• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

15. června 2014 
Ne ja chodim k Feitovi a jsem s ním spokojená, no právě mám strach abych najednou nezačala rodit a v porodnici o mě nevěděli a neposlali mě někam jinam :grinning:
20. lis 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já ti to řeknu na ho*no.Kámoška šla už od 35tt
20. lis 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy jdeš na gyndu ještě ke svému,teda jestli jdeš..na ty ozvi se má správně chodit od 36 t,co jsem teda slyšela a tím pádem o tobě vědí a jsou nachystáno na to že tam budeš rodit.
20. lis 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tě nepošlou akorát budou prskat proč už tě mudrák nepředal.Poslali by tě kdyby byla narvaná porodka
20. lis 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu Abi,tak ymi to připadá že jsou na hovno....člověk ví prd,když rodíme porpvý.Taky jsem naštvaná že mě pošle až tak pozdě.
20. lis 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě právě dělají ozvy přímo u Feita tak nevim...
20. lis 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jinam te poslat nemuzou ne...proste jim reknes ze te tam dr jeste neposlal ne... je to divny taky me to stve ja mam prvni termin 24.12 a ozvy mi dr nedela tak to nechapu fakt...ach jo :frowning2: ja se h zeptam za tech 14 dni...

JO ABINKO MOC DIK ZA MEILIKA KAM SI TO PSALA??ja jsem psala i porodni babi tak uvidime co mi rekne jeste ona ,,,ale 14 dni pred porodem??to se mi zda malo...a jak mam vedet kdy budu rodit...mam 2 terminy ..

feita znam bydli u nas v kostelci chodil se segrou do tridy a byva i u porodu...tak ten ti ozvy dela ne??me treba ozvi balak nedela tak mam strach...
20. lis 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to štve,ale nedá se nic dělat.No hlavně že je vše Ok ne???Teda aspoň u Vás.Já uvidím co zítra. :unamused:
20. lis 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já chodím k jeho tátovi :grinning:
20. lis 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hej zansky nestraste ja chci taky ozvi asi se ozvu za ty 2 tydny jak tam pujdu a je blby se ho zeptat jestli uz by me nepredal porodnici??? :sweat_smile:
20. lis 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky ozvi nedělají, proto meggi tě asi ještě neposlal,když ti je dělá přímo tam,to můžeš být v klidu.

At už je to holky za náma,člověk se tak zbytečně nervuju at je vše o.k
mě teda začal dělat ozvy až v 36tt tak se taky určitě dočkáš
Vyhledala jsem si na netu homeopatika a tam byla tahle lékárna a byla tam k dispozici adresa na dotazy tak jsem se zeptala :grinning:
Taky mě to příjde uvalený.Jak mám tušit kdy to propukne.Já už to baštím.
20. lis 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megge aha k tatinkovi tak to jo :grinning:

abi a ty tam jdes kvuli cemu??znova merit tlak??a na kolik hod?
20. lis 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až to bude za náma tak bude před náma druhej boj a trošičku delší :wink:
20. lis 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo, ale už se nemůžu dočkat až malýho uvidím, jen doufám, že nebudu přenášet nějak mi totiž vůbec nepřipadá, že bych za chvíli měla rodit :slight_smile:
20. lis 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zase na ten tlak.Mám trošku obavy.Blbý tlak s kombinací s otokama není nic dobrého no a to ještě nevím jak mi vyjdou ty výsledky moči.
20. lis 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě Abi,každej mi říká at si užívám klidu a pohody,že pak to začne a už nikdy neskončí :grinning: .

Ale když mě se všecko večer honí hlavou a nemůžu ani pořádně spát.
20. lis 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jeste pockam co ta porodni babicka a zacnu bastit cca oi prvnim tydnu v prosinci....od zacatku prosince vysadim magnesko a zacnu a malinikem a se lnenym seminkem...abi to je skoa zes nerekla dnes sem byla na meste mohla sem ti ten cajik vzit vsak se tak fakt stav ...a lnene seminko nemas?
20. lis 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá jak bude vypadat.Doufám že bude podobný tatínkovi.
Nemusíš přenášet.Některá ženská pozná že to brzy příjde a u druhé to může přijíd ze dne na den. :slight_smile:
20. lis 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
abi a na kolik hod?,a sousedka te veze jo??ze by jste na me troubly :grinning:
20. lis 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám, že to poznám, chtěla bych být na vánoce doma tak doufám, že to stihneme
20. lis 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky pořádně nespím.pořád si představuju jak ho poprvé uvidím nebo jak si ho vezeme domů a nebo jak jsme doma :grinning: Jsem úplně miglá přes palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megge i kdybys prenasela tak nejpozdeji 10dni od terminu ti to vyvolaji tzn 16.12..tak na vanoce ses doma....tak v pohode ty se mas :frowning2:
20. lis 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To budeš mít ještě půlnoc.V 8h.
20. lis 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to chápu mám to podobný a vzhledem k tomu, že v noci nemůžu spát tak přemýšlím a přemýšlím... :grinning:
20. lis 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha tak to jeste spim :grinning: no ale ted jak je luda doma tak tak nejak vstavame nekdy hrnu dal ale vetsinou ne...a co mas z toho ja si to taky predstavuju...jak jedeme domu ajak prijedeme co budeme delat a tak...uz sem ludovi ukazovala jak se zalepujou plenky :grinning:
20. lis 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo a k ránu to samé :grinning: místo abych se snažila naspat toho co nejvíc tak ležím a čumím do blba.
20. lis 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek: aha tak to jsem nevěděla myslela jsem že tak 14 dní po termínu vyvolávají
20. lis 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi ty bude určo doma,ty se nemusíš bát,horší se mnou,termín 25.12 :grinning:

Abi to jsme na tom stejně,říkám si jestli jsem tak prdlá jen já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek