Porodnice Motol - zkušenosti

alisa35
10. pro 2018

Holky kdo rodil a nebo rodí v motole jake to tam je? Dekuji

lindikova
10. pro 2018

@alisa35 pohledej skupinku, jsou tam všechny informace🙂

alisa35
autor
10. pro 2018

@lindikova dekuji 🙂

eldrag
10. pro 2018

ja před dvema a pul lety, a bylo to lepší než v podolí, jediné minus je externi jidelnicka, kam si nemuzes vzit dite s sebou. sestry nektere prijemne nektere ne, asi jako vsude, porodni pokoje super... mozna vice informaci od personalu by neskodilo. jinak pece standardni.

tynka007
11. pro 2018

@alisa35 já tam rodila před rokem a musím pochválit porodní asistentku, super přístup, byla skvělá. Porodní pokojík taky super. Pak na oddělení šestinedělí některé dětské sestry nic moc, ale to je asi všude. Kdybych měla znovu rodit, tak rozhodně v Motole

patmouse
18. pro 2018

@alisa35 Ahoj rodila jsem v motole ted na konci zari planovanym cisarem a spokojenost. Jako zarizeni pokoju (myslim wc,sprchy atd.) neni nejnovejsi,ale nekolikrat denne uklizi,vytiraji,je dostatek kosil,ubrousku... na chodbe navarene konve s cajem,ktere si muzes brat,jak se ti hodi...jidlo v pohode. Ji se v jidelne,kam by se nemely brat deti,ale je to kvuli prostoru,kdyby si tam kazda mamina vzala tu pojizdnou postylku,tak se tam clovek nehne. Ale aspon mel clovek chvili “klidek”. 😉 Mela jsem i stesti,ze jsem sla hned z jipu na 2luzak a mimco mi sestry vozily, i kdyz pry “cisarovny” jsou prvni den ci dva na 3luzaku. Jako celkove si nemuzu na nic stezovat,doktori,sestry i detske sestry plus veskery personal - vsichni prijemni a ochotni. Nesetkala jsem se s nikym protivnym. V tomhle fakt naprosto skvele! Vlastne jediny,co mi “zkazilo” pobyt byla druha maminka na pokoji. Byla proste “divna”,no... 🤔🤭😃😉

lindikova
18. pro 2018

@patmouse a když jsou maminky v jídelně, kdo hlídá mimi? Jinak díky za super referát;)

patmouse
18. pro 2018

@lindikova Mimca se daji bud odvezt detskym sestram,”sklad” miminek je primo na oddeleni na konci chodby, nebo se mamky na pokoji vystridaj a pohlidaj si navzajem. 😉
A neni zac, kdybys mela jeste nejaky dotaz,rada zodpovim,kdyz budu vedet 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru