Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
22. říj 2010

@oli26 na ten patchwork ani není čas, a když potřebuju tak si něco spíchnu doma, takže kurz asi ani není třeba. Teď jsem Domčovi ušila zas další kaťky na doma 🙂

zarzuela
22. říj 2010

@oli26 no tak počkááát já chci druhý taky holčičku 🙂 tak pak rady sem 🙂

oli26
22. říj 2010

@zarzuela juu posli nejake foto jak sijes 🙂 s tou holcickou jsem na to sama zvedava, navic mame jen dva pokusy 😝

tercina
22. říj 2010

@oli26 No právě - rovné švy 😀 😀 😀

tercina
22. říj 2010

Já chci taky holčičku 🙂
@oli26 Oli, jak jen dva pokusy?

oli26
22. říj 2010

@tercina no chceme tri ditka tak mame jeste dva pokusy aby vysla holcicka 😉

tercina
22. říj 2010

@oli26 jo táááák, no manžel by chtěl taky tři 😉 Ale on nerodí 😀

jasekd
22. říj 2010

@oli26 A jak se vedecky dela holcicka 😀 ? Teda mne uz to muze bejt asi jedno, ve stredu se dozvim, zda ji budem mit nebo druhyho kluka, do tretiho na 90% nepujdu. Ale jen tak pro zajimavost...

oli26
22. říj 2010

@tercina 😀 😀 😀 tak to je presny 😀 😀 😀 nekdy mam pocit, ze si mysli, ze je nosi cap, a to byl u porodu 😝

oli26
22. říj 2010

@jasekd prej to chce vyrabet tak 2--3 dny pred ovu, protoze holcici spermie dlouho prezivaj, kdezto klucici jsou rychli 😉

eveluska
22. říj 2010

jj, taky se prihlasim na snazilkovani 😀 ale je mi blby si to davat do pasu, kdyz jeste ani nemam po sestinedeli 😀
@tercina ja jsem prave taky uplne leva, neprisiju ani ten knoflik, kdyz je neco, tak sije muz 😎 takze to bych ho uplne sokovala, kdybych usila deku 😀 ale laka me to, uz davno jsem si koupila peknej stroj a sije na nem akorat muz, tak je to skoro ostuda 😝

eveluska
22. říj 2010

uuu boze muj, mne uz tu od osmi desne rve dite 😝 na ruku = chvili klid, jak polozim = uaaaa uaaa uaaaa

zarzuela
22. říj 2010

něco už mám vyřazeno a odvezeno, ale mám tu ještě spací pytel, a ty dvoje kaťata 🙂 u těch modrých mi ještě zbývá došít pasovku. Když jsem byla těhu tak jsem šila i dětem na barbíny, fotky mám taky někde na PC tak až najdu ukážu 🙂
za chvíli mastím k doktorce tak mi holky držte pěsti ať mi to tentokrát dopadne dobře.

jasekd
22. říj 2010

@oli26 Jj, to jsem taky slysela... Ja teda nikdy tu ovulaci nepoznala (jsem ji totiz dost dlouho nemela 😀 a pak jsem brala Clostyl a taky to poznat nebylo, takze my vyrabeli furt...), zato po porodu, kdyz si to zpetne uvedomim, byla jasna, no a podle toho bych rekla, ze bude zase kluk...

scai
22. říj 2010

@zarzuela s tou garáží to je blbý. Lidi jsou svině a tohle když sylším, tak mě to vždycky hrozně vytočí ☹

@jasekd taky nenosím dítě správně a to je moje vzdálenější příbuzná Eva Kiedronová co napsla knížku Něžná náruč rodičů 😀 je to sestra tety ,a teta mi teda ukazovala jak malou chytat, nosit, přesně jak v té knížce. Jenže když to člověk vidí jednou a pak zase nic, tak prostě jsem pak zase přesně nevěděla a na Moravu jsme ta často nejezdili, aby mi to ukázaly 😒

scai
22. říj 2010

@tercina taky to tak mám, když je malá s tátou, jsem úplně v pohodě a nechvátám domů. On to s ní umí, kdyby se něco dělo, vím, že by volal.
Já jsem asi trohcu krkavčí, ale mě nedělá problém se odpoutat, ani na ní moc nemyslím, když jsem sama (to taky není moc čas, protože to jsem byla jen párkrát a na cvíču a tam makala) 😀

tercina
22. říj 2010

@oli26 Vystihlas to přesně 😀

@eveluska No vidiš, ty máš aspoň stroj - já snad doma nemám ani šitíčko 😀

@zarzuela Jsi šilulka 🙂

scai
22. říj 2010

@oli26 přípreava na holčičku? Tak to jsem zvědavá co jste vymyslely 😀 Já bych chtěla příští dítě asi taky zase holčičku 😀

scai
22. říj 2010

@oli26
@tercina já bych chtěla taky tři dítka 😉 jen tea u nás je podmínka, lepší bydlení, až pak...ale je to můj sen, mít takhle velkou rodinu 😲

eveluska
22. říj 2010

@jasekd jak byla jasna? ja ji totiz nepoznam, leda dle ovu testu 😝
@scai no na holcicku bys nam mela radit ty 😀

eveluska
22. říj 2010

@scai jj, taky bysme tu velkou rodinu chteli radsi do baracku, ale dokud budou treba dve ditka malinky, tak to jeste v pohode pujde jak bydlime ted a casem to snad nejak stihnem zlepsit 🙂

tercina
22. říj 2010

@scai No to je fakt... na holčičku musíš radi ty, nebo ještě Aggi 😉

tercina
22. říj 2010

No já ovulku nepoznala ani podle testu - jsem to vůbec nepochopila ten princip 😖

zarzuela
22. říj 2010

@eveluska a za jak dlouho bys ty a Oli chtěla další miminko?

Já ovlulku docela dobře poznávala podle polohy a tvrdosti nebo měkosti čípku, a podle toho jsem i poznala - teda tušila, že jsem už těhu. Je to docela spolehlivá metoda, ale chce se měsíc jen sledovat co se děje a pak už můžeš určovat.

jasekd
22. říj 2010

@eveluska Mirna bolest v pobrisku a hlavne strasna chut na sex, coz se mi po porodu a pri tom zaprahu fakt nestavalo 😀 No a ted se z toho tuplovane nevyspim 😀 Bylo to fakt poprve, co jsem zpozorovala, ze ty hormony tak nejak prirozene fungujou, ja byla 10 let na HA, pak ta lecba, aby byl Martinek, tehot., kojeni, a ted se zadarilo naprosto prirodne. Mozna to nebyl primo den ovulace, nicmene delo se neco, co nas vylozene nahnalo do dalsiho ditete. Ovu testy jsem nikdy nemela a teplotu a podobny veci nemerila, na ro ja nemam moralku, vstavat ve stejnou hodinu a zapisovat atd. Takze ja nejsem zadna profi snazilka (priserne slovo, mimochodem), ja to proste nechala poprvy na svy Dr.

@scai Ja prave nevim, kvuli manzelovi bych rada holku, ale mozna pro sebe a martinka toho klucika... Ale zas by na me byli 3 chlapi a to bude mazec, tak asi taky tu holku, no uz brzy bude jasno, jsem napnuta jak ksandy, daleko vic nez s M., protoze je to na 90% naposled...

scai
22. říj 2010

@eveluska když já nevím jak se povedla. Všechny ovulace před tím (4 měsíce) jsem měl azmáknuté a tam bych věděla přesně kdy jsem otěhotněla, kdyby k tomu došlo (měřila jsem teplotu, zaznamenávala styky)...no ale ten cykus kdy jsem otěhotněla, byl zvlášntí, dělala jsem si i ovu testy, ale ty mi detekovaly ovulku jinak než teplota. a obojí divně, pozdě..l.sex do toho neseděl už vůbec. Já myslela, že mám anovulační cyklus, fakt to bylo divný...no a z toho je Baruška 😀

scai
22. říj 2010

@jasekd holčička by byla fajn, abys ti pak ti chlapi nepřerostli přes hlavu. No ale víš jak, je to fuk, hlavně aby to bylo zdravý!

oli26
22. říj 2010

@zarzuela no ja bych se chtela zacit snazit tak nejak v dubnu, nebo kvetnu 😀 jen nevim co na to manzel, tomu nesmim vubec rikat, ze na tu jdu takhle " vedecky", protoze ten je nazoru, ze "hop na kravu a je tele" je jedina spravna cesta 😀 😀 😀

tercina
22. říj 2010

Já jsem si teda měřila teplotu, ale vůbec nevím, čím to bylo, že jsem otěhotněla. Zrovna jsem dobrala Clostilbegyt (byl to první cyklus po vysazení), teplota byla OK a ještě ke všemu jsem se připravovala na státnice, takže jsem na nějaký těhotenství ani neměla pomyšlení. Ale teda přesně víme, kdy to bylo 😉

oli26
22. říj 2010

ja taky vim presne kdy jsem otehotnela ... mezi dvema dlouhejma turnusama jsem si odskocila na noc do lbc 😝 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru