Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

antynka1
19. bře 2010

Měla by to být holčička - tedy zatím to mám potvrzeno jen z jednoho UTZ - tak uvidíme co mi řekně Winter na apríla 🙂
Ještě mě tak napadlo - a nesmějte se mi - je v Nerátách nějaký bufet? Holky furt řeší, jak budou manželovi dělat do porodky sváču, ale já myslím, že na to opravdu nebudu mít náladu. Dá se tam někde něco koupit, aby manža neumřel hlady?

lucie.krajcarova
19. bře 2010

Anty, jasně, dole v přízemí, však se tam zajdi podívat, až tam budeš. já se tam chodila občerstvovat i po monitorech, chlebíčky, zákusky a tak. ale na sál je lepší mít své zásoby, aby to třeba nebylo v noci, kdy je vše zavřeno.

petra.vavra
19. bře 2010

Ahoj holky na novém konovi 🙂). Zítra jedeme k mojí mamině a tak jsem zvědavá co bude říkat tomu, že bude dvojnásobná babina... 😀 . Jinak jsem nikde nebyla, jsem líná jako veš, přečetla jsem pár chytrých řádků a řekla si, že bude lepší ještě týden vydržet. Doufám, že ve čtvrtek uvidíme vše co se má ukázat a bude to knižní těhu. Jinak dnes mě žaludek zkoušel kdo z koho fakt o 106, ale vyhrála jsem, ale rozdejchávala jsem to dlouho. Tohle jsem s Terkou vůbec neznala.
Anty- bufet je výborně zásobenej a velice milá obsluha....já jsem teda žádnou svačinu nedělala, ani mě to nenapadlo a přijde mi to, s prominutím , docela úsměvné. Manžel na sále rozhodně hlad neměl, to bylo asi to poslední na co myslel..... 😉

lucie.krajcarova
20. bře 2010

Petro, tak to držím palce, aby maminka měla velkou radost!!!! s tou sváčou jsem to myslela tak, že porod může být dlouhý, a co pak manža? uprostřed noci? mamina určitě hlad nemá, ale on chudák... dovedu se vžít do jeho kůže 😉

antynka1
20. bře 2010

Holky díky - bufáč to jistí 🙂
Asi vezmu pár tatranek kdyby bylo nejhůř a to je asi tak vše. Některé holky mají v seznamu do porodnice svačinu pro manžela a hodlají něco chystat - tak na to já nebudu mít asi ani pomyšlení 🙂 Ta představa, že rodím a u toho mažu svačinku je fakt k pousmání 🙂
A automaty na nějaké pití tam jsou? Sice jsem tam byla na prohlídce, ale nějak jsem po těchto věcech nekoukala......
Peťo, ve čtvrtek budu držet palečky. A je dobře, že je ti špatně to prý svědčí o tom, že se mimču daří 🙂

lucie.krajcarova
20. bře 2010

anty, přímo v porodce na chodbě je automat na vodu a myslím, že i čaj.

petra.vavra
20. bře 2010

Ahoj holky, tak jsme se vrátili od mamky a docela jsme oba nějaký přešlý...mamka to nijak moc nekomentovala, což nám bylo líto, takže situaci zachraňovala segra, ale asi už bylo pozdě. Při Terce to pokadili manželovi rodiče a teď moje mamka...chjo, chjo....
koukám na miss a moc se mi líbí 6 a 10

antynka1
20. bře 2010

Peť nebuď smutná, ono jim to dojde 🙂
Luci - díky - takže ještě nabalím drobné 🙂

antynka1
20. bře 2010

Petka se dlouho neozvala... Tak že by už?????????

petra.vavra
20. bře 2010

anty no vidíš....Petka nám nepřispěla dlouho.... 😝 😀 ...to by bylo ale překvapení 😉

petka80
21. bře 2010

Šmankote, neblázněte, já jsem pořád tady 😀

Svačinu mazat nebudu 😉 akorát jsem do tašky k porodu hodila nějaký müsli tyčinky a kousek čokolády a taky dvě malý neperlivý vody. Ale spíš jen tak pro jistotu, ty automaty na nápoje jsou fakt na každým patře.

antynka1
21. bře 2010

No Petko - to víš, už se ti to blíží, tak se musíš pravidelně hlásit 😀

petka80
21. bře 2010

anty - beru na vědomí 😉 🙂

lucie.krajcarova
21. bře 2010

ahoj holky, tak hlásím další nové miminko z Neratovic, narodio se mojí kamarádce Lence, malá Emička 😉

petra.vavra
21. bře 2010

Luci, to je úžasné...Emička se mi jako jméno moc líbí, ale doma jaksi neprošlo 😠 😀 ..., jinak jsem koukala, že vy budete slavit rok...to to uteklo, to je strašný, pamatuju se, jak si sem chodila jako těhule 😅

lucie.krajcarova
22. bře 2010

Petro, u nás by taky neprošlo.. jj už to bude rok, neuvěřitelně to letí 😢

petka80
23. bře 2010

Holky, hlásím se pořád z domova, včera jsem byla v poradně a vše o.k., prý se asi ještě uvidíme i za týden 😉 Tolik zprávy od mě, všechny zdravím a mějte se!

petra.vavra
23. bře 2010

Peti, tak to je dobře 😉 , dopečené mimi, jak má být 😉 .....já ještě dva dny, se snad nedočkám 😠 , už z toho mam normálně nervy, jak je to dlouhé....asi si koupím utz domu, 😀 abych měla přehled ...

antynka1
23. bře 2010

Petko - tak super a podávej hlášení i nadále 😀
Peťo - do čtvrtka musíš vydržet 🙂

konsa
23. bře 2010

petko, držim palce at už máš Elišku brzy u sebe a hlavně pohodový porod a at se ti v Nera líbí tak jako mě 😉

rintintyna
23. bře 2010

ahoj holky, já sebou měla také nějaké ovoce a termixy, jinak se teda doporučujou čokoládové nebo musli tyčinky a sušené ovoce, taky jsem měla malou kolu a shodou okolností jsem den před tím upekla perník, takže mazat jsem manželovi nic nemusela, ale rozhodně se hodil 😉

lucie.krajcarova
23. bře 2010

Petko, Eliška bude krásná dopečená holčička. už vím o třech nových holčičkách, jedna je Natálka z Nerátek. na chvíli mají zas holčičky převahu. zítra jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, jestli něco udělá s tímmým cyklem - necyklem..

petra.vavra
23. bře 2010

Luci, tak to jsem zvědavá, kdybys to bývala nechala na čtvrtek, tak jsme se mohly vidět 😀 ...tak to třeba vyjde jindy 😉 . Držím palce a jsem moc zvědavá, co ti navrhnou 😉

petka80
24. bře 2010

Ahoj holky, díky moc 🙂 Peti a Luci - držím palce na kontroly 🙂

lucie.krajcarova
24. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět, Petro, ale nechodím do Nerátek, tak jsme se nemohly potkat 🙂 chodím do Kostelce. Paní doktorka je moc sympatická. takže bohužel bude to záviset na kojení, dokud budu kojit, tak může být cyklus nepravidelný. až budu chtít malého odstavit, můžu si přijít pro tabletky, které ten proces urychlí. co se mi moc líbilo bylo, že když jsem říkala, že bychom druhé dítko potřebovali do dvou let Martínka, tak říkala, že stačí, abych byla úplně na začátku těhotenství, že mi hned dá rizikovku. to bylo fajn.

petka80
24. bře 2010

Luci - a co máš přesně za problém? Nepravidelnej cyklus? Víš co, já otěhotněla v době, kdy jsem ještě kojila, takže překážka to určitě není. Ale už jsem kojila jen 1x denně, to ty asi ještě víc, co? A budeš teda chtít odstavit nebo jak? Tak hlavně že je paní doktorka takhle vstřícná 🙂

petra.vavra
24. bře 2010

Luci, tak to jsem asi nějak popletla....no neva, třeba se zadaří jindy a jinak 😉 . Ohledně toho kojení- kamarádka byla přesně ten typ, která kojila = neplodná, vysadila a za 3 měsíce těhu. Prostě musela přestat kojit, jinak by další mimi neměla a chtěla to přesně jako ty, měla taky 2-letou mateřskou. No tak uvidíš, možná by bylo dobrý si měřit BT, abys viděla, jestli máš výkyvy teploty nebo jsou to anovulační cykly 😉 to hodně napoví. Jinak já bych taky šla automaticky na riikovku, mů j doktor je taky moc hodný 🙂 .

lucie.krajcarova
24. bře 2010

Petko, od porodu jsem měla menzes jen jednou, v lednu, a od té doby nic... takže je těžké říct, jestli a kdy otěhotním.. doktorka taky říkala, že to možné je, ale nedá se to moc sledovat. kojím 2x denně.
Petro, tak to zní optimisticky, díky moc! akorát nevím, jak přesně a čím se bazální teplota měří ☹ tak jsem si to dnes promýšlela a došla jsem k názoru, že před začátkem léta bych chtěla malého stejně odstavit. kojím jen večer a ráno, nic hrozného, přes den si malý ani já nevzpomene. akorát je takový drobounký, že jsem mu chtěla dopřát mlíčko, aby měl lepší imunitu. a ta riikovka je přesně co?

petra.vavra
24. bře 2010

Luci, to mělo být rizikovku 😀 .... zkus měřit aspoň měsíc, abys viděla, jak kolísá teplota 😉 . Jediné co je důležité měřit každý den ve stejnou hodinu ráno a před tím nesmíš jít ani na záchod, to okamžitě teplotu zvedá a musíš spát alespoň 4 hodiny v kuse...myslím, že toho najdeš na netu dost, jestli jsi to ještě nepraktikovala. Budu držet palce 😉 ,
Konečně zítra jdu k doktorovi, nemůžu se ani dočkat, to zase bude noc 😅

lucie.krajcarova
25. bře 2010

Petro, tak to jo, rizikovka, to se všechno vysvětluje 🙂 tak až mi přijde menzes, asi začnu měřit. Taky jsem se strašně těšila na mrňouse!! a na ultrazvuky extra!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru