• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

18. července 2017 
@milovani Ahojky, tak si nás našla :wink: Jak jsem na fotoblogách koukala na fotky, tak mě udeřila do očí žlutá peřinka z porodnice - tak jsem se koukla a ty jsi z Chrastavy :wink:
13. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ja jsem primo z chrastavy. a ty jsi z liberce? ja sem taky koukala na tvuj fotoblog.
13. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani ahojky tak někdo nový vítám tě :slight_smile: koukám že máme skoro stejně staré mimísky
13. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani jojo, většinou jsme tady všechny z Liberce :wink: Kolikátého se malá narodila? Jestli jsme se třeba neviděly v porodce :wink:
13. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela ahoj a kolik je tvemu miminku . ja mam holcicku verunku a uz ji pul roku. jinak ja jsem taky veronika
13. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina mala se narodila 12.4. no nevimn jestli jsme se videli ale to asi nejspis ne. a ty jsi byla kdy v porodnici
13. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani Peťka se narodil 17.4. ale v porodce jsem byla už 16.4. :slight_smile:
Malinkatá rada: když si myší jen najedeš na fotku maminky, zobrazí se ti, jak starý má miminko :dizzy_face:
13. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,

to je klendra už venku co? :angry:
13. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji za radu to ja sem na to prisla dekuji. tak to ja mam o 5dni starsi holcicku to je hezke.tak treba jednou budou kamaradky :slight_smile: :astonished:
13. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani a teď mi prosím poraď v profilu je položka přátelé, jak se tam zadávají? Já totiž udělala fotoalbum a omylem jsem tam dala přístup jen pro přátele ale sakra nevím jak je tam přidat a koukám že ty tam máš u nich položku 7 přátel
13. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h čaues teda o té klendře mi ani nemluv, stejně teda s tím mým marůdkem ven nemůžu ale i tak děs běs. Už budu muset příští týden vytáhnout sporťák a prodlužovací část do fusaku protože se mi tam Domimino už nevejde :grinning: koukaj mu z toho už prsa a v korbě nad hlavou máme 2cm a to už neeejde achjo :confounded: snad mi prďola ve sporťáku neumrzne
13. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani no spíš kamarádi :grinning: Já mám klučinu :grinning: :wink:
13. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h čauky, no to je pěknej humus venku. Malej se v tom oblečení moc nemůže hejbat (vypadá jak hvězdice :grinning: ) a hrozně ho to štve.

@zarzuela taky u nás za chvíli dojde na sporťák, neboj :unamused:
13. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela tak jestli jsi to dala pouzepro pratele tak to se ti tam samo ukaze podl toho kolik mas pratel. ja teda jeste v tom chodit moc neumim ,tak ti nechci poradit spatne
13. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee tak to promin tak to jsem se preslechla :astonished: my sme taky chteli klucinu ale sme radi moc za nasi malou princeznicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi no já jsem z toho taky docela načnutá zda nepořídit sporták. :unamused: Ted to ještě jde,ale až tam dám fusak tak tam bude jak sardinka hlavně na šířku. :unamused:

Teri přesně...ruce do stran jak ukřižovaný... :grinning:
13. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina a kde presne bydlis v liberci a kolik je ti let??
13. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina no my sme byli uz 16dubna doma tak to jsme se urcite nepotkali
13. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h ty nemáš ten sporťák v kombinaci ke kočárku?
Terci jak psala že malej je jak hvězdice tak to je fakt výstižný :grinning:
13. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi mám. Ale nechci ho používat. Korbička je fajn, ale sporťák je jen jakoby nacvakávácí a to se mi nelíbí. Chci koupit samostatný sporťák nějaký takový bytelný víš.
13. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h no já mám taky nacvakávací sporťák ale nezdá se mi to špatný.
13. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi a co je za typ ten Tvůj kočík?
13. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h já mám V-Cross , se sporťákem vypadá pak takhle
http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7823&kategorie1=1&kategorie2=28
akorát pak mám jiný podvozek nový typ
13. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi tak ten je mnohem lepší než co mám já.
13. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h a jaký máš ty?
13. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Espiro Atlantic

13. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Zarzu, a jak Domča? Ještě má teplotu? Ten tvůj kočárek jsem měla taky ve výběru, moc se mi líbil :slight_smile:
Holky, já jsem dala Vanďu do sporťáku na půl roce. Už mi v hlubokém nechtěla vůbec vydržet, když nespala, tak v něm plakala. Naštěstí začala sama brzy sedět, tak to bylo v pohodě.

Vítám nově příchozí :slight_smile:
13. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina a jak se jmenujes celim jmenem. ja mam pocit ze te od nekat znam . koukala jsem na tvoji fotku.
13. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já taky o tom sporťáku furt přemýšlím. Ještě chvíli ho tam nechám - za 14 dní jedeme na babský víkend do Špindlu, tak tam určitě bude zima, tak ho ještě nechám v korbě a pak ho přesadím do sporťáku.
Já mám tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35234409&tab=2 ale cihlový
13. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h vždyť je skoro stejný, vypadá dobře :wink:
13. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek