• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

15. června 2014 
Já nikdy nekouřila a docela mi to vadí,kuřáci a zakouřený prostředí,ale záleží na Vás,já se přizpůsobím...a kde se teda slezem,až toho 15.listopadu?
31. říj 2007 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja do luta chodim maji tam nejlevnejsi jidlo za 43,90 A NEJDRAZSI asi za 65kc....nam tam chutna chodime nahoru do te kavarny...tam neni dycky ani noha aje to hned oni to privezou ze spoda vytahem
31. říj 2007 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
v te kavarne se sice kouri ale nebyva tam nahore v obedovy cas ani noha..ja zustavam u luta
31. říj 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
mě je to jedno
31. říj 2007 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marti a maji v te kovarne hotovky??ale tam byva plno tam si ani nesednem tak nevim.a kolik jidel tam maji na vyber??a cena?
31. říj 2007 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
halooo tak kde jsi marto...
31. říj 2007 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,byly jmse venčit hafana.V kovárně mají hotovky,výběr ze 4 jídel myslím. Cena kolem 60 kč,myslím.Můžeš mrknout ina jejich stránky,mají tam každej den menu co zrovna budou mít k obědu.Ale jak chcete,já se přizbůsobím.
31. říj 2007 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer holky. Do této diskuse nepatřím ale jsem z Prostějova a vidím, že máte strach, že bude v porodnici o vánocích narváno. Jo jo, mám kamarádku z Prostějova, taky má termín 21.1. :astonished: . Tak třeba by jste si tam měli předplatit postel :wink: .
31. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
21.12. a ne 1.
31. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Miruš.Tak to máme stejný termín. :slight_smile: Z jedné stránky mě to těší ale z druhé mám strach abych nerodila na chodbě :grinning:
31. říj 2007 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti mě je to opravdu jedno.Denouškovi se zamlouvá luto že to je hned u nemocnice.No však se nějak domluvíme.Holky udělejte si album ať se máme na co koukat :wink:
31. říj 2007 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marti prihod fotecku hm :wink:

miri vitej :slight_smile:
31. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno Denoušku?vím že asi ještě šinkáš,ale ty si to přečteš pak.Už mi odepsala porodní babička.S odpovědí paní doktorky moc nadšená asi není.Však si to tam přečti.No a já jsem z toho celá špatná :frowning2: :cry: :frowning2: .Nevím co mám dělat.Mě to sebralo chuť do života.Nic mě nebaví.Nic se mi nechce dělat.No prostě depka.S takovou budu mít vydeptaný miminko :unamused:
1. lis 2007 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,chtěla bych darovat pupečníkovou krev.Nevíte jestli je to v PV možný??? Asi ne co??? :unamused:
1. lis 2007 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak koukam Denousku preci jen se ty Prostejovacky nejake nasly :wink:
Holky, prolitla jsem vas tu letecky, tak nevim jak ted ale kdyz ja v PV rodila v cervenci tak mi teda cistou kosili dat nechteli. co jsou ted akciovka tak musi setrit a pry mam narok na jednu kosili za pobyt, at mi pry donesou z domu :confounded: nakonec jsem je teda ukecala pac jsem ju mela od krve. a vlozky a toaletak, vsechno vlastni. To bylo na sestinedeli. vedle na gynde davali bez problemu. kdyz bude narvano tak vas daji tam, v lete tam porodnice obsadila 4 pokoje :wink:
1. lis 2007 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
s tou pupecnikovou krvi nevim, na poliklinice jsou vsude letaky ale jen tak teoreticke. zeptej se dr. radsi, to bude urco vedet.
1. lis 2007 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj swetlus,no s těma košilama se prostě uvidí.

A co když bude plno i na gyndě?? :grinning: Tak jak říkám,budem na chodbě
1. lis 2007 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vas daji treba na chiru, ta je tusim patro pod tim :grinning: :grinning: Tam budu lezet ja, jdu tam se zlucnikem. Ja ten barak postupne prochazim od vrchu dolu :grinning: :grinning:

S tema kosilama je to fakt hloupy. Ale ono asi taky zalezi na koho narazis. pac nektery sestry mi prisly mnohem vstricnejsi. I co se tyce tech kosilek pro prcky. nektera nechtela dat a jina ti ji nutila sama, at to malemu vymenis. vsecko je fakt o lidech.
1. lis 2007 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky...

abinko :frowning2: nebud smutna to mimiskovi neprida musis byt silna neboj se uz to budes mit za chvili za sebou a budes jen vzpominat to vydrzis...a prece jak prijde prcek na svet jestli normalne nebo cisarem na tom prece zase taky tak moc nezalezi ne,hlavne ze budete oba dva v poradku,zatni zuby,osud si udela stejne co chce,za chvili uz budes mit uzlicek v naruci at to dopadne jak chce....

ahoj swetlus :dizzy_face: ses uz nejak dlouho neukazala....no s tema kosilama prave segra tam byla v srpnu a jeji spolubydlici zadala o kosili ze ji mela od krve a ani hov.o nedostala.... jeste na ni cumeli ze po nich vubec neco chce....no o pristupu sestricek nemluvim segre plakala mala jak uz jsem tu myslim psala a nevedela co s ni,jako v noci tak s ni jela za sestrickama a otevrela ji v noci nejaka mlada a na segru-a my jsme tady jako neco vic nebo co....?? tak segra vzala malou a odjela na pokoj.no jo nechtelo se ji makat ...ja uz bych si stezovala u primare at si tam ke me nekdo neco dovoli ja si to nenecham libit jsou tam snad od toho aby nam pomohli!!
1. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Denoušku dík za povzbuzení :slight_smile: .Máš asi pravdu vždyť je to jedno.Uvidím co mě babička doporučí a podle toho se zařídím.
1. lis 2007 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku koukala jsem do tvého alba.Pěkně ti to bříško hupslo :grinning:
1. lis 2007 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no.....ani ne -to je po obede :grinning:
1. lis 2007 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jo.Pepča říkal,že příště jak budeš jíst meloun tak máš říct Ludovi ať ti ho rozkrojí :grinning:
1. lis 2007 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hiii :grinning: a tak to ty uz si ten melou snedla ve 3 mesici ne :slight_smile:
1. lis 2007 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no já je mám celkem ráda a víš jak Pepča není pořád doma tak jsem ho snědla tak
1. lis 2007 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hej uz aby se vykutaleli melounci co....jako ne predcasne ale spis bych chtela aby tak uz byl prosinec...listopad bych vymazala :grinning:
1. lis 2007 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych taky chtěla aby už to bylo za mnou.Nejlepší na tom je že to tak rychle uteče že budem vzpomínat jak jsme je měli v pupíku a váleli se :slight_smile:
1. lis 2007 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to jo....sem zvedava kdo z nas bude teda driv....ptz ta co bude rodit driv tak ta druha kdyz bude mit prcka jeste v brisku tak se muze stavit do porodky ale pak jak porodi i ta druha tak ta prvni s prckem tezko prijede...
1. lis 2007 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,dávala jsem si sem fotečku nějakou,ale nejde to sem,je to ve velkém fotmátu.Ještě uvidím jestli s váma na to půjdu na ten předporodní kurz,ale chci. Mám zrovna kontrolu v poradně a došlo mi to až doma,snad to stihnu.Za týden jdu na sono,tak to nějak pořeším a když tak se přeobjednám.A je mi to jedno,klidně můžeme do Luta,já to mám kousek od domu tak i tak.Já mám do porodnice nakoupený dvě košile.Spolíhám jen na sebe. :grinning:
1. lis 2007 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
A taky už to chci mít za sebou...mámn z toho porodu docela i strach poslední dobu.A kolik jste holky přibraly?Já mám pocit,že podle druhých málo ale doktor je spokojenej.Mám 8 kg navíc.
1. lis 2007 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek