Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kaelan
20. říj 2007

kua zase se mě to neodeslalo 😖 😖 😖

jo to je ona 😝

a co jinak těhu všechno OK?

kaelan
20. říj 2007

😝

kaelan
20. říj 2007

se picnu je to nějaký splašený 😀 😀

denousek
autor
20. říj 2007

ale jooo,,jde to....strasili me predcasnym porodem tak beru nejaky magnesko ale tak snad to bude dobry...budu zacinat 30tt tak snad uz to nejak s malym doklepem...uz se tesim...ale tak vis jak ja jsem hroznej stresan a strasne sttresuju ze se muze neco stat...chodis i na www.rodina.cz?? se tam do me ted navazi jedna holka ze sem si tam zalozila tema predcasne porody ze jsem se chtela neco dozvedet a ona mi nadava ze si snad delam prdel vytahovat z maminek co predcasne porodili info....je asi na palici tak od ceho ty diskuse sou??me jen zajimalo ve kterem tydnu treba maminky rodili a jestli meli miminka nejake pozize tak nechapu co je na tom jako...

kaelan
20. říj 2007

nee tam nechodím mě stačí kůň už i tak mám zle 😀 😀 😀

jo tak já taky brala magnézko páč mě furt bolela hlava a nakonec sem stejně přenášela a byla jak tank.Nabrala jsem 26 kg na hnus 😝

a rodila jsem v 42+0 asi už si to moc nepamatuju průkazku tě seberou tak vím prd 😀 😀

ale je fakt že v Pv asi moc vybavení nemá.Ale nevím to urřitě však se zeptej mudra měl by ti říct. 😉

Jak psala Swětluš já tam viděla taky jeden inkubátor tak nevím

denousek
autor
20. říj 2007

no...tak jako tezko by me poslali pryc kdyz bych byla na rozpadnuti ze....no uvidime necham tomu volny prubeh.....me boli hlava az jak sem zacala brat to magnesko 🙂)

ja to mam taky nejaky divoky to bude asi tim pocasim..

kaelan
20. říj 2007

já jsem do 4 měsíce blula a blula a jak jsem byla vždycky každý ráno ohnutá nad hajzlem tak jsem to měla z toho 😀 😀 😀 😀

Any už nějak dlouho spí musím se jít mrknou co je? 😝
Ela šla posuštět draka 😀 😀 😀 s tatinem 😝

nic valím tak čus zase někdy pá 😝

denousek
autor
20. říj 2007

jasan zase se ozvi budu rada paa

cecil
27. říj 2007

Ahoj holky!

Taky jsem "kousek" od Prostějova - 20 km. Od Konice. Já s první holkou měla rizikový, tak jsem pro jistotu rodila v OL. Právě kvůli tomu, že by mě "kdyby něco" museli převážet. PV nemá novorozeneckou JIP- myslím. No ale buď ráda Denousku, kdyby Tě vezly do OL, dřív a ještě někdy teď se vozí i do Brna. Asi když mají v OL. plno.
Kamarádka má 2 letou holč.rodila už na nové porodnici a měli podezř. u malé na potíže se srdíčkem, tak je vezly do Brna.
Naštěstí se to nepotvrdilo.

No a podruhé js. šla taky do OL, protože jsem to tam už znala.

Ale Denousku, nemusíš se OL.bát, je to tam pěkný...8 samostat.porod.pokojů, kde můžeš být celou dobu sama s mužem, chodí tě jen kontrolovat PA...nejseš na žádné hekárně.Mně se tam teda líbilo.

Jo a nechci strašit, ale teď je takový baby-boom, že jsou často porod.plné a ze Štrn. posílají do Ol. z OL. zase někdy do PV.....to si nevybereš. Ale jaj píše kaelan, když to bude na spadnutí, tak Tě nikam posílat nebudou!!!

Tak snad to bude dobré. A ležíš?
Držím palce, ať mimi donosíš až do konce!

denousek
autor
27. říj 2007

cecil....no ja lezim i nelezim....lezim spise pres tyden ..vstavam v 11 neco si bud ukuchtim nebo tak a pak jsem tak do 4 u pc a tak chodim po barau no....v Ol tam s tebou mue byt chlap i pres noc??ale tak snad to bude dobre....jo a presne v pv nemaji novorozenecko JIP ☹ ale aby me prevazeli s miminkem..ach jo...no snad to bude dobry...

misalka
29. říj 2007

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, co dávají v porodnici v Prostějově maminkám a jejich miminkům k dispozici, co se týká hygienických potřeb a oblečení, ať vím, co si mám nabalit a ať toho moc zbytečně netahám děkuju moc za odpovědi...

abinka
29. říj 2007

misalka:No co jsem se dozvěděla od tří sousedek co rodily během posledního půl roku tak tam dostaneš:pyžamo to ti na požádání kdykoli vymění,župan,10 vložek(těch cihel).Jedny ty poporodní kalhotky.Určitě si tam vem nějaký starý ručník,kterým po sprše stahneš zem.Mají to tam prý blbě vyřešený.Nechce to tam schnout a voda prý stříká až k WC.Pak to moc klouže.Na pokoji jsou vzorky Bubchenu(olejíček,baby koupel a mastička na prdýlku).Takže kosmetiku na malého brát nebudu,jen plíny a vlhčené ubrousky.Jo a dostaneš vzoreček Bepahntenu,ale radši si sebou ještě jeden beru,protože to potřebuješ i na prsa že?Mimískovi dají košilku.Ale holky říkaly,že když potřebovaly vyměnit,takže měli řeči,že jich mají málo a že je lepší kdyby jsme měli svoje.No kdyby ses chtěla na něco ještě zeptat,tak se budu snažit vysondovat.

Denoušku super nápad založit tuhle diskuzi.A neboj všechno dobře dopadne.Hlavně na to pořád nemysli nebo si to přivoláš.Máš plný barák lidí tak jak začneš mít pochybnosti sedneš a jedeš.Vše bude v poho.

cecil
29. říj 2007

Denousku...jak píše abinka...hlavně se nenervuj...holky co ležely pak nakonec ještě přenášely!!!

V Ol, nás nijak neomezovali, rodila jsem dvakrtá v noci a nebyl problém, aby tam muž byl. Je určitě lepší, když tam s tebou někdo je. Taky mám případy v okolí, že manž.poslali domů, ež to bude trvat dlouho a pak to nestihli.Já bych si muže nikam poslat nenechala.

Jinak v Ol porodnici taky cáká voda ze sprchy až k WC a zem nebyla čím utřít...to je asi bolest českých porodnic, nebo co.

abinka
29. říj 2007

cecil:Četla jsem že jsi z Konice.Přímo z Konice nebo někde z okolí?Slyšela jsem že je v OL neochotný personál.Jaké s tím máš zkušenosti?Děkuji za odpověď

abinka
29. říj 2007

haloooo Denoušku.čekám tady na tebe už od rána a ty ne a ne vylézt z toho pelechu.
🙂

denousek
autor
29. říj 2007

🙂 pelech vyhratej no... 🙂 jak si psala s tou kosili tak ti ji tam jen tak nevymeni se segrou lezela ted v srpnu pani a mela ji celou od krve a musela v ni chodit porad az do konce co tam byla po chotbach a vsude ptz ji prej rekli ze nemaji penize na prani 😒

porodni babi nikde snad se neco nestalo..

abinka
29. říj 2007

hmm to asi záleží jak padneš do oka nebo nevím

kaelan
29. říj 2007

ahoj bambule 😝

tak já si do porodky brala akorát pičvaty,kartáček,pastu,hajzlpapír,kosmetiku,ponožky,kalhotky jsem měla na jedno použití myslím je mají v DM,košilu jsem si brala ale nenosila,měla jsem erární,župan jsem nepoužívala bylo teplo,papuče,...

pro mimi akorát plínky,ubrousky,dudlík 😀

Denosku já si o košilu řekla každej den a dali mi ju bez problémů 🙂 asi záleží jaká je tam směna či co?chodí pořád někdo a ptají se jestli něco nepotřebuješ ty,něco pro mimi,ohledně kojení no prostě furt tam někdo lezl nehledě na uklízečku 😀 😀 😀 😀 která tam vletěla jak vichr setřela zem a vyletěla ven 😝

Tak zdarec palec těhule 😀

denousek
autor
29. říj 2007

tak to rada slysim doufam ze mi novou kosili daji kdyz budu chtit.. no uklizecky tam byli fakt prijemny segre sotva mala usnula tak se rozrazili dvere a ona vesla a delala silenej rambajz a to jen vynasela kose!!

denousek
autor
30. říj 2007

halooo holky..je tu nekdo??nudaaaaa 😒

abinka
30. říj 2007

denousek:haloo si tu?? ☹

martinataylor
30. říj 2007

Ahojky holky,jsem ve 32 týdnu,jmenuji se Martina a jsem z PV. Jsem ráda,že jsem narazila na tyto stránky a našla někoho z Prostějova.

denousek
autor
30. říj 2007

abinko.... jsme se minuly o hodku ☹

ahoj Martino vitej ja jsem z Kostelce...nastav si profil at kazdy vi ze si tehulka.. 😉 kam chodis k dr??ja k balakovi...

abinka
30. říj 2007

Ahoj Marťo vítej mezi náma. 🙂

martinataylor
30. říj 2007

Ahojky holky,profil si nastavm,snad se mi to povede.Chodím k Řehulkovi,neměnila bych,jsem s ním hrozně spokojená.Teda zatím.Termín mám 25.12 a 31.12.07. Jsem zvědavá kdy to bude.Čekáme holčičku,Klárinku.

denousek
autor
30. říj 2007

ahoojj ja mam termin prvni 🙂 tak treba se potkame 🙂 Rehulku neznam...

profil si nastavis nahore v nastaveni..takze ty jsi primo z Pv...smim se zeptat treba kolik ti je??me 20...

denousek
autor
30. říj 2007

kdepak je abinka 😀

abinka
30. říj 2007

Ahoj já jsem u Zbořilové a určitě po porodu budu měnit,ale nevím ke komu.Kde ten Řehulka je??Já mám termín 21.12. Tak třeba se tam všechny slezem 🙂

Denoušku víš co je zajímavý,že jsme všechny stejný termín.To není v Pv někdo dřív nebo později??

denousek
autor
30. říj 2007

abi to je fakt to me nenapadlo....ty jo....v Pv v porodce bude pekne narvany 😀

abinka
30. říj 2007

to jsem zvědavá jak se tam narvem 😨

No na pokojích to nějak půjde ale co porody.No aspoň tam nebudu sama 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru