Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
23. lis 2007

ty jo marto docela dobry takovej sem nejakej videla i v berusce ale tam nevim kolik stal no ja bych teda 12 tisic za kocarek nedala..

abinka
23. lis 2007

Marti je moc pěkný 😉 ale taky bych asi tolik peněz za kočárek nedala.

kaelan
23. lis 2007

čus bambule 😀

Takholky a ted rady zkušený matky: 😀 😀 😀 😀

1.Marto to je spešl pro tebe kočárek krásnej na pokoukání ale praktičnost žádná ☹ soráč a neuraz se ale mám už fákt nějaký zkušenosti 😀 ten sporták jde ti přehodit rukojeť?jestli ne tak budeš stejně nejpozdejš tak do 4-5 měsíců kupovat další páč se ti do korby robátko nevleze natož pak s fusakem ☹ ☹ a jestli ti nejde přehodit rukojeť tak to je úplně na prd páč já si neumím představit že bych na mimi neviděla 😕
A ta cena 😢 😢 😢 😢 fákt zbytečně vyhozený prachy 😝
ale neber to osobně to jsou jenom moje poznatky 😀 😀 😀 😀

2.já mám kočár teda tak novej z Brna z Růžovýho pantera ale byl levnej a tady na to kodrcání po dědině mě to stačí 😀 😀 😀
já mám stejně potom jěště 2 kočáry páč jsem byla taky nezkušená a hleděla na to aby nějak vypadal ale o užitnosti jsem neměla ani šajnu 😠 😠 😠 😠

3.Marti ty fotky si musíš zmenšit 😝 jestli máš zonera na úpravu fotek tamk tam dáš akorát upravit 😝 ,změna rozměrů a místo třeba 3000 tam napíšeš jenom 1000 a ono se ti to už potom upraví 😉
Jo ale než si je upravíš tak si nejdřív zkopíruj jinak se ti
ořezou a zmenší 😢 😢 😢

já mám kočár v albu(myslím)jo Peti máme podobnej 😀

denousek
autor
23. lis 2007

cauky kaelan jo mame podobnej kocik..presne tak tady na kondcani u nas mi to taky staci kolik ja toho najezdim jeste k tomu kdyz cely leto byvame venku na zahrade u bazene a doma jsme fakt jen pres noc...takze vlete budem stejne na zahrade a na zimu dobry....buhvi za jak dlouho po porodu budem moct vyrazit vubec ven,kolik bude stupnu,a k dr s tim kocarkem tak dojedu ze....radsi jsem si koupila levnejsi a aspon nemusim nakupovat v sekacu a mam vsechno novy,radsi drazsi kolotoc nebo pro mimi peknou hraci deku a tak...taky jen muj nazor 😅

martinataylor
24. lis 2007

Ale za těch 12 tisíc ti stojí hluboký kočár+golfáč.A ještě je k tomu autosedačka za 3 tisíce.Nemusím už nic shánět.Je to levný,chtěli jsme cortinu ta vyšla na 17000 kč a nebo casual play a ten stojí přes 20 tisíc.Vy máte kočárek za kolik? Ale to máte jen hlubokej kočár ne?Já mám tři v jednom.
Nebojte neurazím se,kočár jsem vybárala od začátku těhotenství a zjišotvala si vyhody a nevyhody a nakonec vybrala tento,protože se mi zdál nejlepší.
Každej má jinej vkus a líbí se mu něco jinýho.Kamoška má podobnej kočár jako vy,a je hrozně těžkej na manipulaci atd.Tak proto jsem ho nechtěla a taky mi říkala at si ho anu nekupuji,že stojí za prd.Ale to je věc každé maminky.

Kaelen rukojet přehodit jde,jinak bych si ho nebrala a fusak tam vleze,neboj,mám to vše vyzkoušené.

denousek
autor
24. lis 2007

marti ten muj je trojkombinace jinej bych ani nekoupila a prave tezkej neni...podle toho jsem taky vybirala kamoska si koupila a byl tezkej jak prase a za 3 mesice kupovala novej ze se s tim nedalo tahat tak an to taky bacha pri vyberu kocarku....
a stejne ja toho zase tolik nenajezdim jak rikam pres leto budem stejne na zahrade....

kolca
24. lis 2007

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli jste chodily v těhotenství někam cvičit, od kdy a kam? Díky

denousek
autor
24. lis 2007

ja e.e...mam vsehno zakazany...jen odpocivat odpocivat a odpocivat..ne ze by mi to vadilo 😀

martinataylor
24. lis 2007

Ahojky,chtěla jsem chodit cvičit ale nechodila jsem,alke výborný cvičení a předporodní kurzy jsou na Husáku v mateřsk školce.Chodili tam kamarádky a moc si to chválili,mají i internetové stránky,tak můžeš mrknout.A tam ti i řeknou od jakého týdne těhotenství to doporučují,je tam i plavání pro těhotné.
Pak se cvičí v Kubusu na Plumlovské a nebo na Ujezdě ve fit klubu.

martinataylor
24. lis 2007

Adresa na to cvičení v PV je www.pamad.cz

denousek
autor
24. lis 2007

nebo cvic doma kup si dvd cviceni pro tehulky...jestli ses u metalky tak tam sem za listek z lekarny za tehu vitaminy dostala stovku a dvd s cvicenim pro tehule...jestli nejsi u metalky a kdybych ho nasla tak ti ho muzu pujcit ja ho mam na prd....

denousek
autor
25. lis 2007

no holky je to tady nejaky mrtvy ☹

abinka
25. lis 2007

Ahoj Denoušku,
Se divíš každý odpočívá po obídku 😉

martinataylor
25. lis 2007

Ahojky,byly jsme na chalupě celej den.
http://www.ebutik.cz/index.php?men0=62&list=1&p...

denousek
autor
25. lis 2007

cauky marti cos to poslala za odkaz....takovou mam postylku akorat bez supliku 😉

abinka
25. lis 2007

čaute holky,
Tak ta megee je jasná už tu nebyla celý víkend. 😉 Ta se má 😒

martinataylor
26. lis 2007

Ahojky holky,neblbne vám ten modrý koník?Nemůžu se sem vůbec dostat.
Poslala jsem ,jakou mám sadu du postýlky pro malou.Objednávala jsem ji tady z těch stránek.Právě že mi sem nejdou dát fotky,tak to posílám tak.Už se těším až v tom bude Klárinka hajat.Zatím je postýlka prázdná.

A megee už určitě to má za sebou,nebo si ji nechali radši v nemocnici.Škoda,že se to nedovíme ted.Však ona určo napíše. 😉

denousek
autor
26. lis 2007

cauky.....no me taky konik nejak blbl no....
jo co asi megge kdyby vedela jak na ni myslime...ta uz ted hajinka urcite s prckem snad se co nejdriv ozve ....

megee
26. lis 2007

ahojte holky tak bohužel ještě nerodim ☹ jen mě zkolil nějaký virus tak jsem se sem nedostala, ale teď už je to v pohodě teda až na tu rýmu tu mám teda šílenou ☹

megee
26. lis 2007

jinak ozvy jsou v pořádku a v pátek se jim tam prcek fakt předvedl, hotovej fotbalovaj zápas 😀 no a na další poradnu jdu až ve čtvrtek, tak to zatim ani nevypadá, že budu brzo rodit.

martinataylor
26. lis 2007

Ahojky megee,a jaký je personál a sestřičky v porodnici,dobrý? My už mysleli,že už to máš za sebou 🙂

megee
26. lis 2007

tak já zatím narazila na příjemný sestřičky a co jsem si všimla tak jsou tam samý mladí a usměvaví doktoři 😀

megee
26. lis 2007

a s tím porodem nevim, nevim, ale osobně mám pocit, že budu přenášet 😒 i když je to jen můj pocit tak uvidim

martinataylor
26. lis 2007

Jo jo to máš pravdu,je tam samej mladej doktůrek.Já když jsem tam ležela s mimoděložním,tak jsem byla taky moc spokojená i když to bylo na gynekologii,ale doktoři jsou stejní a střídají se i na porodnici.Zatím s kým mluvím byl velice spokojen.

Uvidíš že na mikuláše bude prcek venku.Porodní asistentky z Vyškova mi radili,že to chce teplé koupele,hlavně sex a sex,spermie vyvolávájí porod.A já i když mám 4 týdny to termínu,tak už mi radili at pohupuju na baloně,tak pohupuju a 14 dní před termínem bude ta koupel a sexík denně 😀 . Prý je to ověřený.

megee
26. lis 2007

tak já to vyzkouším a uvidíme 😀

denousek
autor
26. lis 2007

cauky holky,,,ja jsem si dnes poprve delala malinik se lnenym seminkem vyvarila jsem to oboji spolu a slupla...moc dobe to teda nechutna 😒 ale dala jsem si do toho lzicku mediku adobry...kdyz je to pro dobrou vec....

marti s tou teplou koupeli myslis jako napustit si vanu??no ja bych tak rada ono se rika ze se nesmi v tehu napostet ale to je asi jen za zacatku jennze ted bych se zase bala ze sii napustim vanu a jak v ni budu lezet tak mi prasne voda a ja to nepoznam....kontrakce neprijdou a mimi umre ☹ takze vanu jsem vypustila no....

megge ty me teda lekas!!!!fakt jsme mysleli ze rodis!!

abinka je ode dneska v porodnici rano sla k dr merit tlak jak ma ty otoky a bilkovinu v moci...tak zatim mela vysledky v norme ale jeste nevim co s ni bude...bud ji to vyvolaji jeste po nejakych vysledkach nebo tam bude min.tyden na pozorovani chudina mala....dnes mi psala tak jsem za ni hned jela....lezi na osmicce kdybby jste chteli jmenuje se gabina 😀 myslim ze by byla moc rada prave jsme dnes premysleli ze tady nekde lezi megge a ze jsme si ani nerekli jmena ze by se te tam gabca nasla tak jsme cuceli na jmenovky jestli tam neni nekdo na M.. 🙂) no tak vas mam samozdrejme pozdravovat na konikovi a meli by jsme si sdelit jmena a prijmeni at se tam kdyztak najdem kdyby jsme se potkali...vsechny si vas napisu tak mi holky napiste jmeno a prijmeni treba i do IP a ja vam pisnu svoje....

kaelan
26. lis 2007

ahoj těhulky čekatelky 😀

holky mě taky něco dostalo nějakej ten hnusnej vir 😀 rýmu mám jak prase a bolí mě v krku jak kráva.Samo že rýmu má i Ela a Anet 😢 😢 tu musím odsávat ale musela jsem si vyrobit odsavačku na ten vysavač 😢 chuderka ječí jenom slyší vysavač 😢 😢 😢 😢
tak doufám že už budeme všechny ok 😝

Jo a k té koupeli já se napařovala ve vaně ke konci pořád a nic 😀 😀
potom jsem vyšůrovala celej barák a taky nic 😀
a nakonec jsem skákala na trampolíně a taky nic 😀
sex taky nic 😀
takže pokud to chcete nějak urychlit stejně si mimi vyleza až bude chtít 😝 😝

Peti pozdravuj Abi ať se drží a všechno dopadne dle jejích představ 😉 😉
Marto co ty fotky?zkoušela jsi to? 🙂

tak pá dnes mám už 468 litr čaje fuj 😠 😠 😠 ale prostě nepolknu nic jinýho 😀 😀 😀

denousek
autor
26. lis 2007

no proste hold na nekoho to zabere a na nekoho ne no...kdo to chce radne donosit tak rodi driv a kdo chce treba byt na vanoce doma 😀 tak bude urco prenaset az do ledna 😠

abinku urcite pozdravim bude rada co asi dela ach jo chudera....vubec ji to nezavidim bylo by ji lip kdyby ji to vyvolali a netrapili ji...

martinataylor
27. lis 2007

Ahojky,vanu horkou ne,stačí sprcha....aji v porodnici jak budeš rodit,tak to beztak budu trávit ve sprše,už ssis byla prohlídnout porodnici?na gyndě máme papír na nástěnce,že každej den od 14 hodin si rodičky můžou prohlédnout porodku.Abinku pozdravuja přeju ji,at ji vyvolají a bude mít klid a vše se ji zpraví.At tam zbytečně neleží na pozorování a pak ji stejně pustí domu a půjde tam pak na novo rodit 😀 .

denousek
autor
27. lis 2007

no to mas pravdu...proc ji trapi kdyz uz v podstate malej muze v klidu ven ze....
jojo ja uz jsem se tam byla podivat i s pritelem jak jsme byli tocit 3D uzv tak jsme se tam stavovali..co tys tam jeste nebyla??abinka ma dnes klid....dnes pry zadny testy ....jen musi curat do misy azitra ji z tohoudelaji rozbor..ale tak kdyz je to pro dobrou vec...ja tak doufam ze to bude mit ok ona ma porad jen samy problemy z ni to tak neuveritelne spadne az porodi.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru