Porodnice Podolí - jaká je vybavenost? Co s sebou?

ly1987
19. čer 2017

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat ohledně porodnice v Podolí... Jsou tam zdarma k zapůjčení noční košile po porodu (kamarádka rodila u Apolináře a říkala, že tam měli celou dobu jejich) + ještě poporodní vložky a plenky pro mimčo atd.? Jen s čím mám počítat a co si vzít s sebou...
Děkuji moc 😉

hope09
20. čer 2017

Ahoj, košile musíš mít svoje, vložky jsou na porodním pokoji k dispozici a po porodu dostaneš ještě jeden balík na pokoj, ale stejně budeš potřebovat i svoje, protože jeden balík nestačí 😉 a plenky pro mimčo musíš mít taky svoje. Jinak ale oblečení a kosmetiku pro mimčo ti dají 🙂

jitavrtule
21. čer 2017

Zkusenost z roku 2015 - balik vlozek na porodnim sale, dalsi na sestinedeli, kosili svoji (i k porodu), oblečení pro dite kazdopadne svoje, fasuji se prehistoricke platene kosilky se zavazováním na zadech a vaze se latkova pleny na sukynku, dost blbarna. Kosmetika na pokoji, ale tehdy myslim jen smrduty hipp a johnson, takze pokud chces jinou tak taky svoji. Na nadstandardu k dispozici vse - vlozky, kosile, podlozky na postel, nahradni zavinovacky, latkove pleny. Na beznem pokoji jsem byla jen jednu noc a nebylo tam nic, nicmene sestra donesla kdyz jsem si rekla (latkovku, zavinku). Nevim jak moc se zmenilo.

jitavrtule
21. čer 2017

Pleny pro dite kazdopadne svoje. A hlavne dostatek jidla pro sebe, panc posledni jidlo je vecere (studena) v pet hodin odpoledne, pak az rano snidane. Nemit zasoby z domova, posla bych tam hlady. Na sestinedeli byla lednice na chodbe myslim, na nadstandardu mas vlastni na pokoji.

ly1987
autor
29. čer 2017

Díky za odpovědi 🙂 ještě jsem se chtěla zeptat jestli jsou nutné kompresní punčochy? Četla jsem, že by to mělo být... Jen se mi nechce zbytečně vyhazovat peníze... :-/

hope09
30. čer 2017

@ly1987 Já je neměla a nepotřebovala. Nevím ale, jak by to bylo u císaře..

jitavrtule
30. čer 2017

@ly1987 k běžnému porodu rozhodne nejsou vyzadovane, k cisari netusim, rodila jsem prirozene.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru