Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

rencaasarinka
6. lis 2008

Jejda, takový trápeníčko má sotva se narodí, ale určo to zvládne v pohodě a bude zdravoučkej, posílám pusinky od Sárinky 🙂 😉 😉

Jinak Marti gratuluji ještě jednou k termínu svatby a taky k prvním krůčkům Klárinky 🙂

denousek
autor
6. lis 2008

ahoj holky ..

no mi dnes celkem nic zajimavyho...v poledne jsem si jela s mamkou vybrat darecky pod stromecek pro prcka a v 5 jsem jela s pejskem na ockovani a od 6 do ctvrt na 10 u me byla kamoska holicka abych byla na koncert čananá 😀 😅

uz se mooocc tesim prdolinka vezem k babi o pul 4 na 5 dem k jecminkovi a treba na ten koncert i dojdem ze 😀
treba se mi tam nakonec ani nebude chtit ze...tak co kdyz mam vstup zadara tak by me to ani tak nemrzelo...

tak se mejte vseci pohodove ahojteeeee 😉

abinka
7. lis 2008

Dobré ránko,
Reni dnes jedu za Martikem zas ji trošičku rozptýlit 😵 tak přepošlu pusinky.
Dnes se bude Kubíček zapíjet tak snad ho zapijou tak aby se brzo uzdravil a šli domů.

Marti jak pokračujete v ťapkání??
Kristy co ten zoubek nepřidal se bráška???

kristyan
7. lis 2008

Ahojky tak bráška není, ale zase jsme od 5,00 vzhůru já dneska na tom zimáku usnu.

Abi pozdravuj mimouška ted mi psala ta kamoška že bude rodit dřív je 31tt a mimi má 1200g jsem na práška musím na ni pořád myslet tak nevím jak dlouho ji ještě nechají ale dlouho asi né zase jí přestávají fungovat játra jako u prvního těhu ten malej měl 970 g a byl narozenej ve 28 tt ja plná strachu at to mimi není zase postižený. ☹

martinataylor
7. lis 2008

Ahojky holky,u nás noc docela ušla,usnula o půl 10 jako vždy,vzbudila se před půl 2 na mlíčko,pak se vzbudila až před půl 6,už stála v postýlce,asi měla v plánu vstávat,dala jsem ji čajíček a spinkala do 7.....a když jsme u těch miminek tak manželka od bratrance čekali miminko 20 prosince a ted 25 října ji museli vzít na císaře...jinak by umřela ona nebo malej...byly převezena až do brna kde ji stabilizovali...selhalo ji uplně všecko..jatra atd.... malej je Tadeáš a má 1,70 kg a snad jsou prý z nejhoršího venku......tak držíme s Klárinkou palečky.... 😉

a to počasí venku no nic moc....dala jsem péct perník tatkovi....a chceme se jít podívat za moji babčou,Klárinčinou prababičkou,bydlí kousek od nás....každý den je pro ni zázrak,má rakovinu vaječníku a prsu a chodí na chemoterapie a Klárinka je pro ni sluníčko když ji vidí....no ale snad nebude pršet..

Jo a holky chtěla jsem se zeptat,máte doma taky furt takovej bordel? 😀 Já furt uklízím a uklízím ale Klárinka jde po mně a zase dělá nepořádek a já uklízím a uklízím..pořád dokola 😀 ,tak jsem včera večer říkala pétovi jestl ije to jen u nás nebo i u vás holky? 🙄

norma
7. lis 2008

Ahoj holky a miminka,Marti,je to asi všude stejný,já taky pořád lítám a uklízím,ale jako kdybych nic nedělala.Ty máš jedno dítě,ale s těma dvěma je to o něco těžší,a to máme ještě rodiný domek na patro,no mazec 😠 .Jinak bych zapoměla,gratulujeme k termínu svatby 😵 .Abinko,to je hrůza s těma nemocema,ať se maličkej brzy uzdraví a jdou domů,doma je nejlíp.Dnes jdeme s Adámkem na kyčle,pořád nemáme jadýrka 😠 ,tak snad už dnes to bude ok,ať tam pořád nemusíme.

abinka
7. lis 2008

kristy taky držíme pěsti 🙂
Holky co se to děje,každý takový problémy ☹
Já jsem dala péct jakousi jablečnou buchtu vypadá to dobře no snad to ta šťáva z jablek neutopí 😒

Marti 😀 😀 😀 Já jsem tak šťastná že to není jen u nás už jsem si říkala,že jsem nemožná matka když neumím udržet pořádek 😀 😀 Jééé to se mi ulevilo 😅

denousek
autor
7. lis 2008

marti tak vidim se ti to nejak nesplnilo u nas teda po chvilikach prsi....
a jinak ten bordel mame taky porad jen uklizim hracky a drobky ze susenek a krupek no.. 😅

krystyan a na kolik jdete na koncert???treba se potkame 😉 a mala bude az do rana bez tebe nebo si pro ni po koncerte frcis-??to ja pro maliho jedu az zitra....po obede...jo a uz je tam pry vstup od 18.00 zacatek je ve 20.00 a prvni hraji 3segry a pak bill....
jo a jinak jestli ma kamaradka prvni mimi postizene tak se ji ani nedivim ze se boji...to se urcite bala vubec otehotnet..,,chudera...snad to bude dobre.. ☹

abi martika ze taky zdravim.... 🙂

martinataylor
7. lis 2008

Mně abinko takyyyy 😀 😀 😀 😀

kristyan
7. lis 2008

ahoj no u nás je největší pořádek večer kolem 7 hod to dám děti spát a uklízím většinou i umývám zeme a ráno vstane tajfun a je po ulklidu vyhází krabici z hračkama atd.pak jdeme z Kristýnkou do školky a v 9,30 jí dám spát a uklízím zase na novo a jak se vzbudí tak je to k nepoznání 🙂

Deny mi půjdeme kolem 19,30 na ten zimák a budeme spát u tchýně protože pořád kojím tak nevím jak by to dělali a od půl noci do rána je to po hodině to kojení .ráno jedeme domů

jo a já peču Londýnské řezy nějaká novinka je to ořechové ale až jsem to udělala tak mi to přijde moc sváteční ne klasická buchta tak to asi už píct nebudu až tak na nějakou oslavu miá jme zvyklí na klasiku když se nic neslaví (štrůdl,margotková,nabo jen piškot z ovocem a želatinou a né to co jsem vyvynula ted)ale sní se to jako vždy a nejvíc s tím pohnu já jak se znám 😠 a taky vezmu tchánovi je buchtovej

abinka
7. lis 2008

Tak já jsem mile překvapna.Je to jednoduché a moc dobroučké.Takové mokré to my můžem 😵 No já ne já jsem koštla tím končím ☹

denousek
autor
7. lis 2008

tak po me uz kapela somruje domaci slivovicku nebo pry vinko asi jim nikdo nerekl ze vinko je zalezitost jizni moravy no neva 😅 tak potahnu k jecminkovi slivovici a pak jeste nazimak no super....

jinak kristyan atk at se libi a kdybys me zahlidla tak piiissskkkniii..paa

kolca
7. lis 2008

ahojky,
též zdravíme Martika s Kubikem, a přejem ať jsou brzo zdravoučcí a doma.

Abi obdivuju, že vydržíš jen koštnout. Já nevím, co s tou mou žravou dělat ☹ . Takhle kóča nebudu 😢

U nás dnes noc - no celkem ušla, akorát v 11 kojo, takže nevím jestli ten koncert mám risknout nebo ne. Celý týden se budil na kojo až ve čtyři, a teď najednou zas v 11. chjo.

Jo a byli jsme na plavču a Jájoušek dnes byl v pohodě, hurá.

abinka
7. lis 2008

Kolco taky bojuju neboj 😖 Musím vždyť bych se za chvilku do futer nevlezla 😅
Vyřídím 😉

kolca
7. lis 2008

ajojky, tak máme novou zábavu. J se otočí na břicho, za chvíli řev, chce otočit na záda a do deseti sekund je zas na břiše.
Supr, tak už to začal dělat i v postýlce, takže odpolední spaní se nekonalo 😢

martinataylor
7. lis 2008

no jo kolči,to bude každý den něco nového a nečekaného a denní režim uplně zase jinak na chvíli a pořád dokola... malá spala dopo 20 minut a odpo 40 minut,vždy ji venku někdo vzbudil...ach joo..třeb aspon bude dobrá noc..tuky tuk..musím to zaklepat... 😉

kolca
7. lis 2008

Budu držet palečky, aby spinkala hezky.
Marti horší je, že on je unavenej, ale prostě neusne, pořád se otáčí na to bříško.

rencaasarinka
7. lis 2008

Krásný večer maminky a miminka 🙂

Kolco tak to je sranda, taky se těším, až se maličká převrátí, zatím se jí to daří jen na bok 😉

Holky poraďte, malá mi usnula o půl 6 a ještě spinká. Mám jí vzbudit? Je totiž zvyklá se o půl 7 koupat a pak usíná nejpozději v 8hod... Mám strach, že když ji nechám spinkat, tak se vzbudí možná v těch 8hod a pak už nebude spinkat. Má to dnes nějak přeházený ten režim ☹

martinataylor
7. lis 2008

Ahojky Renči,no to je možný....já bych ji vzbudila....může se stát že ti dnes usne později večer....však uvidíš....hold někdy to není tak jak bychom si představovali... 🙄

rencaasarinka
7. lis 2008

Ahojky Marti,
tak jsem ji šla vzbudit a ona už se probouzela a teď se blíží půl 7 a začíná být nervozní, v tomhle je jak hodinky jak se blíží koupání 🙂

rencaasarinka
7. lis 2008

Tak jsem dočítala, že máte první krůčky, to je supeeer 😉

abinka
7. lis 2008

Nazdárek tak jsem byla u martika možná by jí daly zítra malého na pokoj.Jinak chodí co dvě hoďky přikládát k prsu.

Reni taky jsme občas takhle uchrápli 🙂
Jinak Chsínek ma na obličeji 7 modřin 😅 to chození není žádná sranda 🙂 stojí vedle mě zavrávorá a najednou řev ani nwvím o co se švihnul.No asi to lepší nebude.
kolco to letí nedávno mimiňuško a ty píšeš že se tak převaluje.No jo za chvilku bude běhat jako ti naši lumpíci a klárinka 😉

rencaasarinka
7. lis 2008

Tak Sárinka už spinká, dnes usnula brzy, už o půl 8.

Abi tak tolik modřin, to je síla 🙂 ale asi to k tomu patří, jsem zvědavá jak bude cupitat maličká. Zatím to vypadá, že jestli bude po mě, tak já už v 9-ti měsících lítala 😉 tak se mám na co těšit 😀

abinka
7. lis 2008

No bohužel ale to fakt nejde uhlídat.
No já chodila v 7 měsících a modlila jsem se aby malej taky nezačal tak brzo a dobrý 🙂 Jinak je to živel neposedí ani na chvilku.
Jinak my už říkáme kokodák ale moc to rozumět nejde 😅 na otázku jak děláme na kočiku tak zaskřučí,ael to je čiči líp mu to zatím nejde a na otázku jak dělá kočička na nás dělá ha ha jako haf haf 😵 nevím jak ho to odnaučit 😀
ještě děla gaga a se vším dělá bá jako bác 🙄 to ho taky nemůžu odnaučit a ještě dělá ko jako kop ale i do lidí tak si připadám jak blbec když někomu dělá bá a ko 😒

rencaasarinka
7. lis 2008

ty jo Abi už v 7-mi měsících?? No to z Tebe museli mít vaši radost 😀

a to kopání a ostatní věci - to se spraví časem, každý věk má svoje a dítko má svoji hlavu a většinou si nenechá mluvit do těch svých gest a zvuků.. 🙂

dadlina
7. lis 2008

ahojte maminky, zatím jsem jen četla, abych se mohla do něčeho zapojit.
Renčoasarinko, my taky usínali dlouho u prsenka, dudlík neee a na spaní bylo jen prsenko, snažila jsem se to odnaučit, ale on mě pořád překecával, a např. večer mu dám v 18 kaši a v 19 prsenko na spaní. takže nám to trochu zůstalo, ale je to krásný. Ale když nejsem doma, tak mu Marta dá kašičku lžičenkou a šupne do postýlky a spinká a na prso zapomene, no když není tak mu nic jiného nezbývá 😉 Tak to je vidět, jak jsou ty děti vyčúúraný. Mě prcek ale dlouho blbě usínal přes den , vždycky mu padali očenka, ale on se držel zuby nehty a já vždycky rezignovala a dala prsenko , 2x cucl a spinkal. a už je to lepší.

abinka
7. lis 2008

Reni to máš pravdu nenchá si do toho kecat,ale já nechci aby jsme vypadaly jako že máme nevychovaného zpratka.
Jinak to bá jsme trošku zkrotily tím že mu taky lupnu ale jen tak aby ho to nebolelo ale taky nebylo příjemý a to pak přestane dělat,ale uraženě 🙂

No radost ze mě měly ale taky to pociťuju na zádech 😒

rencaasarinka
8. lis 2008

Krásné ráno maminky a miminka 🙂

Dnes jdu na pohřeb bývalýmu tchánovi, tak to zase bude den.... chjo, to je život... ☹

Dadlino ahojky!! Říkala mi Verdík, že jsi se zaregistrovala... no jo, s tím prsenkem je to fakt těžký. Už se ale ty večery naučila spinkat sama, ale bojujeme s usínáním přes den. Po obídku chodíme v kočárku, tak to usne v poho, ale když si chce jen tak k večeru zdřímnout, nejde jí to 😒 spolehlivě usíná v autě, ale to bych musela jezdit každý den, chichi 🙂 A ty prý pořád kojíš? To je super, taky bych chtěla tak dlouho.... no snad joo..

abi a to, že jsi chodila dřív má nějaký vliv na záda do budoucna?? To jsem nevěděla.....

denousek
autor
8. lis 2008

ahoj holky..

tak koncert byl vcera uuuzaassnnyyy akora jsme byli uuppllnee v prvni rade nalepeni na podiu a ti lidi zduchali a zduchali...manza s kamosem sli po hodce pro piti a prisli az za hodku a bez nej bylo to neresitelny se zpet dostat bez piti natoz tak s nim!

kristyan kde vy jste byli??a v pohode ne?,

jinak bych na vas reagovala ale nejak jsem lina to docitat 😅

abinka
8. lis 2008

nazdárek,
No já si myslím že jo,protože ty zádíčka brzy zatěžuješ.
Jinak ten pohřeb ti nezávidím. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru