• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

18. července 2017 
@chaala Domča už má 37,3° maximálně včera v noci už byl v pohodě, ale ven s ním raději nepůjdu. Do pátka čekám na výsledky z toho výtěru a uvidíme jestli němá nějaký bacílky co mu dělají prdíky v bříšku. Teď už kromě větříků je uplně v pohodě, čiperka malej. Tak snad to nic nebude.
13. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas se asi taky neco chysta. :-/ Kaja je od vcera hrozne protivny a sem tam pokaslava.
13. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h t tak snad se z toho nic nevyklube
13. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi,snad bude Kája dobrý a nic z toho nebude. I když to počasí k tomu jen nahrává :unamused: Nadi a už máš nějaký sporťák vybraný?
Zarzu, tak hlavně že už je Domča bez teploty a jsem zvědavá, jak dopadne ten výtěr...když mívá často bolení bříška.
13. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to bude dobry.
Chali vybrano nemam. Znacka mi je fuk,ale chci poradny a bytelny aby byl. A nechci takova ta plastova kola nebo jaka obcas vidim jak chrasti. A aretovaci kola.
13. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A velky kosik na nakup.:grinning:
13. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani koukám na fotkách, že už používáš chodítko :astonished: není to ještě brzy?

Holky co si myslíte o hopsadlu od kdy by se mohlo používat?
13. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Zarzu, to nevím. Já jsem ho nikdy neměla. A chodítko jsme také neměli, měla jsem strach,že to není úplně ok na nožičky...ale obě děti jsou motoricky rychlíci, nijak jsem na ně nespěchala.

13. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala no já si myslím taky že to není na nožky uplně OK. On Domča teď na nás hrozně rád hopsá, tak mě napadlo to hopsadlo, já jako malá ho měla od 9 měsíců. tak třeba až se postaví sám tak už by to nemusel být problém.
Jinak nevím jestli jsem to už psala, ale už má Domča dobře našlápnuto na lezení, pěkně se začíná snažit :grinning:
13. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Nadi, velký nafukovací kola, bytelný kočár a vééééliký nákupní koš - tos vyjmenovala skoro můj sportovní kočár :grinning:
13. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně mě se vůbec neotevírají ty odkazy
13. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina nojo no s tím nic nezmůžu tak vykopírovat jdině
13. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri jo Tvuj se mi libi! Prodavaji ho samostatne jako sportak?
13. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Prodávají
13. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi na to lezeni jsem uz chtela reagovat tudle. Je to sikulasek! :slight_smile:
Teri to je maxi cosi? Nebo jak se to pise...
13. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Já mám pod kočár ještě veliký nákupní košík, který se tam přidělá
@nadis.h Nene, to je Mutsy Urban rider
@zarzuela Zarzu,žirafka je moc pěkná :slight_smile: Já už si říkala,že musím začít řešit dárky k Vánocům a i k narozkám. Máme oboje v prosinci.
Terci má moc pěkný kočárek :slight_smile:
13. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Děkuji. Fakt jsem s ním spokojená. Hodně holek píše, že jsou nespokojený s natáčením zadních kol, ale to jde o zvyk. Mě se třeba zase špatně jezdí s natáčením předních kol :wink:
13. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s aretací spokojená. Když musím jet se zabržděnýma tak je to pitomý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte o někom kdo by chtěl zakrslýho králíčka?
13. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi zakrslyho?:grinning: ja mela kdysi beranka angorskyho a vyrostl vic jak kralik domaci.:grinning:
13. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h on je fakt malej má 2 kilča, dřív jsem ho právě měla pořád puštěnýho venku, ale jak mi malej teď leze po zemi tak ho už moc nepouštím a není na něj na chudinku tolik času :o(
13. říj 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela tak ja mam sikovnou holcicku a navic ji hlidam takze se ji nic stat nemuze. doktorka nam to sice zakazala ale nic se mali nemuze stat. protoze ja nebo muj manzel ji neustale hlidame
13. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela dneska jsou dti strasne pozadu . nez drive
13. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani Jsem zvědavá, co? Ale nepochopila jsem poslední dvě zprávy :confounded: Ale asi je to jen mezi tebou a Zarzi, co? :fearful:
13. říj 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to asi jo psali jsme si o tom ze koukala na muj fotoblog a ze koukala ze mala na pul roce v choditku tak jestli toneni moc brzy. tak jsem ji napsala
13. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani áha, už jsem to našla :wink:
13. říj 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jezdis akhle nikdy do chrastavy? ze bysme se mohli nikdy sejit a pokecat. ja sem porad doma. tade jestli bysi mela zajem.
13. říj 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek