Porodnice Jihlava, je potřeba dopředu se nahlásit?

terula1
15. pro 2014

Zdravím všechny ,přistěhovala jsem se do Jihlavy a zatím jsem nikde nezjistila zdali je potřeba se dopředu nahlasit zde v porodnici .Nevíte někdo jak to tady chodí ?

haniiicka
1. led 2015

Ahoj, v Jihlavě se nikam hlásit nemusíš. Pak prostě přijedeš a oni už se o Tebe postarají 😉 Pokud budeš mít nějaké dotazy, klidně napiš.

mamkazvysociny
6. led 2015

Ahojky já v Jihlavě rodila 16.12.2014 a byli jsme jen na vstupním vyšetření,kam nás odeslal můj doktor protože mimčo bylo větší tak aby se mrkli a domluvili se na vyvolání.Ale jinak normálně přijdeš až ti to začne.
Je to tam supr,všichni byli hrozně hodní,porodní pokoje sou krásný a nový.Na šestinedělí to bylo taky supr,rodila sem poprvé a vůbec sem nevěděla co s mimčem tak sem pořád zvonila na sestry a vždy perfektně poradily nebo pomohly.Jen co můžu radit,jestli máte peníze trochu nazbyt ptej se na nadstandartní pokoj.Máš svatej klid,nikoho nerušíš nikdo neruší tebe.Manžel tam byl kdykoli chtěl,což může i normálně ale nikoho jsme tím nerušili a nikdo nás neposlouchal.Hlavně máš vlastní koupelnu,což dost bodne když se po každé toaletě sprchuješ.Kdyby ses chtěla na něco zeptat tak ráda odpovím.A větrat stehy po nástřihu před další paní by se mi taky dvakrát nechtělo....

terula1
autor
8. led 2015

@haniiicka
@mamkazvysociny dekuji vam obema jeste mam cas na porod az zacatkem cervna ale dekuji tet jsem klidnejsi 🙂

terula1
autor
20. led 2015

@mamkazvysociny mám jěště prosbu co vše poskytnou z erárních věcí .Nebo vše své ? 🙂

antoinet
20. led 2015

@terula1 ahoj, taky jsem tam vloni rodila, plná spokojenost a měla jsem svůj ručník, toaleťák (který tam nakonec byl, ale radši) a intimní gel. Dostaneš noční košili a v šuplíku jsou další spolu s prostěradly, takže můžeš i několikrát denně měnit (neber si svoje pyžamo, ušpiní se od krve). Dostaneš balíček porodnických vložek, tak 20 ks, ale jeden balík si vem svůj. No a na miminko tam mají komplet oblečky a zavinovačku a taky kosmetiku na zadeček i na koupání, vezmi si plínky (u mě padly jedny bílé pampersky newborn, balení po 33 ks). Takže svoje oblečky až na cestu domů (nachystat tatínkovi k autosedačce). Snad je to vše🙂

terula1
autor
20. led 2015

@antoinet děkuji moc za informaci 🙂

mamkazvysociny
20. led 2015

Ahojda,ty poporodní vložky si vem určo svoje z lékárny ty velké.Oni ti sice dají svoje ale to je síťovina naplněná vatou a mě nebyly moc příjemné,měla sem z lékárny a ty jsou heboučké.Taky plavací kruh na sezení.Po nástřihu to byl můj velký kamarád když jsem seděla na židli.Já měla svůj bapanten,myslím že mast na prdelku tam neměli,ale dostaneš hodně vzorků,tak na těch pár dní ti to postačí.Ručníky si vem rovnou dva.Já měla jeden na pokoji a druhý jsem si brala na porodní pokoj.Jinak ti fakt všechno dají.Já měla noční košile svoje,ty jejich sou v pohodě jen takové velké a neforemné.Těch plen ti fakt padne hodně.A ten toaleťák,já teda žádnej na pokoji neměla a to byl nadstandart,tak si ho radši vem. 🙂 Jo a můj malej se narodil s hrozně dlouhejma nehtíčkama tak jsem tam pak sháněla pilník protože u kojení poškrábal sebe i mě.A určitě radím nějaké kapky na prdíky,espumisan nebo infacol.Na to se mě sestřičky ptali jestli mám skoro hned první den po porodu pro malého.Jinak mě nic jiného nenapadá,možná ještě síťované kalhotky na jedno použití.každou chvíli mi to v noci ukáplo mimo vložku a to by bylo na 20tery kalhotky,takhle sem je přemáchla v umyvadle,na topení a za 15min byli suché.

haniiicka
21. led 2015

@terula1 Ještě si vezmi určitě vlhčené ubrousky, a jestli mohu doporučit, tak papírové utěrky - po sprše je nejlepší se osušit těma, nezničíš si ručník a je to šetrnější. Toaletní papír tam normálně nebývá, maximálně že ho tam nechá někdo z pokoje. A já měla ještě pár svých přebalovacích podložek, protože ta jedna od nich mi fakt nestačila a na špinavé se mi celou dobu ležet nechtělo 😉
a na mimčo si vezmi akorát ponožečky, ty nepůjčují.

mamkazvysociny
22. led 2015

Tu přebalovací ti dají jen jednu,ale ve skříni budeš mít zásobu prostěradel které si složíš a dáš pod sebe v kritickém místě 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru