• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

28. května 2014 
@oli26 jůůů, a co si dělala - jako práci myslím, teda jestli se smím zeptat?
22. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina servirku, pruvodci, satnarku, kucharku a hajzlbabu v jednom ... letusku :wink:
22. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 to musela být super prácička, myslíš, že se tam ještě vrátíš? Asi ne co?
22. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina no vzhledem k tomu, ze me za mesic ceka opakovaci vycvik, tak mozna jeste jo, ale treba jen na polovicni uvazek, tj. do 40 hodin mesicne, proste si jen obcas nekam zaletet, i kdyz se toho trochu bojim, protoze nakupovat venku pro deti me asi zrujnuje :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jejeje přidávám se do party o práci na holčičce.. :grinning:

Oli já dělala na letišti 5 let. V Ramadě na terminálu Jih.. Třeba jsi u nás někdy nocovala. :wink:
22. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky holčičky se dělaj jednoduše :grinning: a ja teda dalši holčičku neplanuju i když jak se říka nikdy neřikej nikdy :grinning:
22. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h hele, kamoska co dela letusku a zaroven na meditrans, rikala, ze tam byli asi trikrat na tom samem pokoji a snad dvakrat odvazeli mrtvolu :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teplotu nemerila ani se jinak nesledovala, na to taky nemam moral, ale podle dylky cyklu jsem parkrat zkusila ten curaci test :grinning: ale cyklus, co jsem otehotnela vubec nevim, byla celkem frekvence, tak netusim,KDY to bylo :slight_smile: a mela jsem ten cyklus asi dost jinak, nez jsem si myslela :grinning: (byla jsem taky 10 na HA, na ktery jsem byla kvuli rozhazenymu cyklu, takze jsem to mela pekne rozhazeny i po vysazeni :slight_smile: )
22. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska tak co uz spi :grinning:
22. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jeste kdo byste se chtel pridat http://www.centrumbabylon.cz/cs/wellness/solno-jodova-jeskyne/
s oli to planujem :slight_smile: maji specialni hodiny pro maminky s detma a cetla jsem na to uplny veleody, jak je to pro mimi a imunitu dobry :slight_smile: cena taky neni spatna :slight_smile:
22. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 nespi sycak! kojim, tak je ted zticha :grinning:
22. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to fakt? :grinning: tak to nebylo za meho pusobeni tam. ja se o hosty starala radne. :grinning:
22. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h myslim, ze je to duveryhodny zdroj :wink:
22. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska tak nakonec pujdem taky na ty vanicky, manza to chce vyzkouset, nez s nim pujde plavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no ja Ti to verim. to bylo ode mne konstatovani jen ze ja tam mrtvolaka nezazila nastesti.:slight_smile:)
22. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jj mrtvola je blba i v letadle :unamused:
22. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 vy chcete hned takhle další,jo? To je dobrý :grinning:
22. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai no ja bych chtela, at mezi nima neni moc velky vekovy rozdil, ale uvidime jak to pujde :grinning:
22. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska a myslíš žeto je dobrý už i pro tak malé děti?
@oli26 mrtvoly? A tys měla nějakou v letadle a co to byl za hotel, že tam byly mrtvoly? :slight_smile:
22. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h :grinning:
@oli26 tak ja uz jim psala a cekam, co mi nabidnou za termin :slight_smile:
22. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jj, pry vhodny od narozeni, nekde teda pisou od 6ti tydnu, ale to je myslim spis takovej zvyk, ze proste vsecko se dela az po 6ti nedeli :slight_smile:
22. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scai je to mezínarodní sit jako je hilton,movenpick tak toto je sit Ramada hotelu.
Oli to letet s mrtvolou tak asi vystovpím. :grinning:
22. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska taky cekame na termin :confounded:
22. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, člověk dopoledne poletuje mimo a vy jste to tady pěkně rozjely :grinning: :grinning:
My máme kluka a holčičku, ale jak se nám podařila Vanďa, to fakt nevím.
22. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, do té jeskyně bych chodila, ale už toho máme tolik, že pomalu nestíhám :confounded:
22. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky jak jsme řešili kdysi tx jedny dávky mlíčka - testovací. tak jsem včera v DM narazila na mlíčko a kašičku - jedna dávka - za 15 Kč od Humana
22. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi jo? me v globu v dmku rekla prodavacka ze jím jednorazovky nechodi zadne. :-P Ochotna az na pudu.
22. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h No to asi byla super ochotná prodavačka :grinning: Zarzi, myslím,že jsem na to taky koukala, ale nevěděla jsem, jestli to koupit.
22. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri noo presne takova prodavacka co ma radost ze sve prace. :grinning:

holky jak vypada opruzeni? Kaja ma na zadecku a pod pindou takouve bile tecky.
22. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek