• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hradec Králové. Máte zkušenost?

25. června 2016 
Mili my jedeme na koupalko az po obede,ted jsme mela jeste domluveny srazik na mhlovisti s kamaradkou.Ales mezitim nakoupi a uvari obidek :dizzy_face:
No ja se koupat nebudu,nechci uz nic radeji riskovat :sweat_smile: ,max. si tam hdoim vzdycky sprchu a osvezim se a nebo pujdu s Terculi do maleho bazenku.Do velkeho pujde jen s Alou.
22. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kacici - no na to mlhoviště jsem Ti koukala do albíčka, to vůbec neznám, ale vypadá to super - hned bych se tam taky proběhla :grinning: Co vaříte dobrého?? Já si udělám jenom zapečené těstoviny s mletým masem a sýrem a ze zbytku masa asi sekanou...nebo udělám jenom sekanou, to ještě nevím - podle toho, jak moc budu mít oteklé nohy :confounded: Ohledně toho koupání - co si myslíš o tom tamponu, můžu ho použít?? ŠLa bych jenom do bazenu k našim, ne do veřejnýho...
22. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, holky, ono se ma v HK v poro malovat? A zrovna kolem 15.8.? :fearful: :zipper_mouth: . To je pro me blbe, ja mam termin 19.8., takze mozna nakonec budu rodit v Rychnove (ale zas musim zjistit, co tam je vsechno potreba, jenze na netu tech diskuzi o RK moc neni).
Kacici: to se mozna trochu zname. Ja delala skolskou sekretarku na interne :grinning: , ale v r. 2006 na konci brezna jsem sla na materskou.
22. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ily: jojo, s tím malováním je to pravda. včera jsem se ptala i doktorky. nevěděla teda přesnej termín, ale říkala, že jo, že se malovat bude. toho 15.8. tady někdo psal, tak nevím, co je na tom pravdy... Ale termín v pase máš 31.8....máš ho posunutý podle utz?
22. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky přeju ať to zvládnete a podejte infošky potom :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mili: ajo, ja mam nejak spatne tady nastaveny termin :confused: :fearful: , musim to opravit. Podle UTZ ho mam prave posunuty na 19.8., jinak podle MS jsem mela termin 8.8. a podle pohybu dokonce 4.8.
22. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem to nejak zmenila. zas mi to tady pise 38. tt a termin 20.8. Ale v tehu prukazce mam termin 19.8. a jsem 36. tt (vratil me o 2 tydny zpet kvuli UTZ). Mam plodne dny proste 20. den a ne 10.den po MS. Tak je v tom ted "bordel"
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ily: já jsem to taky nastavovala docela dlouho..nusela jsem zadat i jiný datum MS a myslím prodloužit délku cyklu, aby mi to psalo správný termín porodu...No to je jedno, kašli na to, to není podstatný..Hlavně abychom už porodily :dizzy_face:
22. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Mili pokud mate bazen takhle doma,tak bych nic neresila,tam bych se koupala cele tehu :grinning:
Jinak vcera jsme meli vegetar. lasagne,mnamka,jen Terezka je nechtela,mlsoun jeden :sweat_smile:
Ily - podle fotecky v pasu je to mozny,prijdes me povedoma :wink: ,ale bohuzel nemas album,abych se rmkla z blizka. Ja koncila v roce 2006,takze jsme se urcite videli :slight_smile:HK je malicky :grinning:
23. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kacici: tak to jsme se urcite videli, urcite jsem s vama v pataku delala i testy :grinning: z interny
23. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ily - ja si prave myslim ze urcite :grinning: .Moc ti drzim pesticky,aby jsi rodila v dobe,kdy bude porodnice zase otevrena a nebo predtim :wink: . Kamaradka ma termin na konci srpna a je z toho dost nestastna,ma maleho chlapecka a potrebovala by byt za kazdou cenu v HK - manzela ma pryc az do zari a maly je zvykly hl. na ni a nikdo by ji ho nemohl vozit na navstevy nekam dal :frowning2:
23. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kacici: tak to mam podobny jako tvoje kamaradka. Manza porad pracuje mimo domov - ted je treba na tyden Praze... a jeste k tomu takovy free pristup: tak si zavolas sanitku a ja treba dojedu.... (a maleho si mam vzit asi na sal, ne? on nechce byt s nikym cizim, je to takovy uzkostlivec...), v mem terminu ma byt taky v Praze. Sice jsem druhorodicka, ale netusim, jak to na me prijde - u prvniho tehu me dr. nevratil o 2 tydny zpet (kvuli mym plodnym dnum 20. den), ted me vratil, takze u prvniho tehu jsem dle tabulek prenasela, ale ve skutecnosti jsem sla teprve do terminu 40. tt a uz me vyvolavali, coz se nezdarilo, takze jsem sla na cisare.
Takze fakt netusim, jakym zpusobem to na me prijde a kolik budu mit casu se dopravit do poro - navic ani nevim, kde v Rychnove porodnice je :grinning: , ja Rychnov vubec neznam. Ale nejak to dopadne (snad dobre). Kdybych rodila v HK, byla bych nejradsi, znam to tam, uz jsem tam rodila atd..., sice jsou na porodnici ted 3 mlady doktori, ktery znam z detstvi a pak samozrejme i jako studenty, tak jsem si rikala, ze to je trapny, ale ted to beru i jako vyhodu. Moc se tesim, az to bude za mnou a budu drzet miminko :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nekdo tu psal o malovani v porodnici v HK. Ptala jsem se kamaradky, ktera pracuje v nemocnici, rikala, ze v zadnem obezniku takove info neni, jedine malovani na porodnici je na JIPce ve dnech (ted nevim, jestli si pamatuju dobre) 24.8.-26.8. Tak snad jine malovani nebude - kez by
23. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ily: no já se ptala přímo Dr.Sadloňové a ta mi řekla že to je pravda jen nevěděla termín....tak nevím jak to je...ale mohla se mýlit i ona..
23. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci tak jak je? Co poslíčci?? myslím na Tebe, jestli už mi někde nedržíš místo na šestinedělí :grinning: :wink: A co asi xirax..doufám, že už porodila...
23. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mili,
poslicci me trapi jak kdy - dneska byly v pohode :slight_smile: a dokonce bych i spala,jak jsem unavena z tech veder.Jinak neboj ja na tebe pockam :grinning:
23. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kaci: já si říkala kde jsi, pořád sem nakukuju a tajně si přeju, abys neodepsala - to by bylo jasný :grinning: To jsi hodná, že čekáš..jee to by bylo fakt dobrý, kdybychom se tam fakt potkaly :grinning: Jako zkušená mamča bys mi určitě v mnohém poradila!! Já tam budu jak Alenka v říši divů....až se stydím :sweat_smile: JInak já jsem taky dneska v pohodě...až podezřele moc...no jsem opravdu hodně zvědavá na ten pondělní odhad. A jak bylo včera na koupalku??
23. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mili - v pohode,vsechno zvladnes :wink: ,protoze si to udelas podle toho jak se to bude hodit tobe :wink:
Koupalko bylo bezva,ale bylo az moc velke teplo :unamused: . Vcera teda bylo priserne,jsem zvedava na dnesek :slight_smile:
Ja se sem dostanu pres den jen parkrat kvuli male,ale az se odmlcim na dva dny je to jasny :grinning: ,pak urcite napisu pro holky jaky to bylo,ale myslim si ze me to jisti ten pristi ctvrtek :grinning:
24. črc 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak kolik Vás jich po včerejší bouřce porodilo?
24. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, my zatím stále 2v1 :slight_smile:

ahoj lady - zatím asi nikdo, nebo nevím takhle po ránu :grinning: Ale dlouho tu nebyla xirax, tak trochu doufám, že ona...no měla termín už 11.7. tak si myslim že to už musí mít za sebou!! :sweat_smile:

kaci - dneska je tu docela zataženo, tak to ani nevypadá na nějaký hic den, no uvidíme... Napíšeš mi svoje číslo na mobil do ip?? Já Ti pošlu svoje - kdyby něco, napíšu Ti a Ty zase mě, ju? Taky se pak snáz najdeme v porodce :grinning: Ty se vlastně máš, máš jistý, že v pátek už budeš mít malou u sebe...to já teda zatim nevim nic :sweat_smile: Nějak u mě nejsou ani poslíčci, jen pořád to tvrdnutí....
24. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, jsem blazen. Jsem tu nekde cetla, ze do porodnice igelitku a na sestinedeli az tasku - ted to ani za boha nemuzu najit. Co si do te igelitky dat? Prezuvky pro me a manzu, piti, pro manzu svacu, asi nejake doklady - jake? asi obcanky, ze? potom prohlaseni o jmenech. A pak uz nic? Oddaci list atd. se dava az na sestinedeli, zejo? :confused:
25. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
uz jsem to nasla. Psala to Kacici. - Igelitka, doklady, voda, prezuvky :grinning:
25. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau všichni,
jsem tu dneska poprvé. Sháním totiž informace o porodu v HK. Měla jsem rodit v Litomyšli, ale musela jsem k Podholové :frowning2: a ta mně suše oznámila, že budu rodit u nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Chtěla bych se zeptat, jestli tady je někdo diabetička na inzulinu. Vůbec totiž nevím jak probíhá porod v tomhle případě. První dítě jsem rodila ve Svitavách, to jsem byla zdravá...
25. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jedle: ahoj, kolegyňka na pokoji byla diabetička patřící pod Podholovou. Nejdřív se snažila rodit přirozeně, ale nakonec šla po x hodinách na CS kvůli neotvírání se. P. za ní byla na JIP a chodila pak za ní i na pokoj a opravdu se zajímala o její stav - konzultovaly spolu dávky plus jí nosila info o dítku, takže si myslím, že by tě mohli, pokud bude u tebe vše ok, i nechat rodit přorozeně ...
25. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jedle. Tak to jsem ja ,kdo je tady na inzulinu :frowning2: a jsem diabeticka a tehule 38 tt. t. p.2.8. porod probiha jako kazdy jiny,pokud nejsou komplikace,akorat te nenechaj tehulu vic jak 40 t.
25. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc za info. Mám totiž obavy, abych to vůbec stihla :sweat_smile: Mám to do HK asi 80 km... :wink: Ale nic s tím nenadělám.
25. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a chodim taky do poradny Podholove, jsem z Nachoda.
25. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a znáte někdo Zimmerovou? Místo Podholové jdu příště k ní a byla jsem tak mimo, že jsem se ani nezeptala proč. A taky jestli je to u ní taky na celé dopol. jak u Podhol. :angry:
25. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro ludmilaa: Asi vím o koho jde. Myslím, že jsme seděly kousek od sebe, v úterý. Já pod oknem a ty v rohu :grinning: Jsem tam něco zaslechla o 15ti letém dítku :wink:
25. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jedle, a ty mas tu tehotensku cukrovku nebo uz dlouho zjistenou? a ve kterym jses tydnu?
25. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek