Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
9. říj 2008

Jo jo holky,všechny máme krásný miminka 😀

martinataylor
9. říj 2008

vredíku,jéé adámek je krásnej a i sárinku máme na koníkovi 😀

martinataylor
9. říj 2008

Normo i tvůj adámek je kouzelnej...jak říkám jedno miminko krásnější než druhé 😀 😀 😀

kolca
9. říj 2008

jojo, všichni broučkové a berušky jsou úžasný.
Holky ale je to hrůza jak to letí, mě ještě pomalu ani nedošlo, že jsem mamča 😀 a Jájoušek už měl 4 měsíce 😀

abinka
9. říj 2008

No jo maminky letí to 😵 Stárnem 😉
Teprve včera mi došlo že má malý za dva měsíce rok ach jo.
Všechny miminka jsou krásný jak už tu bylo několikrát teď jen aby byly zdravoučký 😉
Jiank přsnídávky se snažím dělat víc druhů aby se mu nezajedly tak mám jablečnou,jablečnou s hruškou a skořicí,ostružinovou,meruňkovou,meruňkovou s mrkví a dnes jdu dělat z dýně a z melounu domácího tak jsem zvědavá jak to dopadne 😅 no a ještě bych chtěla zítra sfouknout jablečnou s mrkví.

martinataylor
9. říj 2008

to jsi abinko šikulka,tchýně dělala ještě z hrachůvek a broskví..... 😉

kristyan
9. říj 2008

Abi by máte jablkový sad nebo kde jsi vzala tolik jablek??????? 🙂 já chci uděla jednu dávku na zkoušku a pak se uvidí

kolca
9. říj 2008

Abi a do jakých to dáváš skleniček, já prostě závitové nemůžu nikde sehnat ☹

abinka
9. říj 2008

Marti děkuji 😅 Jsem ráda,že mi to Chosínek papá...nemá rád jogurty a ty kupovaný přesnídávky taky moc nechce ale ty domácí jo 😵

Kristy jablkový sad máme ale měly jsme tam tak malou přepravku jablíček....už to jsou starý stromy.No já taky udělala jednu dávku všem dětem c okolí chutnalo a tak valím co to jde.Jinak jablíčka mi sehnal tatínek 🙂
No do těch na závit.Sháním kde se dá.Pořád se někoho ptám jestli nemají a nedají 😅 Někdo dá a někdo řekne že už zavařovaly a že už volný nemají...líná huba holý neštěstí 😵

Mám to i ve větších ale dá si táta a zbyde akorát porce pro Chosínka 😉

kolca
9. říj 2008

Abi naprd je, že z mého okolí zavařujou skoro všichni. Asi budem muset zvýšit spotřebu marmelád 😀 , aby byly skleničky 😀

abinka
9. říj 2008

No a nebo začni baštit přesnídávky,hořčice jsou taky ve skleničkách se závitem a takové ty moravanky,tatarka co ještě.No teď už se v obchodě koukám v čem to zboží je 😅

kolca
9. říj 2008

nojo vidíš, hořčice dobrý nápad, žádný plast, od teď skleničky 😀

abinka
9. říj 2008

no sice se nkup pronese ale vyplatí se to 😉 Od teď bude táta nosit povině na svačinku přesnídavečku co??? 😀
Mě se stěma skleničkama poštěstilo hodně jsem měla z toho co nám dávala tchýně zavařeniny a teď mi dala kamarádka co je těhu,že zavařovat nebude a že jich má hodně.Její chlap valí tatarku horem spodem tak máme přesnídávky převážně v tatarkových skleničkách 😵
Jo a my zase hodně jídávaly Dijonés od Helmansu tak od toho mám taky spoustu skleniček.

Zítra si udělajete procházku do tesca a zjišťuj co je vše ve skle 😀 Taky bych už měla dochází skleničky a do sedmiček to rvát nebudu to už je moc veliký 🙂

megee
10. říj 2008

ahojte holky my ted prožíváme doslova peklo ☹ , Domča má děsnej průjem kakal i zeleně tak jsme byli u dr. ta nám napsala nějaký prášky a dietu...přebaluju každejch 20 min. je to děs, chudáček už má úplně červenej zadeček...no doufám, že to brzo přejde 😒

jinak k té Praze... já se tam strašně těším navíc Tom tam bude mít dobře placenou práci tak natom budeme mnohem líp než tady...navíc tam dělá i můj táta takže to bude pohodičkááá...zatím teda půjdeme do podnájmu než nám dají hypotéku a pak se uvidí....

norma
10. říj 2008

Megee,je to asi nějaká viroza,já jsem to měla 2dny,byla jsem jen o hořkém čaji a suchým rohlíku.Tak snad se Dominiček brzo uzdravý,to bude dobrý,uvidíš 😉 .

megee
10. říj 2008

normo díky dnes už je to lepší už nepřebaluju tak často...jen čaj do něj dostávám stříkačkou, Domča toho totiž moc nevypije tak aby nebyl dehydrovanej...

megee
10. říj 2008

tak výsledky nejsou vůbec dobrý, je pozitivní na adenoviry...prý máme štěstí že nezvrací a nemá horečky jinak by ležel na JIPce na kapačkách ☹ ☹ ☹

kristyan
10. říj 2008

megee a neříkali z čeho to může mít

Holky byli jsme dneska v poradne 10ti měsíční poradna a váha 8120 a míra 71 cm doktorka říkala že jsme kočky šikovný 😀 a že to neva když nemáme zub že čím pozdějš tím líp 😉

martinataylor
10. říj 2008

Jéé megee je to silnej kluk.....proto to tak dobře zvládá...to je děs furt nějaké viry...tak držímě pěstičky at jste brzo zdravý... 😀
a kristyan to jste holky šikovný a to nevadí že princezna nem ještě zoubeček....ještě si toho trápení užijete...my máme zatím dva dule jen....a od kamarádky má malej 9 měsíců a taky nemají ještě ani jeden zoubeček 😉
holky nejede nám výtah v baráku tak táhnu kočár,dítě pod pažou a psa po schodech...katastrofa 😝 😝 😝

megee
10. říj 2008

kristyan no to právě nevím, ale je to virový takže to může mít odkudkoliv stačí aby na něj někdo kýchnul a je to... no doufám, že to zvládneme doma a nebudeme muset do nemocnice.. dnes jsem mu dělala na oběd mrkev s rýží fůůůj, chudáček..se divím, že to vůbec jedl 😀

kolca
10. říj 2008

ajojky,

holky já jsem nějak k.o. Jsem myslela ráno, že se nevyhrabu z postele. ☹ Dnes kašlu na domácnost a odpočívám a věnuju se jen mimčovi. Teda akorát vyžehlím a peru povlečení...

kolca
10. říj 2008

megee jejej, tak snad Dominičkovi bude brzo lépe. Švagrový dcera měla teďka hnisavou angínu, taky to vypadalo skoro na kapačky, ale dobře to dopadlo, ustály to, a už je líp.

kolca
10. říj 2008

jo holky a jestli chcete tak kukněte, máme doma zologickou. Takhle se Jaroušek teďka raduje. http://cz.youtube.com/user/kolca1981

denousek
autor
10. říj 2008

holky co to ctu..

megge chudak domca ☹ to je trapenicko co..... ☹ ☹ snad vas to brzo prejde jeste ze nemusi byt na te jip aspon ze tak tak se drte ju... 😉

jinak mi mame zoubku 7 😅

abinka
10. říj 2008

Megee to mě mrzí.Přejeme brzké uzdravení 😉
Kolco Jaroušek je úžasnej.Tak už zjistil že má hlásek?No jo teď už tu pusenku nezavře 😵 aspoň teda u nás to tak bylo 🙂

kolca
10. říj 2008

Abi on byl ukecanej odjakživa, ale teďka to bude masenko 😀 , je s ním čím dál větší prča 😀

abinka
10. říj 2008

Kolco no jo a bude to už jen lepší a víc prčovnější 🙂
Před cvilkou jsem se dobře nasmála.miluje skákání po sedačce tak mě napadlo že mu v obýváku udělám jeho malou.Vzala jsem matraci z druhé postýlky jako podsedák a opěradlo jsem udělala z tlusté peřiny tak že jsem ji srulovala a svázala provazem.No a pořád chtěl to klubko a já ho před ním schovávla...položila jsem ho na poličku a azkutálelo se na zem mezi skříň a tu peřinu byla tam jen malá škvírka tak klečel před peřinou a nasysoval škvírečkou kde pak to asi je a jak se k tomu dostat 😀 no málem jsem se potrhala smíchy 😀 alepřišel na to lumpík peřinu odtáhl a honem za klubkem než na to mamka přijde 🙂 No a když jsem dílo dokonala tak jsem dostala velkou odměnu v podobě jeho radosti.No jeho sedačka ho nadchla 😉

verdik
10. říj 2008

megee ještě ,že je Dominiček lepší a buď ráda, že nejste na JIP, kámoška tam byla s malou taky měla průjem, zvracela, tak týden na kapačkách!!!!
něco lítá ve vzduchu, já to mám taky druhý den , bolí mě břicho, lítám na záchod, cpu se endiaronem a leju do sebe čaj, suchý rohlík a hořkou čokoládu, snad to nechytí malý!!!zatím je v pohodě a mně už je trooošku líp, ale v noci jsem myslela, že neslezu z postele, jaké jsem měla křeče, fuuuj, viry jedny hnusný.... a to se cpu stále nějakýma vitamínama a vidíte, prostě ten bacil když chce, tak si nás najde ☹
zítra jedeme k rodičům do Opavy, tak se těším, vyšlu babi s dědou a já si schrupnu po obědě, potřebuji nabrat sílu
jééé abi, pěkně si hrajete na schovku s Chosínkem,pa a hezký víkend

kolca
12. říj 2008

kuk,,, kde jste kdo? všichni užíváte tatínky? 😉 Já jsem poslala malýho a velkýho na vzduch 🙂 , tak mám volníčko.

denousek
autor
13. říj 2008

no haloooooooooo tady je vaaznnee nejak mrtvo..... 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru