Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

adelaz
13. dub 2010

Tera: jsem si říkala, že si to ty🙂 chichi

tera87
13. dub 2010

adelaz : 🙂 já měla taky pocit že jsem tě tam viděla ale byla jsem ze všeho tak vyjukaná že nevim polovinu věcí 😀

adelaz
13. dub 2010

Tera: tak to je mi jasný🙂

adelaz
13. dub 2010

Holky vy jste měly ty kalhotky od Chica? nebo jiné? Já na netu narážím jen na tyhle drahý:(

adelaz
13. dub 2010

Debil už jsem našla

mandragora10
13. dub 2010

Terezko, no to je ale podrobny popis, tak konecne vim, jak to slo rychle a jaky jsi to mela. Jsi holka statecna, krasne jsi to zvladla 🙂 Jak to s Honzickem doma zvladate, vsechno v pohode? Jde vam uz kojeni?
Jojo, ja jsem Adel hned rikala, ze jsi to ty 😉

tera87
13. dub 2010

Ahojky 🙂 malej je strašě hodnej takže to zvládáme 🙂 s kojením jsme dost bojovali ale ted už je to dobrý 🙂 nejdřív moc papat nechtěl ale ted mě zase pomalu vycucne 😀

hrusti
13. dub 2010

Adel, já myslím, ze jsem mela sitovane kalhotky od firma Tena. Ale uz si nepamatuju kolik staly 😝

marketovna
13. dub 2010

adel, já jsem kupovala na štrosmajeráku ve zdravotnických potřebách a byly supéééér

vrana
13. dub 2010

Tera super popis 🙂 Ty bolesti a neotvírání se mi něco připomíná, já jsme prochodila noc na chodbě a seděla na záchodě v zimě a bolestech, po několika hodinách se mě PA zželelo a zažádala doktora o magnézium, abych se trochu vyspala. Ale byla úžasná, chodila mě vyšetřovat co hodinu, jestli už se to nepohlo...

Holky ty kalhotky seženete v pohodě v lékárně, u nás je měli taky v lékárně. Byly to Hartman Rico. Ty z DM jsou blbý, taky mi byly malý, ale hlavně nepříjemnej materiál. Ty klasický síťovky jsou rozhodně lepší

kativka
14. dub 2010

Ja mela kalhoky z Dm a naopak mi byly velky 😀 Mela jsem 42/44 a furt mi litaly, vlozky v tom klouzaly, takze jsem je taky zahodila 🙂 ale kdybych si blbec koupila spravnou velikost, tak jsem s nima byla spokojena.

Kdyz tu tak ctu,co jste kdp zazil a jak si porod "uzil" tak se obavam druhyho porodu. Prvni jsem mela krasnejsi a kratsi nez lecktera vicerodicka, tak si rikam, jestli si to nevyzeru u dalsiho mimise :( Treba byl tohle jen takovy trenink. Uf, jeste ze je to za dlouho, ale ja dramatik to budu resit uz ted. Jak rikala jedna PA, chlapi uz vymysleli kdeco, pomalu i zachod, ketrej se za vas vyprazdni, ale jak privest bezbolestne mimi na svet, to jeste nikdo nevymyslel a asi dlouho nevymysli. A nejhorsi bude az nam ty nase zlaticka za 18 let reknou "mamou jsi trapna, ja odchazim" 😒 Nastesti je to jeste za dyl nez druhej porod 😀 Nejvic mi vadi, jak clovek musi spoustu veci zvladnout sam a manzu tam pusti, az kdyz je clovek na 4 cm, to je pomalu jak za odmenu. Az si neco protrpis a otevres se, pustime k tobe manzu...

marketovna
14. dub 2010

Kativka - to je individuální, třeba to bude stejně rychlý....i když....já Měla první vyvoláváný, myslela jsem že chípnu, vůbec jsem neotevírala, kdybych neměla epidurál, tak bych se tam asi zcvokla....a druhý?? to ani nevím že jsem rodila, bolela mě jen jedna kotrakce před tlačením, odmítla jsem léky na utišení, protože to byla fakt pohoda....ale třetího porodu se taky bojím.....co když to bude trágo? 😅 musím doufat 🙂

ducky
14. dub 2010

Tak mě moje gyndr. řekla před prvním porodem, že si myslí, že to nebudu mít jednoduchý, že jsem takový neporodní typ. A šup, 36 hodin, nechtěla jsem se otvírat a díky za epidurál. Teď mi říká, že myslí, že to bude už lepší, jsem si dělala srandu, že místo 36 hodin budu rodit třeba 30 😀 Né, nezbývá mi než doufat a pak přijmout to, jak to půjde. 😉

Tera gratulace k Honzíčkovi, ať vám dělá jen samou radost 😉

blanches
14. dub 2010

Tera gratulace k HO

blanches
14. dub 2010

Tera veliká gratulace k Honzíčkovi, je krásnej 😀 , porod jsi měla opravdu šílený, je super, že jsi to zvládla, jsi statečná.

Adel já mám negativní skupinu, po 72 hodinách po porodu Ti musí dát injekci kvůli tomu když budeš mít další mimi, tak aby sis na něj nevytvořila protilátky.

Já ty kalhotky koupila v lékárně v Krči 😉

Znám hodně holek co první porod pohoda a druhý hrůza😠, tak jsem zvědavá na svůj druhý, ale jak píše Kativka, je to ještě daleko 😅

adelaz
14. dub 2010

Kalhotky koupeny🙂 a ty mi určo budou jsou srandovní😀
Holky když jste vydržely první porod tak druhej zvládnete taky🙂 tak se nebojte🙂 a o třetím ani nemluvím:.)
Dnes mi manžel řekl, že mi pěkně spadlo břicho... a už mě kvůli tomu zase začla pálit žáha:( skoro nic v sobě neudržím jak je to nepříjemné:( aaaaa zápasím s tím celý těhu:( Dva týdny jsem měla malýho nahoře a byl klid a teď no fuj zase hnus....
Jdu si zalít maliník a relaxovat🙂 Hezký den

ducky
14. dub 2010

Adel tak se to asi blíží 😉 A žáha mě pálila taky, ale už někdy od 7. měsíce. Teď v druhém těhu mě občas pálila už v 5, 6 měsíci, teď zatím klid, tak snad to vydrží. 😅
Jo a kde jsi nakonec ty kalhotky koupila?

jabber
14. dub 2010

Ahoj holky, nevíte náhodou jak je to v Krči s druhým porodem, když první porod byl císařem? Dávají na výběr, jestli porod normální nebo zase císař? 🙂

adelaz
14. dub 2010

ducky: hele me palila od třetího měsíce a ted to dva týdny bylo v klidu... krása...
Máme tady kousek od nás malé zdravotní potřeby a měla tam paní poslední balík 😀 tak jsem po nich hned skočila🙂

adelaz
14. dub 2010

Jabber: jeeee ty máš Adélku 😀 správná volba 🙂

jabber
14. dub 2010

adelaz 😀 😉 😎

cervikova
14. dub 2010

Zítra nastupuju do Krče na vyvolávačku,páč se našemu prckovi nějak nechce ven ( termín byl 5.4.) 🙂 Tak doufám,že to přežiju ve zdraví,ale radši bych aby šel ven sám ,přirozeně, jako ten první i když s ním jsem rodila taky 24hod,jenže už je to pět let a to člověk tu bolest už ani netuší ☹ Tak se všichni držte a přeju málo bolestivé a hlavně rychlé porody a zdravá miminka 😉

adelaz
14. dub 2010

cervikova: jee tak držíme palečky ať vše probíhá dobře🙂 drž se!!🙂

cervikova
14. dub 2010

adelaz... děkuju až bude po všem budu informovat o mém zážitku z vyvolaného porodu 🙂

adelaz
14. dub 2010

cervikova: už se těším🙂 ale možná v tu chvíli budu zrovna taky v Krči🙂 Chi termín mám už v něděli🙂

ducky
14. dub 2010

Jabber to bohužel netuším, první porod jsem měla normální a druhý mě teprve čeká. Takže bohužel neporadím. 😉

Adel aha, tak já zkusím ty lékárny na Budějárně až přijde ten správný čas 😀

Cervikova držíme palce, ať je vše v pohodě.

adelaz
14. dub 2010

ducky: u nás v lékárně měli jen takový ty pevnější od Chico...:( ty jsou na prd... ale na netu si je můžeš objednat a vyjdou levně asi na 85Kč za 5ks... já bych je normálně taky objednala, ale teď už by mi asi nepřišly včas😀

blanches
14. dub 2010

jaber sousedka měla první porod císař malej byl KP a druhý normálně 😉, ale nevím co jí doporučovali doktoři

adelaz
14. dub 2010

Jaber: já si taky myslím, že záleží na doktorovi, buď ti řekne že můžeš rodit normál a nebo ti řekne že ne a pak tedy císař.

jabber
14. dub 2010

Díky holky 😉 Já vím, že třeba v Podolí snad dávají na výběr - pokud teda nejsou vyloženě problémy a druhý císař je jasná záležitost. Díkes 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru