Porodnice Ostrov, máte zkušenost?

iret
4. čer 2013

Máte tu některá zkušenosti s touto porodnicí, nejlépe za poslední rok? Moc děkuji

iret
autor
4. čer 2013

😕

iret
autor
6. čer 2013

😨 asi budu první? 😀

merylove
11. čer 2013

Já znám spoustu lidí co zkušenosti mají s touto porodnicí ale já osobně ne ale to se za chvíli změní 😀 chci tam rodit

iret
autor
14. čer 2013

@merylove tak to se tam mozna i potkame😉
Jinak to mam podobne. Slysela jsem klady,ale nic konkretniho.... Tak snad budeme taky spokodne🙂

merylove
15. čer 2013

Vy budete rodit v Ostrově? 🙂 já bych měla za měsíc,mám termín 12.-13.7. 🙂 já slyšela jen chválu a hlavně moje kamarádka tam dělala porodní sestru takže mi taky povyprávěla 😀

iret
autor
18. čer 2013

@merylove ahoj.jj rada bych....termin mam poobny-10.7.ale moc neverim,ze to dame. Moc bych chtela. Uvidime,co si o tom mysli to mrne.😀
Taky zatim slysim jen spokojenost.Bohuzel jen z doslechu. Osobne neznam nikoho,kdo by tam rodil....
No tak mi nezbyva doufat,ze porod bude bezva a taky budu nadsena...

iret
autor
18. čer 2013

@merylove jsi primo z Varu?

hanulinka84
6. črc 2013

Ahoj, moje kamarádka tam rodila a byla spokojená i z doslechu vím, že to je dobrá porodnice. Také jsem tak chtěla rodit, bohužel musím rodit v nemocnici kde je neonatologie, pže budeme mít předčasňátko.. Ale v Ostrově mě přijímali pro krvácení, ležela jsem tam přes týden a jsou opravdu všichni moc milý a fajn. Primář asi opravdu bude kapacita..

iret
autor
14. črc 2013

@hanulinka84 děkuju za odpověď, co se děje,že bude mimi tak brzy na světě-že to víte dopředu?? Každopádně přeju hrozně moc štěstí a ať je brzy vše v pořádku😉

@merylove tak jak? byla jsi v Ostrově??? nebo ještě nemáte po porodu???

Já jsem nakonec opravdu před 14 dny porodila v Ostrově. Byla jsem tam spokojená, porod byl vyvolávaný,ale nenásilně, praskla se voda a v klidu se čekalo......a tělo se samo chytlo.....
Veškerý personál se opravdu snaží být milý a hodný. Snaží se,aby nám tam bylo příjemně.... Určitě by se našlo něco,co jsem čekala jinak.....ale to asi všude. Takže já každopádně výjezdu do Ostrova nelituju 😵
PS: a teda super je tam ten park a hřiště pro děti. Já si to sice neužila,ale z oken porodnice jsem pozorovala 😀
S malou bylo kam jít,takže ona tam pak mohla být celé dny a průběžně si s tatínkem chodili pohrát ven-to bylo fakt bezva!

Moc přeju i všem krásné a bezproblémové porody!

hanulinka84
14. črc 2013

@iret Mám totiž nízko položenou placentu, takže jsem byla 2 měsíce v nemocnici (pro případ, že by malou museli hned vyndat) a teď mě pustili na chvíli domu a v 36tt udělají císařský řez.. Zítra jedu do Ostrova, do rizikové poradny 🙂
A vám moc gratuluji k miminku 🙂

iret
autor
14. črc 2013

@hanulinka84
JJ, s tou placenou vím,že bývá problém.........a to nejde počkat ještě chvíli a udělat císaře v tom 38tt? ptám se možná blbě,ale sama jsem s tím naštěstí probém neměla........ale kamarádky ano a právě se krásně počkalo......
No každopádně hlavně,ať jste v pohodě 😵

hanulinka84
14. črc 2013

V nemocnici mi říkali, že jestli se placenta vytáhne, tak má cenu čekat max. do 34tt.. Takže mám na to 2 týdny, ale to by se musel stát zázrak.. Proč vlastně dělají císaře ve 36tt, to nevím, ale na to, že mi císařem hrozili už ve 26tt, tak to je nádherné a pískám si 🙂 Děkjeme, snad v pohodě budeme.. Ještě bych se chtěla zeptat, jestli byste mi nedoporučila nějakého dobrého gynekologa v Ostrově? Já se sem přistěhovala nově. Děkuji 🙂

iret
autor
15. črc 2013

@hanulinka84 hmmm,tak to je škoda,že fakt tak brzy, já většinou opravdu slyšela,že kvůli placentě se dělal císař hned po ukončení 38tt-aby se porod nerozjel....ale že dřív ne....
Každopádně je to proti tomu 26tt fakt úžasný-chápu nadšení a v podstatě to je fakt ok 😉

Gynekologa bohužel doporučit nemůžu,já z Ostrova totiž nejsem, jen jsem tam jela rodit.

merylove
14. srp 2013

@iret Omlouvám se ale neměla jsem přístup k netu...jinak těší mě že to vyšlo tak pěkně u tebe 🙂 já porodila nakonec o dva týdny dřív než jsem měla termín takže malý šel ven 28.6. 🙂 měla jsem to bez komplikací a musím jen chválit jediný co mě tam štvalo že mi kradli jídlo :D

iret
autor
14. srp 2013

@merylove ahoj,no koukám,že fakt škoda,že jsi neměla přístup na net!!!
Myslím totiž,že pokud jsi fakt rodila v Ostrově, tak shoda náhod fakt zafungovala a nejspíš jsme se viděly 😀 . Můj malý je také 28.6. a postýlku s Filípkem jsem tam určitě viděla na sesterně 😀 . taky jsme museli jít na kyčle ve stejný den-měla jsi tam tatínka? nebo šla s malým sestřička?

iret
autor
14. srp 2013

@merylove kde ti kradli jídlo???
Která ta sestřička je kamarádka? Jo a nerodila jsi nějak před půlnocí? 😀

merylove
15. srp 2013

Ty jo tak to mě mrzí o to víc i když já nikam nechodila byla jsem šitá takže jsem byla jen na pokoji.Není tvůj synek Martínek?Jinak na kyčlích jsem byla s taťkou.To jídlo netuším kdo bral jelikož mi ho sebrali když jsem spala.

iret
autor
15. srp 2013

@merylove jj, máme Martínka,jak ty to víš?? podle čeho jsi to odhalila? Na kterém jsi byla pokoji,vás tam bylo víc?

jennyska
10. led 2014

Ahoj @iret @merylove @hanulinka84 a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s Ostrovskou porodnicí do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-ostrov/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru