás dostali všichni zákusky 🤩☺️

honatko092
autor
17. říj 2022

@inah91 Super, na oblečky nejsem náročná a košile super 😊 Mám radost i za tebe teda a hodně zdraví dětem 😊👍🏻

arkapo
20. říj 2022

@honatko092 Dnes jsem byla na registraci, tak jsem se ptala. Vzít určitě poporodní vložky a na první den 10 plínek, zbytek někdo přinést druhý den. Košile dostaneme, župan dají taky, když je potřeba někam jít, málokdo si bere svůj, zabírá moc místa a nevyužije se.

honatko092
autor
20. říj 2022

@arkapo Moc děkuji a přeji hodně štěští ♥️

arkapo
20. říj 2022

@honatko092 Nápodobně 😉

ekou
28. lis 2022

A má někdo zkušenost s ambulantním porodem v rámci Havířova? :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru