• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

19. února 2017 
My jsme taky měli krásně teplo. Malá byla trochu navlečená, ale myslím, že jí to nevadilo :grinning:
25. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá, co bude shánět manža. :grinning: Zatím kupoval všechno semnou a když nám přišel kočárek, tak byl dokonce ochotnej ho 3 x celej rozložit a složit, aby všichni všechno viděli. :wink:
25. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No můj muž podstoupil v prodejně instruktáž upevnění autosedačky do auta a po 10 minutách jsem ho od auta odstrčila a udělala to sama :grinning: a bez instruktáže :grinning:
25. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JMíšo :grinning: :grinning:

Kri to uvidíš, co vyvstane v porodnici :grinning:
25. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím , jak je to v Krči s rod. listem mimča? Kdy ho dostaneme, nebo si ho musíme někde vyzvednou?
30. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
saze, musíš si ho vyzvednout. Včera jsem se byla zaregistrovat a na druhé straně dohody o jméně nebo jak se to jmenuje je přímo napsaná adresa. Myslím, že sestřička říkala, že do 5 dnů je tam k vyzvednutí a může pro nj zajít i manžel s tvojí OP.
30. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kri a kde se bude vyzvedávat - v nemocnici nebo na úřadu?
30. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saze na úřadu :grinning: My ho měli v Táborský. Může tam zajet i manža :wink:
A teď nevím, jestli měl manža mojí OP, ale myslím že ne, vždyť je tam přece zapsaný jako otec :grinning:
No, lepší se ale radši zeptat, přeci jen už je to skoro 11 měsíců :grinning:
30. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jak píše ducky na úřadě v Táborský. Koukala jsem do toho papíru a píšou tam, že i když jde pro to manžel musí mít svojí i tvojí OP! :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky tak díky. hned si to raději někam poznačím.
30. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel musí mít Tvoji OP a ty musíš mít manžela OP. Já si to byla vyzvednout v Táborský sama, rovnou jsem si vyřídila i porodný a musela jsem mít i manžovo OP. Jinak vyřízeno to byo během půl minuty.
Nám řekli, že rodný list je připraven ve chvíli, kdy odcházíš z porodnice.
30. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano, já odcházela z porodnice a ten den jel manža pro rodný list a rovnou přihlásit prcka na pojišťovnu
30. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera byla pro razítko do průkazky. Takže jsem také registrovaná do Krče. A rovnou jsem osobně poznala MUDr. Menšíka. V neděli jsem totiž začala trochu krvácet, byli jsem na ambulanci v Hradci K. Tam řekli, že je to asi hematom, že je vše OK. No a moje dr. má 14dní volno, tak jsem pro jistotu chtěla ještě vyšetřit v Krči. Dr. mi udělal pouze UTZ a říkal, že je vše v pořádku. Byl moc příjemný, akorát mě trochu zarazil jeho věk. Nejsem zvyklá na chlapa a ještě k tomu tak mladého :sweat_smile: Teď už ani nešpiním. Ale musím říct, že jsem tu neděli byla pěkně vyplašená.

Kri, já bydlela v Jarníkově, také určitě znáš, jako já Zlešickou :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monivo, no já měla podezření, že je to někdo na praxi a ne hotovej doktor :grinning:

Joa jestli někdo máte pojišťovnu OZP, tak tam stačí zavolat rodné číslo a oni průkaz vystaví na základě telefonické informace, nikam se nemusí chodit. Průkaz přijde poštou.
30. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsou nějaká pravidla, kam dítě přihlásit na pojišťovnu? Já mám totiž Vojenskou a manžel VZP. Mám za to, že jsem někde četla, že dítě se pojišťuje tam, co matka, je to tak?
30. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tam co matka.
30. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
monivo, jj tak tu opravdu znám, to jsme byly skoro sousedky. :slight_smile:

ad MUDr. Menšík, tak toho jsem asi taky viděla když jsem se byla v úterý registrovat. Já zase nikdy neměla na gyndě doktorku, ale takhle mladého dr tedy taky ne. :slight_smile: Do poradny jdu v pondělí, tak jsem zvědavá kdo tam bude.
30. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ou jé, dr. Menšík :grinning: :grinning: No tak je mladý, ale fakt miloučký a šikovnej :wink: Tak nebojte, u něj budete v dobrých rukách. :sunglasses:

S tím OP jsem to teda zapomněla, sorry :sweat_smile: :grinning:

Za to s pojišťovnou to vím naprosto přesně. Dítě po porodu automaticky spadá do pojišťovny matky. Pokud chtějí rodiče pojišťovnu změnit, jde to nejdříve za 3 měsíce. :wink:
30. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky - můžu se zeptat jak probíhala registrace do Krče?? nějaký skoro-bitky jako v Podolí? :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu žádné bitky, naprosto v pohodě. :wink:
2. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mensik me rodil, miláček, vsechny sestry jsou z něj PAF a snaží se... :wink:
3. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... koukám na stránky porodnice v krči a nemůžu najít termín registrace....je to tam jako v podolí v týdnu 14+0 ???? nebo je to jedno??? na jejich stránkách jsem našla jen že se má registrovat co nejdříve, tak si myslím jestli tam už nebude plno...... docela mě odrazují ty fronty v podolí.... :unamused:
4. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kjcukovna, ono tam maj pořád co nejdřív a je fakt, že záleží jak kterej měsíc, někdy bylo plno už ve 13tt a někdy v pohodě i v 16tt.
4. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojcukovna na stránkách vždycky bylo, do kterého termínu mají plno. Tak se jukni. :wink:
4. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upppsss, promiň, Kjucukovna :sweat_smile: :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď jsem se na to koukala a ono už to tam není. Tak je možný, vzhledem k tomu, že babyboom údajně polevuje, že mají volno. V tom případě doporučuju zatelefonovat tam :wink:
4. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kjucukovna taky bych volala, mně loni zapsali po telefonu, prptože už měli skoro plno a došla jsem si dodatečně jen pro razítko. Byla jsem ve 12 tt. Ale myslím že letos to tak napraný nebude.

A Menšík super, nezažila jsem ho sice na sále, ale celý týden na odd. a nemůžu si stěžovat :dizzy_face: Víc takových doktorů, prosíííím :grinning:
5. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

muzu se pridat? Zatim jsem do Krce zaregistrovana po telefonu, pristi tyden si tam chci zaskocit pro razitko :slight_smile:
Byla jsem tam pred 14 dny na genetickem oddeleni probrat leky, ktere pravidelne uzivam, zda mam pokracovat v tehotenstvi, a moc se mi tam libilo. Budova stara, ale suteren v -1 moc hezky, zrekonstruovany, barevny s obrazky na zdi a doktori tam vsichni byli moc hodni. Tak doufam, ze u porodu i na sestnedeli to bude stejne!
5. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandragora, no že všichni budou hodný, to jo, ale s krásným obrázkovým prostředím nepočítej :grinning:
5. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, šestinedělí tak krásný není :slight_smile:) leda že bys pak byla na nadstandartu tam je to mooc hezky :grinning:
5. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek