• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Motol - máte nejčerstvější zkušenosti?

16. května 2017 
@pejullka aha, tak to je dobrý, no tak to si ten poplatek snad radši zaplatíme co nejřív :wink:
12. kvě 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jj, lepší je mít jistotu:slight_smile:
12. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, tak sa sem tak nenápadne votriem :grinning: Dnes som sa bola v Motole zaregistrovať..povodne som chcela do Podolí, ale nestihla som termín 14+0 a tak som šla až dnes 14+2 a za 5 minút bolo razítko v průkazce :slight_smile: Ale teda bludisko poriadne, viac času som strávila hladaním správneho oddelenia než čakaním na razítko :D
14. kvě 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ellionor neboj časem si zvykneš, já už sem v Motole jak doma :grinning: pak stačí jít dvakrát na kontrolu a už budeš chodit pomalu poslepu :wink:
15. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellionor Ahoj a můžu se zeptat jak dlouho dopředu jsi tam šla?? Četla jsem, že registrace začínají od14:30, tak jestli se tam stojí fronty od rána nebo jak.... :grinning: Díky
15. kvě 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcipanka.k no dorazila som tam asi 14:35 a bola som prvá a kým sa uráčilo niekomu vyliezť z ordinácie, tak sme boli dve a viac ľudí som tam nestretla :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellionor tak to je super, já se bála, jestli se tam nestojí nějaké šílené fronty, tak to nebudu hrotit :slight_smile: Díky. Já se chystám na registraci příští týden.
16. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcipanka.k ahoj, tak ako si dopadla už si sa bola zaregistrovať...bolo veľa ľudí ?
21. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellionor chystám se zítra :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellionor Tak registrace úspěšně za mnou, sešly jsme se tam celkem 3...sestřička nám dala razítko dokonce dřív než oficiálně začínají ty hodiny pro registrace, takže dobrý :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila v Motole letos v únoru, měla jsem překotný porod, na boxu jsem byla 4 hod., rodila jsem přes úzkou pánev, takže trochu komplikace a větší krevní ztráty (po šíleném porodu mi bylo sděleno že jsem byla jasná indikace k císaři), byli u mě 2 doktoři, 2 PA a můžu jim z celého srdce děkovat, že malej se narodil v pořádku, doktoři byli naprosto úžasní. Bohužel už to samé nemůžu říct o pobytu na pokoji a přístupu sester. Brali mě jak kdybych byla už zkušená matka, měli jsme problémy s kojením, žádná mi nebyla schopná pomoci, připadala jsem si jako kdybych je hrozně obtěžovala. Maminka co se mnou byla na pokoji se nedočkala analgetik a já za dva dny, kdy už jsem bolestí nezamhouřila oči (byla jsem hodně sešitá, vč. pochvy a navíc poporodní hematom) také ne. Sestřička chytrá až na půdu bezdětná nám odpovídala asi nápodobně: "Prosím vás, to už vás 3. den přece nemůže bolet." Zkrátka jsem šla hrozně ráda domů, samozřejmě jsme se nerozkojili, takže jsme šli domů s příkrmama, neukázaly mi žádné kojicí polohy nebo jak dosáhnout toho, abychom se rozkojily...zkrátka NIC. Porod ano, pobyt ne.
22. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcipanka.k @ellionor jejej nasla som niekoho kto bude rodit v motole v podobnu dobu :wink:. ja mam teda terminy dva jeden 11.11. a druhy 12.11. berem to ako jeden termin :wink:. i tak je to priblizne.
22. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katawo na ktorom sestinedeli si bola? teda zazitok nic moc.
22. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
viete niekto nieco viacej o rekonstrukcii porodnych salov?
22. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma No zážitek katastrofa, na dvojce, ale ruku do ohně bych za to teď nedala, já zjistila až třetí den když za mnou šla švagrová, a nemohla mě najít, že tam jsou ty šestinedělí dvě
22. kvě 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katawo ja som bola tez na dvojke a take hrozne to nebolo. teda mala mi odmietala prso a rozkojili sme sa az po 3 mesiacoch malej. toto bol nas jediny problem. no sestricky my x-krat ukazovali ako kojit. dokonca, kedze som malinka, mi doniesli schodiky k posteli :wink:. ale naslo sa par sestier, ktore vyzerali ze ich ta praca moc nebavi.
22. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna na dvojke sestinedelia celkom pobvavil dr. ktory robil vizity. taky mlady lekar, co vyzera ze prave spravil maturitu.
22. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš, mě hned po příchodu na pokoj přiložila sestřička malého, ten nic, tak mi hned šoupla klobouček, žádné další zkoušení, řekla mi ať si lehnu a když jsem chtěla jiné polohy tak mi řekly, že jsem hodně sešitá, že stejně jinak kojit momentálně nemůžu a bylo vymalováno
22. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katawo dufam, ze teda sa tam moc nezmenil personal a nebudem mat taky nic moc zazitok.
22. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce,aby jsi měla lepší než já, já už tedy do Motola určitě nepůjdu
22. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katawo ja rozhodne zase motol :wink:. ono ked som presla skusenosti aj kamosiek co rodili v poslednych dvoch rokoch tak mi motol vychadza vzdy dobre.
22. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katawo a vies ktorych dr. si mala pri porode?
22. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma Jojo, malej je má v deníčku, říkám, na porod i přes to všechno si nemůžu stěžovat, jen na následující pobyt
22. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katawo a pisnes nam mena? :wink:
22. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pan doktor Martin Mužík a p. doktorka Blanka Vavřinková a PA Kateřina Dundrová
22. kvě 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :wink:
22. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma Za málo
22. kvě 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v úterý se chystám poprvé do poradny do Motola. Prý se mám nejdřív stavit někde na kartotéce a založit si kartu?? Tušíte některá kde to je? A to je centrální kartotéka nebo jen pro těhotné? A kde se pak nachází ta poradna? Ať tam moc nebloudím.Moc děkuji :slight_smile:
24. kvě 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katawo ahoj, mam to s motolem podobne jako ty - behem poraden a porodu naprosto uzasny pristup doktoru a PA, ale na sestinedeli nevzpominam rada, ze sester byla prijemna jen jedna, jinak nic moc, navic kazda rikala neco jineho a ja nezkusena prvorodicka naprosto zmatena, co a jak delat, pomoc s kojenim odmitnuta protoze "mame moc dvojcat":/ ale nastesti mi hodne pomohla moje mama, kojeni jsme nakonec taky zvladly a do motola bych sla urcite znovu rodit, kdyby neco, tak tam je jista ta nejlepsi pece o miminko i o mne!:slight_smile:
24. kvě 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimme 5. patro je tam poradna i ta kartotéka :wink: já tam jdu ve středu :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek