• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Pardubice či FN Hradec, do které na císaře?

16. března 2014 
Ahojky všem. Čekám dvojčátka a mám se rozhodnout do které porodnice jít na císaře. Slyšela jsem špatné ohlasy jak na Pardubice tak na FN. Můžete mi prosím napsat svoje názory. Díky
12. bře 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, nejdříve se zeptam, proc to máte jako otázku,, to se pak tady nedá diskutovat,, tak to předělejte....
já byla v Hradci na vyvolávačce a nakonec akut sekce,, tak ráda za hk,,,, pro dvojčata bych volila Hradec..
12. bře 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja,rodila v HK a super.Ja jsem rozhodne pro Hradec.Navic maji lepsi vybaveni nez Pardubicich.U dvojcatek bych zvolila rozhodne lepe vybavenou porodnici.Preci jen je riziko nejakych komplikaci vetsi,tak bych volila podle toho.Navic tam skoro vsechno dostanes a nemusis s sebou tahat treba toaletni papir a podobne drobnosti.
12. bře 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozhodne Hradec, maji epsi vybaveni i odbornost pro pripad problemu
12. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednoznačně Hradec :slight_smile:
13. bře 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sama jsem rodila 4 krát v Pardubicích za mě všechno super, :wink: jako všude se najde nějaká protivná sestra nebo něco. ale vše se dá vydržet :slight_smile: ale pokud dvojčátka radši asi hradec jsou tam asi lépe zařízený, ale myslím že i pce to zvládají dobře :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek