• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hradec Králové. Máte zkušenost?

25. června 2016 
Je to vyvesene pred dvermi na prijem pro rodicky,takze samozrejme kdo to dopredu nevi kouka potom jak blazen a prendava veci z velke tasky do igelitky az tam
17. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlavně přeju ať natrefíte na dobrou směnu a samo rychlý a bezbolestný porod :slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici: no tak aspon ze to vim..ani v tom kufru zadnou igelitku nemám...tak to zejtra předělám..každopádně dík za info :wink:
17. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofik: no bezbolestně to asi nejde :sweat_smile: A moc rychle to taky není dobrý...Já bych si tam přála mít Boudyše :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem asi mimo ja - ja myslela ze Sadlonova je blondyna s delsimi vlasy a Natekova na jezka a ma hnede vlasy :grinning: Natekovou znam osobne jeste ze skoly a pak me obj. na vyvolani u prvniho porodu a S. jsem si teda asi spletla s nekym jinym :sweat_smile: Takze asi to bude jina lekarka
17. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš třebas bude, ale je fakt super.... :wink:
17. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici no já podle toho co ted rikali když mě obj. tak to byla nejdriv Natekova a ted je Sadlonova :wink: změna stavu..... :sweat_smile: Ty jsi studovala medicínu?
17. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda bude se jmenovat jinak - no fakt tehu a materska demence dohromady uzasny zazitek - sorry :grinning:
Natekova je bozi,vyhovuje me hodne a taky bych rekla,ze jen diky ni jsem rodila nakonec spontanne bez vyvolani. Ale taky treba byla mala uz pripravena. mam tehu cukrovku a tak by me nenechali prenaset dyl jak dva dny po terminu
17. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofik: vid :dizzy_face: já u něj ted byla a fakt profík - super přístup, profi jednání...a ještě je ke všemu vtipnej :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: mě taky nechtej nechat prenaset, tak si trochu myslim, že se v uterý dohodneme, kdy případně nastoupím... :wink: Mám velký mimi :unamused: A ještě má větší jednu ledvinku..takže i kůli tomu.
17. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
spokojená viď? jak jsem psala já u něj byla ráno v poradně a večer se zjevil na porodním sále a byl fakt suprovej...měla jsem z něj dobrej pocit, že ještě nemá syndrom vyhoření....
17. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofik moc dekujeme - porod boli,ale ja uz se docela tesim na ten uzlicek :dizzy_face: :grinning:
Studovala jsem medinu tady v HK,takze znam spoustu lekaru od videni a nebo ze skoly.
No a ja proc me sestricka napsala Sadlonova a do zavorky Natekova :grinning: - ted uz chapu proc ta zavorka :grinning:
Mili a na kolikatou jsi objednana?
17. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofik: jojo přesně..měla jsem pocit fakt dokonalý péče :wink: Prosímtě a ted ana sál půjdu s igelitkou a pak mě hned dají po porodu na pokoj a manžel mi donese ten kufr? Je to tak?
17. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi lékařka kacici?
17. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam taky velke mimco,ted v pondeli mela mala odhad uz 3600g a vzhledem k tomu,ze mam hodne plodovky a mimi velke,do toho cukrovka,tak me snad nenechaji dlouho trapit :wink:
Baudys je uzasnej,ale je tam spousta milych Dr. a lidi,ted jen natrefit na ne,ze?
17. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano půjdeš na pokoj, nebo tě povezou jako mě, pokud se nebudeš cítit a manža ti tam hodí tašku a nebo zřízenec, jak budeš chtít....
17. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici: tak to je ono...ale prý nic nevím že se prořekli (sestra s doktorem), tak taky nic nevíš jo?? pšššš :confused: :sweat_smile: jsem obj, na 10h, ale mám přijít dřív kůli tomu monitoru, Počítám, že tam budu tak 9:15...tak to se uvidíme!! :dizzy_face: Takže jsi taky lékařka? A čeho?
17. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici: máme obě velké mimčo :sweat_smile: :wink:

zofik: ok, tak už to chápu dobře. dík.
17. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili tak to se tam urcite potkame. Jinak ja mam taky monitor,ale pry to bude na dlouho,protoze ted chodi na monitor skoro kazda tehulka :sweat_smile: .No pocitam s tim,ze tam 4 hodiny urcite budu :unamused:
Jsem lekarka,ale otehotnela jsem skoro hned po skole,takze specializase zadna,teda zatim vseobecna jako kazdy vystudovany medik po skole
17. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici: no já jdu teprve poprvé na monitor...4h jsem čekala minule u Podholk y to jsem an žádném monitoru ani nebyla. Ted u Boudyše jsem bla za hodinu vyřízená - paráda :wink: Kaci a nebyla jsi náhodou v té čekárně před ambul. 4 a 5 i ted v úterý???? Byla tam se mnou paní, kterou dovnitř volali tak pojdte paní doktorko...Ale myslím, že byla na blond...ty máš hnědé vlasy ne?
17. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj nikomu nic nereknu,jsem zvedava co me rekne prave Natekova - Hodik me rekl,ze porodim asi pristi vikend,ale co ja vim. A pry u me nevidi problem porodit 4kg mimi,no dekuju pekne,ale ja bych radeji min :grinning:
17. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili ne,ja byla pred 6 u Hodika.Ale ted budu prave na te 5,takze se tam urcite uvidime.ja jsem zvykla na dlouhe cekaci doby,takze mam vzdy dve svaciny,dve piti a tasku knizek :grinning:
17. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: tak fajn :wink: já Hodíka neznám. Zatím jen Boudyše - ale děla si srandu, že si udělám do konce těhu takové kolečko po všech doktorech, abych je poznala a věděla, koho mám čekat na porodním sále :grinning:
17. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: aha, tak to byla jiná..No a jak se poznáme?? :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIli ale to není špatný se seznámit takto s doktorama....
Mili ja to mela takhle pred 2 roky - Hodik,Podholova a nakonec Natekova :grinning: :grinning: :grinning: Ale vsichni teda SUPER :wink:
zofik: no právě to se mi líbí..fakt! aspon je tam poznám a vůbec - to prostředí mi pak už nebude tak cizí :wink: takže jsem ráda.
17. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci-no já z Podholky nejdřív ted aurvaná nebyla, pale napodruhý byla už milá, takže dobrý. Aspon se jí už nebojim :wink:
17. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili to fakt nevim,mozna podle fotky v albu :wink:
17. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: no tak já si Tě pořádně prohlídnu :grinning: jako u mě je jasný, že budu mít na sobě bud světle růžový nebo bílý volný kalhoty - jiná už neoblíknu...jo a žabky :grinning: No dobrý..tak to v úterý ještě můžem probrat - vůbec nevim, do čeho jdu - ohledně porodu - tak můžeš poreferovat :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek