Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

zanetka82
7. led 2008

ahoj. ja byla v porodnici dyl než sme si všichni přali. a my bylo řečeno že po pul hodince když maly nesaje tak ho mam nechat byt že mu to možna prozatím stačí. že když bude chtít tak si řekne 😅 neboj chvíli to trva než se se hrajete

kristyan
7. led 2008

deni tak ja kojim asi 20 min nekdy i 10 mala se sama odtahne a uz nechce ale nekdy jak si drkne tak si da řict a jeste chvilku taha tak nevim .A jak ses na tom z vahou zhodila jsi ja uz kdyz jsem prijela z porodnice tak jsem mela min nez kdyz jsem otehotnela ale verim tomu ze jeste priberu porad se cpu mam hroznou chut na sladke.

abinka
8. led 2008

čaute maminy,

Já si dám malého na brknutí a buď si brkne a je spokojený a nebo se ještě mrouská a to chce ještě tak ho dám ho k prsu.
Jinak já mám dole 17kg 14kg v porodce a 3kg doma.Tak už jen 3kg a jsem na původní váze.Na to že jsem se přes vánoce tlačila jak vzteklá dobrý 😕
Teď pro změnu jím jednou za den a pak nějaké kokinko nemám chuť ani hlad.Tak snad to půjde líp.Měla jsem nějaký kila navíc už před těhu tak mám co dělat do léta. 😒 😅

kristyan
8. led 2008

Promin ze se ptam ale kolik jsi pribrala ja 5 kg a mam dole 7-8 kg.mala dneska dopoledne 3 hod.bracala a 2krat se pozvracela no a ted spinka dala jsem ji troch fenikloveho caje ale uz zase slisim ze tam knoura tak nevim ale v noci krasne spinkala usnula v 19.30 a papali jsme az v 00.30 a pak 2.30 a pak az v 5.45 no nadhera porad lepsi nez po 2hodinach.

denousek
autor
8. led 2008

cauky holky..

ja mam z porodky dole asi 9kg a jeste 7mam porad nahore a asi se jich jen tak nezbavim ale tak me na tom zase tak nezalezi no,ja to tragicky neberu neumira se na to 😅

kristyan mimi nemuze jen spat bud rada ze si mrouska pres den a v noci spi,ze to nem naopak....
cetla jsem ze miminka prospi 3/4 dne tzn ze 6 hod musi byt vzhuru tak bud rada ze je to pres den a to uz tvoje mala ma mesic ...

abinka
8. led 2008

no já nabrala 20kg byla jsem hodně zalitá vodou.Tak těch 14 jsem tam ze sebe vyplavila hned a ten zbytek půjde postupně.

kristyan
8. led 2008

no Deni s tim spanim ja to hodne srovnavam z prvni dcerou ta nam jen jedla a spala do roku tak jsem takova nepripravena ze by to mohlo byt z Karolinkou jinakje jasny ze jsem rada kdyz v noci raci spi.

martinataylor
8. led 2008

Ahoj holky,tak dnes jsme byly na prohlídce ve 14 dnech,malá má užasných 3660 gr.,což jsem nečekala,před týdenmměla 3050 gr.Ta beba ji fakt moc chutná,je to hroznej jedlík.Jinak jsme v pořádku,za týden jdeme na preventivní ultrazvuk ledvin a do poradny na kontrolu za měsíc a aji na kyčle.Jsem hrozně spokojená s dr.

A jinak jsem během těhu přibrala 12 kg a mám dule 9 kg,take 3 kg ještě,ale to vůbec neřeším...důležitý je že mám zdravé miminko.

abinka
8. led 2008

marti ty jsi na Bebě???To mě jak si uniklo. A jakou máte?My máme na příkrm tu hypoalergení a když mu ji udělám a koštnu tak se mi zdá trošičku natrpklá nebo já nevím coto je za chuť máte to taky???Dělám mu to těsně před podáním tak nevím čím to je??Nebo jestli to tak má být????

denousek
autor
9. led 2008

caky holky..

marti tak to jste pekne nabrali teeeeddaa 😀 ja ani evim kolik ma malej vazit ta dr co zastupuje myho dr nam rekla ze mame dojit za 6 tydnu je nejaka divna...tak nevim jestli jit jinam nebo ne....ach jo....ja bych si tam klidne zasla ona tam byva v te ordinaci ale je takova divna ma snad 75let jestli ne vic no proste divny....asi pujdeme jinam ale jam....

abinko nemas do PREMEK na tu dr cislo??ze bych si ji zavolala reekla ji jak se veci maji a zeptala se jestli muzem dojet no...ale zase je to dojizdet kdo me bude vozit luda musi byt v praci ach jo....no nevim poradte...

zanetka82
9. led 2008

ahoj no u nas byla dětska doktorka hned druhy den po propuštění z porodnice a pak jsme šli taky až v 6 tydnech vše bylo v pořadku

denousek
autor
9. led 2008

no u nas taky byla ale je mi divny ze mame prijit az v 6 tydnech!!segra chodila kazdy tyden....
vojta ma spatnejsi pupik tak nevim zda s nim jit na kontrolu no uvidime...

zanetka82
9. led 2008

no jestli se ti nezda že je v pořadku tak zajdi. nam taky krvacel dlouho pupík po koupaní sem to vytírala tou vodičkou a časem se to zlapšilo. neboj 😵

denousek
autor
9. led 2008

no nam nekrvaci to ne jen ho ma takovej vystouplej a horni okraj cervenej ale zda se mi ze se to lepsi ale mam strach aby nemel kylu 😒

zanetka82
9. led 2008

i kdyby měl kylu Denoušku tak by mu sní stejně teď nic nedělali. neboj moje nejmladší sestra taky měla kylu a vyčkavali a vyčkavali až se sama stratila. 😅

zanetka82
9. led 2008

doufam že ti nevadí že ti odpovídam 😀 že jsem nějaka chytra. ale tím vším sem už prošla 😀

denousek
autor
9. led 2008

zany co blbnes proc by mi to vadil jsem rada ze mi nekdo rekne svuj nazor...takze pohoda.... 😉

zanetka82
9. led 2008

dobře 😵 tak dobrou a klidnou noc

denousek
autor
9. led 2008

brou 😀

martinataylor
10. led 2008

Ahoj denoušku,nevím jak to ti dr.mají,proč jsme byla na kontorle už po druhé.Hned vlastně v pondělí z porodnice a ted za týden zase a ted jdeme až za měsíc,to bude mít malá 6 týdnů a jdeme i na ty kyčle.A akorát ještě v uterý jdeme na preventivní vyšetření na ultrazvuk ledvin,že to posílává.Jsem sní hrozně spokojená,i v porodnici mi říkali,že jsem si vybrala dobře.Ale pro tebe by to bylo dojíždění no...

Taky jsme čistili pupíček a zasypávaly framykoinem a už to má dobrý...
A bebu máme tu klasickou 1 premium a chut nevím,špatný to není,když to okoštuji..a dělám si to dopředu,protože to bych se bláznila dělat každý dvě hodiny tu dávku,píší že to má být vždy čerstvé,ale v porodnici to mají taky nadělané dopředu a dávají to těm miminkám.Ráno si vždy navařím na den a večer než jdu spát tak na noc.
I když to je fér když jdu spát... 😀 Lepší je když mě malá nechá spát 😀 .

Ale dnes v noci byla na mě mooc hodná,usnula o půl 10 a budila se akorát na papu po 3 hodinách a hajala dál,neplakala nic.Což noc před tím řvala až do 3 do rána.Pak usnula.Myslela jsem že padnu...je to boj,ale co už. Je to naše zlatíčko...

Všichni mi říkají že to musíme řekousnout to šestinedělí a že bude líp,i když někdo ti řekne i hůř... 😀

denousek
autor
10. led 2008

ahojky..

marti tak vidi tak by to mohlo byt porad ze by pekne spinkali a neplakali ze....to vojtisek jako kdyby vetsinou vnoci chape ze je noc napapa se a chrni tuk tuk tuk musim to zaklepat at to nezakriknu...i kdyz dnes k ranu me zlobinkoval tak jsem byla evyspana tak v 8 jsem si ho dala do postele a vstavali jsme o pul 1 😀

oskerka
11. led 2008

Ahoj Denousku,
gratuluji ti k Vojtíškovi, je to krásný chlapeček.
Viděla jsem tvoje fotky z porodnice a zahlédla jsem jak si ležela na tým pokoji než jsi ještě porodila vanu. Dělají často v Prostějově porody do vody? 🙂

abinka
11. led 2008

čaute maminy,
Denoušku takl p.Prudká je někdy v Konici a někdy v Přemkách číslo do Přemek 582378129
číslo do Konice 582396451.My k ní chodíme co 14 dní a sousedi chodily do š měsíce a pak už jen co měsíc.

oskerko v Pv nejsou porody do vody ta vana tam je jen když se chceš naložit.Některé maminy se neotvírají tak se naloží a většinou to zabírá.Ta vana je jen na jednom sále.

denousek
autor
11. led 2008

cauky oskerko presne jak pise abinka o porodu do vody...to v pv neni...a dekuji za pochvalu 🙂

abi dekuji jeste mam jeden dotaz ale je osobni tak pisnu do ip ju tak zatim paaaaa

abinka
13. led 2008

nazdar maminy co je že se tu žádná neukážete???Pisněte jak válčíte.Mě pořád zlobí to levé prso,ale zlepšení tu je aspoň nepřikrmujem.Vystačíme si se svým 😀 Tak doufám že za pár týdnů to bude úplně OK.

Denoušku mrkni do měho prvního albadodala jsem tam fotky jsou staré tak týden před prodem.Ani se mi nechce věřit že jsem byla takovej meloun.Jak se na to dívám tak se za sebe stydím.No ale trošku mě omlouvá to že jsem byla zalitá vodou 😅

Tak pište maminy ať vím jak válčíte.

kristyan
13. led 2008

ahoj Abi mi se porad chovame protoze mala je nejaka uplakana a kdyz breci dlouho tak straci dech a starsi Kristynka je nemocna kasle a dneska mi rikala ze ji boli ucho tak jedeme zitra k doktorce jinak porad kojim a mam tolik mlika ze se uplne tesim az budu kojit ze se mi ulevi mam tak nality prsa ze mne boli a mliko mi tece samo ale v noci spinkame jime jen 2krat ve 12 a v 5 a usina tak v 8.30 zatim pa

abinka
13. led 2008

ahoj kristy tak to mi radily že mám malého přikládat k prsu co nejčastěji že se to rozjede takže já ho mám taky v náručí a ted se naučil usínat u prsa tak jsem zvědavá jak to dopadne.on trpí hodně na prdíky tak pláče a já masíruju někdy to pomůže a někdy ho uklidní až prso a u toho chrní někdy usnu s ním 😅
No tak dr říkala že nby nás prdíky měli ve 3 měsíci přejíd tak pak se budem muset porvat s odnaučováním různých návyků 😒

Denoušku co vy??Ještě nemáte problémy s prdíkama??Jestli ne tak buď ráda.Je to peklo.

kristyan
14. led 2008

Abi vcera vecer jsem chovala 3 hod v kuse uz jsem byla zoufala ☹ a nakonac jsem ji polozila a sla jsem se vyčurat a kdyz jsem prisla tak se ji zavirali očka 🙂 tak jsem byla v šoku ja s ni tak dlouho chodim a chovam a pak mně tak převeze no bylo tak 21,00 a spala do 1 hod papali jsme a pak ve 3,30 a pak v 6,00 a ted doufam spi je tam klid.Ja si myslim ze nas prdiky netrapi nas totiz tatinek pres vanoce rozchoval a ted se v tom vezu já.No ale rikam si ze si to musim užit třetí mimi neplanujem tak si to vychutnavam.(i kdyz táta by chtel toho kluka 😉 )jenze kdyz jsou 2 děti tak je to veci zahul no ale zvladnem to taky mi vsichni řikaji ze se to v 3 mesicich upravi.Jo a jeste znam v Premkach Anetu Krcovou jestli ti to neco řika delali jsme spolu v praci.

abinka
15. led 2008

kristy tak to bych asi nedala.No ale co zbyde že?? 😒 No já dnes malého nechala plakat asi hodinu má výdrž já myslela,že tak za půl hodky se uřve a nic pak už měl papat tak jsem mu dala a místo prsa jsem ho uhladila a zatím spí.Tak nevím jestli padl únavou nebo jestli mu místo prsa stačí mazlení. 😒 Tak doufám že po koupání zas zabere mazlinkování.
zítra jdeme do poradny tak jsem zvědavá co nám řekne a kolik vážíme.

Jinak to jméno mi něco říká,ale zrovna si ji nevybavuju.Bydlím tu teprv 2 roky tak ještě se v těch lidech moc neorientuju.spíš je z nám přezdívkama.

denousek
autor
15. led 2008

cauky devcatka :.-))
abinko ja nevim...co je vlastne mysleno prdikama,?ze se nemuze vyprdet nebo vykakat??jja nevim my asi nic...a co vase plakani uz je to lepsi??zitra jdem k Prudke tak jsem zvedava---

zdravim zbytek .. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru