Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
31. říj 2007

Já nikdy nekouřila a docela mi to vadí,kuřáci a zakouřený prostředí,ale záleží na Vás,já se přizpůsobím...a kde se teda slezem,až toho 15.listopadu?

denousek
autor
31. říj 2007

ja do luta chodim maji tam nejlevnejsi jidlo za 43,90 A NEJDRAZSI asi za 65kc....nam tam chutna chodime nahoru do te kavarny...tam neni dycky ani noha aje to hned oni to privezou ze spoda vytahem

denousek
autor
31. říj 2007

v te kavarne se sice kouri ale nebyva tam nahore v obedovy cas ani noha..ja zustavam u luta

abinka
31. říj 2007

mě je to jedno

denousek
autor
31. říj 2007

marti a maji v te kovarne hotovky??ale tam byva plno tam si ani nesednem tak nevim.a kolik jidel tam maji na vyber??a cena?

denousek
autor
31. říj 2007

halooo tak kde jsi marto...

martinataylor
31. říj 2007

Ahojky,byly jmse venčit hafana.V kovárně mají hotovky,výběr ze 4 jídel myslím. Cena kolem 60 kč,myslím.Můžeš mrknout ina jejich stránky,mají tam každej den menu co zrovna budou mít k obědu.Ale jak chcete,já se přizbůsobím.

mirka19
31. říj 2007

Hezký večer holky. Do této diskuse nepatřím ale jsem z Prostějova a vidím, že máte strach, že bude v porodnici o vánocích narváno. Jo jo, mám kamarádku z Prostějova, taky má termín 21.1. 😲 . Tak třeba by jste si tam měli předplatit postel 😉 .

mirka19
31. říj 2007

21.12. a ne 1.

abinka
31. říj 2007

ahoj Miruš.Tak to máme stejný termín. 🙂 Z jedné stránky mě to těší ale z druhé mám strach abych nerodila na chodbě 😀

abinka
31. říj 2007

Marti mě je to opravdu jedno.Denouškovi se zamlouvá luto že to je hned u nemocnice.No však se nějak domluvíme.Holky udělejte si album ať se máme na co koukat 😉

denousek
autor
31. říj 2007

marti prihod fotecku hm 😉

miri vitej 🙂

abinka
1. lis 2007

Dobré ráno Denoušku?vím že asi ještě šinkáš,ale ty si to přečteš pak.Už mi odepsala porodní babička.S odpovědí paní doktorky moc nadšená asi není.Však si to tam přečti.No a já jsem z toho celá špatná ☹ 😢 ☹ .Nevím co mám dělat.Mě to sebralo chuť do života.Nic mě nebaví.Nic se mi nechce dělat.No prostě depka.S takovou budu mít vydeptaný miminko 😒

abinka
1. lis 2007

Holky,chtěla bych darovat pupečníkovou krev.Nevíte jestli je to v PV možný??? Asi ne co??? 😒

swetlus
1. lis 2007

Ahojte, tak koukam Denousku preci jen se ty Prostejovacky nejake nasly 😉
Holky, prolitla jsem vas tu letecky, tak nevim jak ted ale kdyz ja v PV rodila v cervenci tak mi teda cistou kosili dat nechteli. co jsou ted akciovka tak musi setrit a pry mam narok na jednu kosili za pobyt, at mi pry donesou z domu 😖 nakonec jsem je teda ukecala pac jsem ju mela od krve. a vlozky a toaletak, vsechno vlastni. To bylo na sestinedeli. vedle na gynde davali bez problemu. kdyz bude narvano tak vas daji tam, v lete tam porodnice obsadila 4 pokoje 😉

swetlus
1. lis 2007

s tou pupecnikovou krvi nevim, na poliklinice jsou vsude letaky ale jen tak teoreticke. zeptej se dr. radsi, to bude urco vedet.

abinka
1. lis 2007

Ahoj swetlus,no s těma košilama se prostě uvidí.

A co když bude plno i na gyndě?? 😀 Tak jak říkám,budem na chodbě

swetlus
1. lis 2007

Tak vas daji treba na chiru, ta je tusim patro pod tim 😀 😀 Tam budu lezet ja, jdu tam se zlucnikem. Ja ten barak postupne prochazim od vrchu dolu 😀 😀

S tema kosilama je to fakt hloupy. Ale ono asi taky zalezi na koho narazis. pac nektery sestry mi prisly mnohem vstricnejsi. I co se tyce tech kosilek pro prcky. nektera nechtela dat a jina ti ji nutila sama, at to malemu vymenis. vsecko je fakt o lidech.

denousek
autor
1. lis 2007

ahoj holky...

abinko ☹ nebud smutna to mimiskovi neprida musis byt silna neboj se uz to budes mit za chvili za sebou a budes jen vzpominat to vydrzis...a prece jak prijde prcek na svet jestli normalne nebo cisarem na tom prece zase taky tak moc nezalezi ne,hlavne ze budete oba dva v poradku,zatni zuby,osud si udela stejne co chce,za chvili uz budes mit uzlicek v naruci at to dopadne jak chce....

ahoj swetlus 😵 ses uz nejak dlouho neukazala....no s tema kosilama prave segra tam byla v srpnu a jeji spolubydlici zadala o kosili ze ji mela od krve a ani hov.o nedostala.... jeste na ni cumeli ze po nich vubec neco chce....no o pristupu sestricek nemluvim segre plakala mala jak uz jsem tu myslim psala a nevedela co s ni,jako v noci tak s ni jela za sestrickama a otevrela ji v noci nejaka mlada a na segru-a my jsme tady jako neco vic nebo co....?? tak segra vzala malou a odjela na pokoj.no jo nechtelo se ji makat ...ja uz bych si stezovala u primare at si tam ke me nekdo neco dovoli ja si to nenecham libit jsou tam snad od toho aby nam pomohli!!

abinka
1. lis 2007

Ahoj Denoušku dík za povzbuzení 🙂 .Máš asi pravdu vždyť je to jedno.Uvidím co mě babička doporučí a podle toho se zařídím.

abinka
1. lis 2007

Denoušku koukala jsem do tvého alba.Pěkně ti to bříško hupslo 😀

denousek
autor
1. lis 2007

no.....ani ne -to je po obede 😀

abinka
1. lis 2007

ale jo.Pepča říkal,že příště jak budeš jíst meloun tak máš říct Ludovi ať ti ho rozkrojí 😀

denousek
autor
1. lis 2007

hiii 😀 a tak to ty uz si ten melou snedla ve 3 mesici ne 🙂

abinka
1. lis 2007

no já je mám celkem ráda a víš jak Pepča není pořád doma tak jsem ho snědla tak

denousek
autor
1. lis 2007

hej uz aby se vykutaleli melounci co....jako ne predcasne ale spis bych chtela aby tak uz byl prosinec...listopad bych vymazala 😀

abinka
1. lis 2007

já bych taky chtěla aby už to bylo za mnou.Nejlepší na tom je že to tak rychle uteče že budem vzpomínat jak jsme je měli v pupíku a váleli se 🙂

denousek
autor
1. lis 2007

no to jo....sem zvedava kdo z nas bude teda driv....ptz ta co bude rodit driv tak ta druha kdyz bude mit prcka jeste v brisku tak se muze stavit do porodky ale pak jak porodi i ta druha tak ta prvni s prckem tezko prijede...

martinataylor
1. lis 2007

Ahojky holky,dávala jsem si sem fotečku nějakou,ale nejde to sem,je to ve velkém fotmátu.Ještě uvidím jestli s váma na to půjdu na ten předporodní kurz,ale chci. Mám zrovna kontrolu v poradně a došlo mi to až doma,snad to stihnu.Za týden jdu na sono,tak to nějak pořeším a když tak se přeobjednám.A je mi to jedno,klidně můžeme do Luta,já to mám kousek od domu tak i tak.Já mám do porodnice nakoupený dvě košile.Spolíhám jen na sebe. 😀

martinataylor
1. lis 2007

A taky už to chci mít za sebou...mámn z toho porodu docela i strach poslední dobu.A kolik jste holky přibraly?Já mám pocit,že podle druhých málo ale doktor je spokojenej.Mám 8 kg navíc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru