• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

15. června 2014 
Jo jo holky,všechny máme krásný miminka :grinning:
9. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
vredíku,jéé adámek je krásnej a i sárinku máme na koníkovi :grinning:
9. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Normo i tvůj adámek je kouzelnej...jak říkám jedno miminko krásnější než druhé :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, všichni broučkové a berušky jsou úžasný.
Holky ale je to hrůza jak to letí, mě ještě pomalu ani nedošlo, že jsem mamča :grinning: a Jájoušek už měl 4 měsíce :grinning:
9. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo maminky letí to :dizzy_face: Stárnem :wink:
Teprve včera mi došlo že má malý za dva měsíce rok ach jo.
Všechny miminka jsou krásný jak už tu bylo několikrát teď jen aby byly zdravoučký :wink:
Jiank přsnídávky se snažím dělat víc druhů aby se mu nezajedly tak mám jablečnou,jablečnou s hruškou a skořicí,ostružinovou,meruňkovou,meruňkovou s mrkví a dnes jdu dělat z dýně a z melounu domácího tak jsem zvědavá jak to dopadne :sweat_smile: no a ještě bych chtěla zítra sfouknout jablečnou s mrkví.
9. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsi abinko šikulka,tchýně dělala ještě z hrachůvek a broskví..... :wink:
9. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Abi by máte jablkový sad nebo kde jsi vzala tolik jablek??????? :slight_smile: já chci uděla jednu dávku na zkoušku a pak se uvidí
9. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Abi a do jakých to dáváš skleniček, já prostě závitové nemůžu nikde sehnat :frowning2:
9. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti děkuji :sweat_smile: Jsem ráda,že mi to Chosínek papá...nemá rád jogurty a ty kupovaný přesnídávky taky moc nechce ale ty domácí jo :dizzy_face:

Kristy jablkový sad máme ale měly jsme tam tak malou přepravku jablíček....už to jsou starý stromy.No já taky udělala jednu dávku všem dětem c okolí chutnalo a tak valím co to jde.Jinak jablíčka mi sehnal tatínek :slight_smile:
No do těch na závit.Sháním kde se dá.Pořád se někoho ptám jestli nemají a nedají :sweat_smile: Někdo dá a někdo řekne že už zavařovaly a že už volný nemají...líná huba holý neštěstí :dizzy_face:

Mám to i ve větších ale dá si táta a zbyde akorát porce pro Chosínka :wink:
9. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Abi naprd je, že z mého okolí zavařujou skoro všichni. Asi budem muset zvýšit spotřebu marmelád :grinning: , aby byly skleničky :grinning:
9. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No a nebo začni baštit přesnídávky,hořčice jsou taky ve skleničkách se závitem a takové ty moravanky,tatarka co ještě.No teď už se v obchodě koukám v čem to zboží je :sweat_smile:
9. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nojo vidíš, hořčice dobrý nápad, žádný plast, od teď skleničky :grinning:
9. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no sice se nkup pronese ale vyplatí se to :wink: Od teď bude táta nosit povině na svačinku přesnídavečku co??? :grinning:
Mě se stěma skleničkama poštěstilo hodně jsem měla z toho co nám dávala tchýně zavařeniny a teď mi dala kamarádka co je těhu,že zavařovat nebude a že jich má hodně.Její chlap valí tatarku horem spodem tak máme přesnídávky převážně v tatarkových skleničkách :dizzy_face:
Jo a my zase hodně jídávaly Dijonés od Helmansu tak od toho mám taky spoustu skleniček.

Zítra si udělajete procházku do tesca a zjišťuj co je vše ve skle :grinning: Taky bych už měla dochází skleničky a do sedmiček to rvát nebudu to už je moc veliký :slight_smile:
9. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky my ted prožíváme doslova peklo :frowning2: , Domča má děsnej průjem kakal i zeleně tak jsme byli u dr. ta nám napsala nějaký prášky a dietu...přebaluju každejch 20 min. je to děs, chudáček už má úplně červenej zadeček...no doufám, že to brzo přejde :unamused:

jinak k té Praze... já se tam strašně těším navíc Tom tam bude mít dobře placenou práci tak natom budeme mnohem líp než tady...navíc tam dělá i můj táta takže to bude pohodičkááá...zatím teda půjdeme do podnájmu než nám dají hypotéku a pak se uvidí....
10. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee,je to asi nějaká viroza,já jsem to měla 2dny,byla jsem jen o hořkém čaji a suchým rohlíku.Tak snad se Dominiček brzo uzdravý,to bude dobrý,uvidíš :wink: .
10. říj 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
normo díky dnes už je to lepší už nepřebaluju tak často...jen čaj do něj dostávám stříkačkou, Domča toho totiž moc nevypije tak aby nebyl dehydrovanej...
10. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak výsledky nejsou vůbec dobrý, je pozitivní na adenoviry...prý máme štěstí že nezvrací a nemá horečky jinak by ležel na JIPce na kapačkách :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
megee a neříkali z čeho to může mít

Holky byli jsme dneska v poradne 10ti měsíční poradna a váha 8120 a míra 71 cm doktorka říkala že jsme kočky šikovný :grinning: a že to neva když nemáme zub že čím pozdějš tím líp :wink:
10. říj 2008 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé megee je to silnej kluk.....proto to tak dobře zvládá...to je děs furt nějaké viry...tak držímě pěstičky at jste brzo zdravý... :grinning:
a kristyan to jste holky šikovný a to nevadí že princezna nem ještě zoubeček....ještě si toho trápení užijete...my máme zatím dva dule jen....a od kamarádky má malej 9 měsíců a taky nemají ještě ani jeden zoubeček :wink:
holky nejede nám výtah v baráku tak táhnu kočár,dítě pod pažou a psa po schodech...katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kristyan no to právě nevím, ale je to virový takže to může mít odkudkoliv stačí aby na něj někdo kýchnul a je to... no doufám, že to zvládneme doma a nebudeme muset do nemocnice.. dnes jsem mu dělala na oběd mrkev s rýží fůůůj, chudáček..se divím, že to vůbec jedl :grinning:
10. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ajojky,

holky já jsem nějak k.o. Jsem myslela ráno, že se nevyhrabu z postele. :frowning2: Dnes kašlu na domácnost a odpočívám a věnuju se jen mimčovi. Teda akorát vyžehlím a peru povlečení...
10. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
megee jejej, tak snad Dominičkovi bude brzo lépe. Švagrový dcera měla teďka hnisavou angínu, taky to vypadalo skoro na kapačky, ale dobře to dopadlo, ustály to, a už je líp.
10. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky a jestli chcete tak kukněte, máme doma zologickou. Takhle se Jaroušek teďka raduje. http://cz.youtube.com/user/kolca1981
10. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky co to ctu..

megge chudak domca :frowning2: to je trapenicko co..... :frowning2: :frowning2: snad vas to brzo prejde jeste ze nemusi byt na te jip aspon ze tak tak se drte ju... :wink:

jinak mi mame zoubku 7 :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee to mě mrzí.Přejeme brzké uzdravení :wink:
Kolco Jaroušek je úžasnej.Tak už zjistil že má hlásek?No jo teď už tu pusenku nezavře :dizzy_face: aspoň teda u nás to tak bylo :slight_smile:
10. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Abi on byl ukecanej odjakživa, ale teďka to bude masenko :grinning: , je s ním čím dál větší prča :grinning:
10. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolco no jo a bude to už jen lepší a víc prčovnější :slight_smile:
Před cvilkou jsem se dobře nasmála.miluje skákání po sedačce tak mě napadlo že mu v obýváku udělám jeho malou.Vzala jsem matraci z druhé postýlky jako podsedák a opěradlo jsem udělala z tlusté peřiny tak že jsem ji srulovala a svázala provazem.No a pořád chtěl to klubko a já ho před ním schovávla...položila jsem ho na poličku a azkutálelo se na zem mezi skříň a tu peřinu byla tam jen malá škvírka tak klečel před peřinou a nasysoval škvírečkou kde pak to asi je a jak se k tomu dostat :grinning: no málem jsem se potrhala smíchy :grinning: alepřišel na to lumpík peřinu odtáhl a honem za klubkem než na to mamka přijde :slight_smile: No a když jsem dílo dokonala tak jsem dostala velkou odměnu v podobě jeho radosti.No jeho sedačka ho nadchla :wink:
10. říj 2008 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
megee ještě ,že je Dominiček lepší a buď ráda, že nejste na JIP, kámoška tam byla s malou taky měla průjem, zvracela, tak týden na kapačkách!!!!
něco lítá ve vzduchu, já to mám taky druhý den , bolí mě břicho, lítám na záchod, cpu se endiaronem a leju do sebe čaj, suchý rohlík a hořkou čokoládu, snad to nechytí malý!!!zatím je v pohodě a mně už je trooošku líp, ale v noci jsem myslela, že neslezu z postele, jaké jsem měla křeče, fuuuj, viry jedny hnusný.... a to se cpu stále nějakýma vitamínama a vidíte, prostě ten bacil když chce, tak si nás najde :frowning2:
zítra jedeme k rodičům do Opavy, tak se těším, vyšlu babi s dědou a já si schrupnu po obědě, potřebuji nabrat sílu
jééé abi, pěkně si hrajete na schovku s Chosínkem,pa a hezký víkend
10. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,,, kde jste kdo? všichni užíváte tatínky? :wink: Já jsem poslala malýho a velkýho na vzduch :slight_smile: , tak mám volníčko.
12. říj 2008 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no haloooooooooo tady je vaaznnee nejak mrtvo..... :confused:
13. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek