Porodnice Klatovy nebo Domažlice. Kterou byste raději zvolily?

beruska_91
5. čer 2020

Ahoj, kterou porodnici by jste si raději zvolili Domažlice nebo Klatovy? Rodit budu pravděpodobně císařem, malá je KP a navíc v hrozně špatné poloze.
Děkuji

andrea93133
5. čer 2020

@beruska_91 já rodila v prosinci v Domažlicích, spontánně a na porod si nemůžu stěžovat 😉 u všeho vysvětlili co chtějí udělat a čekali na souhlas.. šestinedělí taky super 😊 až na jednu sestru co mi moc nesedla, ale taková ta jedna sestra co nesedne každému je si myslím všude 😉 jen poradím pokud chcete kojit, najít si dobrou laktační poradkyni a to ať budete chtít rodit kdekoliv 😉 co se týče kojení to moc neumí 😉 držím palce a přeju zdravé, spokojené miminko 😊

beruska_91
autor
5. čer 2020

@andrea93133 super děkuji moc. Tak určitě se vždycky najde jeden člověk co nesedne to je normální. Kojit bych určitě chtěla, nemáte nějaký tip na koho se obrátit? Děkuji moc 😊

petruuushkaaa
5. čer 2020

Asi zalezi na porodnikovi, v Klatovech je sekce dobrej primar Kunes. Pokud bude ale porod planovany, tak bych se domluvila primo s nejakym z porodniku. V Domazlicich je muj gynekolog Susko, taky bych k nemu mela duveru. 😊 ja rodila v Klatovech 2x, spontanne, ale prvni porod nekolik hodin, personal stal za prd, porodnik Matuska super. Druhy porod uzasny, rychly, mlady personal a maximalni podpora, rodila mne mlada lekarka, ale jmeno si bohuzel nevybavuji 😊

andrea93133
5. čer 2020

@beruska_91 já osobně zkušenost nemám.. Než jsem stihla kontaktovat nějakou laktační poradkyni, už jsem neměla mléko žádné 😢 ale jestli se poštěstí druhé, už budu chytřejší 😊 holky si chválí poradkyně z mamila.sk nebo kojeni.cz jsou tam přímo kontakty na plzeňský kraj 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru