• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hradec Králové. Máte zkušenost?

25. června 2016 
já sem pro HK na stopro rozhodnutá... V Pce je přidušených dětí poslední dobou nějak moc :confused: myslím, že v HK dostanu rozhodně lepšé péči. Jinak jak je tos ustrijením manži v HK - přes svoje oblečení dostane košili a tu čepici taky nebo jak to je?
13. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mili: nadstandarty spojené s porodem platíte při porodu, skásnou tatínka :wink: A poplatky spojené s pobytem na šestinedělí se platí při propouštění :wink:
13. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili84: mne tenkrat vzali na prijem a na ty pocatecni procedury, u kterych je otec celkem zbytecny. Manzovi dali pred prijmem erarni obleceni (takove zelene, jak na operaci) a sel se prevleknout do mistnosti k tomu urcene. Co presne se delo s jeho civilnim oblecenim, nevim, ale myslim, ze to zustava u sester na prijmu, maji tam na to urcenou skrin. Mozna si to bral v igelitce na sal, ja uz fakt nevim :frowning2:
13. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ily - a bačkory si má asi vzít taky vid? teda takový ty gumový boty si bude asi brát, svoje
13. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, prezuvky at si vezme. :grinning:
13. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavne mu udelej svacu. Hladovej chlap, to je hruza. Muj se tam cpal furt :grinning: a ja trpela, rodila jsem cely den :grinning: , od rana do vecera. A on se tam cpal bagetama :confounded: (a pak, kdo to ma v zivote tezsi, zejo) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dostane k porodu i takovou tu dokorskou čepici a roušku??
13. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ily - už máme v lednici 2 redbully a v týdnu mu už připravím do mrazáku namazaný housky, který pak vezmeme při odjezdu s sebou :wink: dík za radu :dizzy_face:
13. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili: jestli se dobre pamatuju, tak rousku (mozna i cepici) dostal, az kdyz me vezli na cisare. Takze k normalnimu porodu asi ne.
13. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mili84: čepici a roušku dostane, ale teprve až půjde s miminkem na ošetření. Můj muž z toho měl trauma, když se viděl na fotkách tak řval, že vypadá jak výstavní de.il :grinning: A od té doby se strašně chcechtá, když někdo ukazuje fotky z porodu a je tam nějaký manžílek také v čepce a roušce, ale jinak vůůůůbec není škodolibej :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ho na to totiž musím připravit :sweat_smile: :grinning:
13. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mili84: jinak na chodbě je k dispozice kuchyňská linka s rychlovarnou konvicí a mikrovlnka, takže manžovi i můžeš koupit nějakou hotovku kterou si tam ohřeje, ale oni většinou tatínkové moc chuť k jídlu nemají, ikdyž každej je jinej, že? :slight_smile: Ten můj si ani nestihl vzpomenout, že má hlad a malá už byla na světě, tak si pak dal jídlo doma k obědu. Spíš tam usínal, protože jse ho vzbudila ve dvě v noci, že mě rupla voda, takže byl nevyspalej. Takže redbully určo vemte, budou se hodit :wink:
13. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
konja - tak to je super info s tou kuchyňkou - vezmu mu kávu a instatní polívku :wink: a hrníčky tam jsou asi viď?
13. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mili84: já bych mu to neříkala, zbytečně bude řešit něco co mu pak ani nepřijde. Můj chlap si to při porodu vůbec nepřipouštěl, to až pak doma, když se viděl na fotkách. Ale při porodu měl úúúúplně jiné myšlenky než přemýšletr nad tím jak vypadá. :wink:
Tady je ta fotka, jeho dohání k šílenctví, ale já na tom nic špatného nevidím, vypadal normálně :wink: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1695667&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já půjdu stejně do kiosku
13. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehm....tak to psal manžel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pardooon :sweat_smile: když viděl, co tady řešíme :sweat_smile:
13. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
konja: no super, normální fotka :wink: pěkná - naopak je to takový akční :wink: Já už mu to řekla - že ho musím ještě připravit na to že se bude muset převléct...a on jo v pohodě.. no a ještě pak dostane asi roušku a čepici - a on: takže prostě budu vypadat jak debil :grinning: :grinning: :grinning: prej v pohodě :wink:
13. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co jiného mu taky zbejvá :grinning: Ne, jako debil vypadat nebude, manžel vypadal normálně, mě se v tom líbil :grinning: A personál ty čepičky nosí taky, takže není co řešit :wink:
13. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau manželi,jestli bude rodit v noci tak do kiosku nepůjdeš :wink: :grinning:

Jídlo radši berte,já porodila za chvíli,tak hlad neměl ale kdyby měl tak s nim nevydržím :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :grinning: :grinning: :grinning: vyřídím - já mu to říkala taky. každopádně housky nadělám :wink:

konja: já myslím, že si v tom nakonec bude připadat důležitě a pak to bude každýmu vyprávět jak ho tak znám :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jakou dávají v HK mimčům kosmetiku?
17. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili Weledu :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofik: fajn :wink: můžu mít s sebou svoji, nevíš?
17. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem stále ještě mezi Vámi, malá ven ne a ne vylézt :slight_smile: chtěla jsem se zeptat, do HK porodky dudlík ano nebo ne?
17. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
xirax - dobrej dotaz!! Taky by mě to zajímalo..já mám ted av tašce jeden zabalený...ale nevyvařený..vyvaří i ho tam když je poprosím?? Xirax a jak se jinak cítíš? kdy jdeš na monitor?
17. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni ho nedoporučují,ale dítě je vaše a je to vaše věc :wink: já ho měla a dala až cestou z porodky
17. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty kecy že když dáte dudlík,nebude kojit,jsou kravina :wink:
17. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu: no to jsem právě slyšela, že prý tam jednou sestra maminku zprdla, že jestli chtěla dítě a starat se o něj bo dudlíkovat, že si měla pořídit panenku a měla by to lepší.... tak proto se právě ptám, zda se to už nezměnilo a tak....

mili: no šílený... ale dneska po dlouhé době nemám žádné bolesti, fakt žádné a malá je nějaká klidná... jenom jsem šíleně oteklá, ni kotníky nemám... tak si řikám, že by klid před bouří? no každopádně by to bodlo.. už jsem hotová... monitor v úterý jdu...
17. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
xirax: a ke komu chodíš na monitor? já jdu taky v úterý... Tak fajn, že je Ti líp..a ty otoky...no jo, kdo by neměl v tomhle vedru :unamused: Hod nožky nahoru a odpočívej. Zítra se má ochladit, tak bude líp :wink:

leni: a nevíš, jestli mi ho tam kdyžtak i vyvaří?
17. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili: já mám monitor normálně u svojí mudr, ještě mě vůbec do FNHK neposlala.... tam prý až prostě na porod, mno, tak jsem zvědavá :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek