Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
4. říj 2010

@scai No já to měla úplně stejně. Malý měl taky moje mlíčko moc rád. Pak po třetím měsíci (3,5 měsíce) mi na noc v prsou nezbývalo moc mlíčka a na radu Dr. jsem začala dávat Nutrilon. A taky začal začátek konce. Asi od 3,5 do 4,5 měsíce jsem kojila v noci a přes den se jednou napil. Od 4,5 začal pít přes den jen malinko. Od 5 měsíce jen v noci, no a teď už tam není mlíčko ani v noci. ☹
@nadis.h Já jsem si to taky neuměla přestavit, ale ono když to příjde, nic jinýho nezbyde. Mimča na Nutrilonu jsou taky spokojená, neboj 😉 Držím palečky, abys mohla kojit co nejdéle 😵

scai
4. říj 2010

Jojo malá je taky spokojená. je fakt, že od té doby co má nutrilon jí ani netrápí prdíky. Já můžu jít ven bez ní 🙂 Ale zase moc mi to kojení chybí a je mi to moc líto. Ale ona byla fakt hladová a přidat jsem ten nutroš musela (byla jsem kvůli tomu i u doktorky) a ona byla ty dny fakt ubrečená, chtěla pít furt, ale přitom u pití kňourala, řvala... no a když pak dostala tu flašku, tak najednou byla spokojená!

scai
4. říj 2010

@tercina no a to jsme měly fakt stejně, i ty měsíce jsem měla tak nějak podobně. Ale já si mylsím, že to mlíko jsem i měla, i když asi taky málo. jenže ona už prso nechtěla. Ještě minulý měsíc jsem občas odsála a měla z toho kaši.

zarzuela
4. říj 2010

@nadis.h taky jsem Nadi řešila, že mi to kojení bude chybět, ale už jsem se aspoň musela zlomit v tu zeleninku, a když vidím jak prďolkovi chutná mám z toho radost. zatím teda mlíčka má dost a doufám, že aspoň do 9 měsíce mu vydrží. Taky si nedovedu zatím představit, že ho nebudu mít na sobě přitulenýho, ale pak holt když není tak nic jiného nezbyde než dát lahvinku a jak píšou holky prdíky to většinou vyřeší 🙂

chaala
4. říj 2010

Nadi, Zarzu...brzy se uzdravte 😉 Hlavně ať to nechytne od vás Kája a Domča.
Terci, tak jsem dneska místo srazíku vyjela na brusle. V tom větru to byl opravdu super nápad 😀 😀 ...že jsem raději nezvolila klídek a pohodu ve Sparu 😉

nadis.h
4. říj 2010

Chaali to Ti s vetrem v zadech muselo jet samo! 😀

my uz mame matraci,tak od 8 uz lezim. To je polezenicko. 🙂

Zarzi no vsak jedine dobre ze uz papa i zeleninku a jede mu. Ja se na to tesim. Bude u toho sranda. 🙂

chaala
4. říj 2010

Nadi, zrovna jsem si říkala, jestli už si ležíte v novém. Tak HURÁ 🙂
S větrem v zádech pohoda, ale proti větru hrůza hrůz 😀 ...ale to mi došlo až venku.

nadis.h
4. říj 2010

Prdlousi. 😀 ja jen v tom vetru otevrela okno a mela dost. 😀 holky dobrou. Jsem mrtvola z te chripky.☹

chaala
4. říj 2010

Nadi,dobrou 🙂

zarzuela
5. říj 2010

@chaala kam chodíš tady bruslit? vím, že je akorát nějaká trasa u Nisy. Ale v tom větru to musel být mazec, mě stačilo vyjít na chvilku ven brrrr

nadis.h
5. říj 2010

Ahojky, léto je pryč no. 😖

Pěkný bruslení je ve Vesci jak tam bylo MS v lyžování.Ale já bych se zabila i na rovince na bruslích natož sjíždět tam ty kopečky tak jak to ti bruslaři sjíždí. 😀

chaala
5. říj 2010

@zarzuela Zarzu,byla jsem na cyklostezce u Nisy. Já to tam mám 10minut s kočárkem. Ale jak foukal vítr,tak byly i větve spadané...no prostě blbost vyjet 😀 Asi to byla poslední vyjížďka před zimou.

chaala
5. říj 2010

@nadis.h Nadi, proto jezdím s kočárkem, abych maskovala moje bruslařské nedokonalosti 😀 😀

nadis.h
5. říj 2010

Ja bych se rozsekala i s kocarkem. A jeste bych urcite i Kaju vyklopila.😀

zarzuela
5. říj 2010

@nadis.h já taky zvládám jen rovinku s kopce bych se zabila na prvních 10 cm 😀 V Praze na Čerňáku jsme měli za barákem pěknou stezku a tady mi to dost chybí, taak asi brusle odložím v dál. A s kočárkem - už vidím jak žuchnu a Domča má letecký den nene to není radši pro mě

tercina
5. říj 2010

no vidíte, tak na jaře vyrážíme na brusle 🙂 já jsem taky bruslař "rovinkář" 😀

zarzuela
5. říj 2010

holky jak to máte s autosedačkama? já mám to klasický vajíčko 0-13kg a už mám pocit, že jak je Domča víc nabalenej tak je tam strašně utisknutej, nějak nevím jak to teď řešit, když další sedačky jsou od 9 kil a to ještě nemáme a navíc tam to mimi už vesměs má sedět rovně

nadis.h
5. říj 2010

Holky v Tescu maji slevy na kombinezky na zimu.
Ja koupila modrou uvnitr flez(nevim jak se to pise 😀) a zvenku sustak za 250. Pak maji roztomilou chlupatku s koziskem kolem kapucky za 308. A ja pako koupila tu modrou 6-9 mesicu a zda se mi obri.:-/ a furt mam nutkani ji jet vymenit za tu chlupatku ale zas u ni se mi zdaji hrozne pidi nozky. Ach jo. Jsem hrozna v tomhle.
A sedacku mame chico vajicko. Zatim dobry velikosti. Neni to to nejmensi bych rekla.

nadis.h
5. říj 2010

Jsou Cheroke ty kombinezky.

zarzuela
5. říj 2010

@nadis.h ja na ty kombinezky taky koukala, ale už mám velkou zásobu na zimu tak nic kupovat nebudu. Já mám autosedačku Fénix ke kočárku, taky to je ta trošku vetší, ale když ho tam dám nabalenýho tak se mi zdá zmáčklý v ramínkách - přitom na pohled je široká dost. Asi budu muset koupit nějakou 0-18kg no achjo

scai
5. říj 2010

já mám sedačku romer a teda ona moc velká není, ale jí je zatím dobrá.
A do teska teda zajdu, i když už toho mám taky dost. Ve velikosti 74 mám bundičku a 2 teplé kombinézy a ještě 1 chlupatku. A ve velikosti 80, mám taky bundu, kombinézu a chlupatku. Takže vlastně už fakt nic kupovat nebudu 😀

nadis.h
5. říj 2010

Zarzi a nemas v hlave tu modrou kombinezu 6-9 mesicu jak se ti zda ta velikost? Asi ji zajedu fakt vymenit. Je obrovska Kaja se v ni uplne ztratil.

zarzuela
5. říj 2010

@nadis.h jé tak to nevím ale vem si že ta velká zima bude tak za 2-3 měsíce a to Kájík bude zas větší, Já mám takhle na tu zimu kombinézu na 12 měsíců, teď je sice větší že mu ani nožky z ní nekoukaj, ale za 2 měsíce už to bude jiné

chaala
5. říj 2010

Nadi,díky za tip 😉 Taky tam zkusím v týdnu zaběhnout a omrknout. Něco už máme, ale já stejně někdy neodolám a přesvědčuju se,že to nutně potřebujem 😀
Zarzu, já mám sedačku vajíčko maxi-cosi a ta nám vydržela, ještě se vejdeme...i když už budeme přesedat do větší maxi-cosi.

nadis.h
5. říj 2010

Tak ji tam prece jen mrskam vymenit.😀 tahle by mu byla obr i v lednu unoru.:-/ pak dyztak koupim jinou,ale na ted bych mu nemela co dat.

nadis.h
6. říj 2010

Dobré ránko,

tak dnes 3 měsíční KO. Chudinka určitě dostane první očko. ☹ Snad mu nebude moc špatně.

scai
6. říj 2010

@nadis.h to očkování fakt nemám ráda. Ona chudinka tak řve ☹
My jsme byly zatím 2 krát. No a teda ten další den měla pak zvýšenou teplotu a víc spala. Ale pak už to bylo dobrý, takže reakce vcelku v pohodě

tercina
6. říj 2010

@nadis.h Ahoj Nadi, neboj, všechny miminka nemaj po očkování špatný průběh. Peťka už má za sebou 3 očkování (vždycky dvě včeličky - do každé nožičky jednu - Hexa + Sinflorix) a jen jednou měl o 0,3 stupně zvýšenou teplotku a poprvý ho asi bolely nožičky tak chvilku plakal a pak usnul. Vlastně vždycky po očkování spinká a když se vzbudí, je naprosto ok. Tak držím palečky.
Hlavně nám pak dej vědět Kájíkovy míry, jo? 😉

nadis.h
6. říj 2010

Scai já se bojím že budu brečet jestli bude plakat Kája. ☹ Mělo by se to řešit nějakým sirupem nebo tak. 😔

Holky a co jste nechali všechno očkovat? Já se v tom nevyznám. Nejsem odpůrce očkování tak jak se to ted hodně rozmohlo a tak jsem pro aby byl Kájík naočkovaný na vše co by mu mohlo nějak zkomplikovat život.Ale nevím jaké jsou možnosti.

tercina
6. říj 2010

@nadis.h Nadi, teď je zadarmo Sinflorix - je to proti pneumokokům. Najdeš to určitě na netu. Já taky nejsem odpůrcem očkování. Zeptej se doktorky. Píchne mu to zároveń s Hexa vakcínou, na kterou dneska jdete.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru