• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

15. června 2014 
@audeo
@spymike Ahoj holky tady na MK je v sekci Regiony téma "Maminky a miminka z Prostějova a okolí" tak klidně můžete chodit plkat i tam...Zuzka
31. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ahoj nepodařilo se ti zjisti nějaké aktuální informace jak to v tom březnu bude? Chtěla bych tam rodit v dubnu a doufám, že tam někdo zůstane.Díky H.
9. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadeline ptala jsem se svoji doktorky, prej v pohode, nikdo neodchazi, takze jede normalne bez jakyhokoli omezeni :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tak to je dobrá zpráva. díky a přeji pohodové vylodění :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadeline diky, snad stihnem dojet, mame to tak na dve hodiny cesty se tam dostat :slight_smile: a tobe preju taky hezky konec tehotenstvi a rychly porod :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky. wow tak to teda nezávidím takovou dálku. Musí to být hodně dobrá porodnice :slight_smile: My pojdeme asi 40 km, ale po dálnici. Což je mnohem lepší a rychlejší cesta než do Šternberka, který byl původně také ve hře.
9. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dojet asi stihli...majatob má chlapečka Štěpánka....touto cestou gratuluju moc moc..hodně zdravíčka...snad mi nenadá že to tu šířím...vím to od její sestry:slight_smile:
6. bře 2011 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky chtěla jsem se zaptat, zda se dá jít v Prostějově někde na NT screening???? díky za iinfo...
1. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janickabez ahojky.já byla v 1trimestru v Ol. a v 2.mě poslaly v PV jak je centrum zdraví v ulici vedle hlavní pošty-je tam doktor Bilík :slight_smile:
8. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
V PV porodnici rodíme od 35.týdne. Co je dříve, většinou převážíme. Kvůli nezralosti miminka.
15. čer 2014 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek