Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
11. únor 2008

cauky --

gabi pekna fotka 🙂 ja uz jsem na gynde byla nejdes tam nejak moc pozde??....nebyl asi cas co..

abinka
11. únor 2008

Ahoj Ahoj 🙂

Děkuji za pochvalu,ale vypadám tam hrozně.Příště se musím zkulturnit a pak fotit.Vždycky mi dá hodně práce toho našeho tatínka přemluvit ať nás vyfotí,že pak když řekne jo tak jen honem pózuju 😅
No já pořád bojovala s tím kojením a když se dobojovalo tak jsem se chtěla objednat a on neměl čas až dnes.Dělal mi i ultrzvuk a prý dobrý.V dubnu tam mám jíd na stěry na roční prohlídku.Nevím proč to bral od poslední prohlídky já jsem myslela že budu mít od dneška rok klid a on že ne že poslední prohlídka před těhu byla v dubnu tak zas po roce.
Jo a pořád mě nutil antikoncepci a nitroděložní tělísko na 5 let.Marně jsem se mu snažila vysvětlit,že nic nechci.Po práškách se tloustne 😠 A já mám co dělat abych do jara vypadala jako člověk 😖
Co vy??Jak válčíte???

kristyan
11. únor 2008

Ahoj holky Abi nebyla jsi dneska u Bilika? Mně se zda že jsi to byla ty a nebo někdo tobě hodne podobnej byla jsi tam z mimi tak dej vědet jestli jsi to byla ty zatim pa

verdik
12. únor 2008

dobré ráno holky, Adámek tady prospěvuje v postýlce,už se mu nějak nechce spát a tak vám napíšeme.
marti a abinko tak vidím ,že nutrilon comfort miminkám chutná a taky mě těší, že marti už malá je lepší po tom nutrilonu,co se týká kakání a prdíků, jen tak dál !!my jsme včera byli u doktorky skrz takovou suchou vyrážku na ouškách, tak dr říkala, že to máme promazávat modrou indulonou, já se bála aby to nebyl ekzém !!!jinak ty rtíky, jak jsem psala rozmočené po pití ,mazat genciálkou . jo a vážíme nyní 452Og, takže rosteme , jak z vody 🙂 🙂 včera jsme byli dopol i odpoledne venku s malým a mě pak škrábalo v krku, tak mi krční doktorka poradila kloktat vincentku a do toho rozpusti acylpirin, tak jsem zvědavá, jestli to zabere. holky,co se tak sejít někdy???aspoň se líp poznáme a mimoušky taky!!tak přemýšlejte, jájdu si něco rozvařit k obědu, ať můžeme pak ven. zatím a hezký den 😵

abinka
12. únor 2008

čaute holky,

kristyan,jojo byla jsem včera u Bilíka.No tam bylo celkem dost lidí tak nevím,která z nich si byla ty??Seděly tam maminy asi tři s malouz holčičkou,akorát jsem nevěděla ke které z těch mamin patří a pak vedle mě stála jedna paní,která si s námi povídala a za ní pak přišla nějaká mamina.

Tak která si byla ty???? 🙂

verdik nám na různé podivné flíčky stroupky pomáhá ondřejova mast sice trochu smrdí,ale je to zázrak.Prodává se v lékárně.
S tím srazem souhlasím 😉 Akorát by to chtělo vychytat den kdy nebude tak mrznout.Je to hnus 😝
Pravděpodobně se slezem v Pv ne???

abinka
12. únor 2008

Jo holky chtěla jsem se vás zeptat,nevíte jestli je normální aby měl malej ve stolici hleny???Celkem mě to znepokojuje.Dr se mě moc ptát nechce.Teď jsem jí často volala,tak nechci aby si myslela že jsem nějaká histerka 😒

Maminy mám v plánu hned jak to bude možné chodit s Pepíčkem do chobotničky,chystáte se taky někdo???? 😕

denousek
autor
12. únor 2008

cauky abinko...ty nechces zadnou antikoncepci,? 😕 to ja uz mam no a stery mi delal hned jak sem ta byla tak pohoda no....

no a nam na vyrazku dali neco co se v lekarne nemichalo taky to trosku smrdi a me mamce to pripomina tady tu zminovanou ondrejovku....

nekdo mluvil o sraziku ? 🙂
no a hleniky ve stolicce to nevim ale mu malej dnes uz 4 den nekadi myslite ze se to muze stat??....

abi co je to chobotnicka? 😅

abinka
12. únor 2008

ahoj denoušku,nechci antikoncepci,protože mi ta poslední neseděla a nemám náladu experimentovat s jinou.Zatím nám stačí ,,pan kondom " 😀

No je možný že to má nějaké složky jak ta ondřejovka,jsem s ní strašně spokojená.
Pokud je malej plně kojenej tak nemusí kakat i týden,prostě vše stráví.
Denoušku chobotnička je plavání s mimískama,prostě blbnete ve vodě 🙂 Už se na to strašně těším. 😀

verdik
12. únor 2008

čaute maminy,počasí je dnes humus, ani jsme nešli dnes nakonec ven.malého jsem dala do kočárku a chrupká u otevřeného okna v ložnici. holky díky za tu radu ohledně ondřejovky, skočím si pro ni do lékárny.
abinko počkáme na nějaké hezčí počasí a pak se musíme domluvit a sejít se i ostatní, nejlépe v pv. denousku ty jdeš do antikoncepce- prášky nebo tělísko?? Já asi zatím budu jak abinka, neboť z tabletek se mi časem dělaly pigmentové skvrny na obličeji a to se mi tedy vůbec nelíbilo a od té doby , co to nejím tak je klídek !!! no uvidím co mi nabídne dr.
jo a do chobotničky bych taky ráda chodila, ale nevím od kdy se začíná s mimčama a určitě nebudu chodit teď v zimě, pokud ano tak až bude tepleji ikdyž švagrová chodila sem do pv do FTL a moc spokojená nebyla , lepší je to prý v OLOMOUCI, avšak někteří lékáři to moc nedoporučují, že děti pak z té vody v bazénu a z toho přebíhání z tepla do zimy chytí rýmy a ty pak končí záněty středního ucha ,,, no já to nechám až na léto.holky , co furt vaříte , já už nevím, co mám vymýšlet???denousku ty taky plně kojíš a piješ kafčo?? jo a to že Vojtíšek nekakal,nevadí, je to přesně , jak ti napsala abinka, plně kojené dítě nemusí mít stolici i několik dnů po sobě . tak se mějte , jdu dělat meruňkové knedlíky 🙂 🙂

abinka
12. únor 2008

no je tam pěkně hnusně,ale my venku byly on jak není chvíli venku tak se sním pak nedá vydržet 😖

Verdik souhlasím.Já bych taky radši počkala na to pěknější počasí.Švagrová chodila právě do FTL a byla moc spokojená.S mimouškem se může od 3 měsíce,ale nejsem si tím úplně jistá.No je to napsaný na těch stránkách.Já bych začala chodit tak nejdřív od března,ale spíš to vidím na duben.
Jinak já jsem celý týden sama doma tak moc nevařím.Někdy si se sousedkou dáme něco na zámku jak jsme na procházce někdy spachtím zapékaný brambory ty mám nejradši.No celkem se odbývám,ale těma knedlíkama bych teda nepohrdla 😀

Holky nemáte s tím hlenem ve stolici někdo zkušenost mám strach abych něco nezanedbala 😒

abinka
12. únor 2008

Denoušku ty máš na tom netu prolezlý všechno 🙂 Nevíš jestli není nějaký pediatr online.Víš něco jako je porodní babička

martinataylor
12. únor 2008

Ahojky holky,tak malá po tom nutrilonu kadí sama denně,sice jednou ale je pokaděná od břicha až na záda 😀 ,jo do té chobotničky se taky chystáme,ale až bude teplo a bude větší,holky říkali co tam chodí tak od 5 měsíce,tak čekám že v dubnu nebo v květnu vyrazíme,prý je to super v tom FTL.

Stím hlenem Abinko nevím,nemám zatím zkušenost...

A antikoncepci žádnou taky neberu,nechci se cpát hormona,když jsme měli problémy s otěhotněním..A dr.říkal,že mi to předepisovat ani nebude,at mám co nejdříve další mimi.

A přes den jsem taky sama,tak neavřím,Péta má jídlo v práci,tak se odbívám,ale ani nemám někdy na jídlo stejně čas,malá toho moc nenaspí....je prý po mě,já prý taky nemusela spávat 😀 vůbec...

abinka
12. únor 2008

ahoj Marti,
Tak to je dobře že samy kakáte.A co bolení už jste si s tím poradily???No my jsme včera dobraly železo.Tak čekám co bude.V životě by mě nenapadlo,že se tak budu těšit na hov... 😀 Snad se ho dočkám ☹

kristyan
12. únor 2008

Abi tak ja jsem tam byla ze švagrovou a z malou Natalkou.Natalka za mnou porad chodila a chtela se mamince (švagrove )hrabat v kabelce.Tak to jsem dobra ze jsem te poznala ale nam nejdou dat fotky do Alba aby ch tam dala nasi rodinku vzdycky mi to napise ze jsou ve velkem formatu tak navim uz jsem si zmenila nastaveni ve fotaku tak jsem zvedava jestli to pujde .Jinak plne kojim a mala ma 5kg a moc toho nenaspi vstavame nekdy i ve 3 a nekdy to prospi az do 7 tak je to spani takový divoky ale ja porad doufam ze se to spravi .Tak Pa

zanetka82
12. únor 2008

ahoj abinko...trochu to tu pročítam 😉 ...ja jen chci říct že by sis měla zajít k te dr. muj maly měl jednou velky prujem nakonec jsme skončili v nemocnici. a vzpomínam si že se mě dr. ptala jestli jsem nespozorovala hlen ve stolici, řekla jsem že ne a ona že je to dobře. vžadnem případě tě nechci strašit jestli mate nějak divnou stolici a tobě se zda že je to hlen tak stím zajdi 😒 popisovala my ho jako že je to jak ryma a tahne se to. Mate to tak? jak ne tak to asi nic nebude 🙂

abinka
12. únor 2008

ahoj žanet no právě že mi to tak příjde

abinka
12. únor 2008

kristy vybavuji si vás a ty si seděla pod oknem že??

zanetka82
12. únor 2008

hlavně neplaš 😉 ja vím maš strach...ale normalně bych zitra rano zašla k dr a pověděla jí to 🙂 ...jo a nevím ty kojíš nebo něco davaš?

abinka
12. únor 2008

nekojím dáváme nutrilon komfort.no zavolám první k jiné dr a podle toho co řekne tak bych zašla k naší.chci mít dva názory.Nevím proč ale nějak k té naši dr nemám důvěru.Zatím mě nějak nepřesvědčila

zanetka82
12. únor 2008

jasně to udělej...my jsme taky davali nutrilon je super. a jak dlouho už to pozoruješ? třeba bude zrovna na nutrilon alergicky 😒 to se taky muže stat...ale uvidíš co ti řekne dr. přeji dobrou noc a dej vědět jak si dopadla

abinka
12. únor 2008

no tak asi týden a nutroš papá už tak 14 dní.Taky dobrou.Zítra se ozvu co a jak papa a sladké sníky

abinka
13. únor 2008

Nazdar maminy,

Tak jiná Dr mi řekla,že je to normální,že když je stolice tužší tak se dělá hlen aby se nepotrhaly střívka.Nejsem si jistá jestli to bylo jen při tužší stolici tak počkám co teď bude a když by to bylo pořád tak zajdu za Dr.Jo poradila mi že mám dělat nutroš z heřmánkového čaje tak uvidíme co to sním udělá.

kolca
13. únor 2008

ahoj holky, koukám, že řešíte dětské doktory. Chtěla jsem se zeptat, kterého byste mi pro mimi doporučily?

denousek
autor
13. únor 2008

abinko o jinym dr nevim bohuzel...

holky hlasim se do klubu chobotnicek 🙂

verdiku sem tam si kafco dam na pul s mlikem proc

abinka
13. únor 2008

No v Pv je doktorka na Plumlovské je super.Byly jsme tam na srdíčko.Slyšela jsem na ni chválu.

kristyan
13. únor 2008

Abi ne pod oknem sedela švagrova ja jsem sedela hned kdyz tam prijdes tak po prave strane vedle mne pak bliz k oknu sedeli nejake 2 paní .

martinataylor
13. únor 2008

Ahojky chodím s malou na novou polikliniku k dr.Mikuláškové,nemůžu si ji vynachválit. 😀

abinka
13. únor 2008

kristy vybavuju si 🙂 Ta malá to byla Kristýnka? Karolínku si měla kde??

denousek
autor
13. únor 2008

kolco jak uz vis tak v kostelci to stoji za prd jinak uz by si o tom uvazovala kdyz si z lesan ze...
ja dojizdim do Premyslovic k dr Prudke abinak tam taky chodi myslim ze je dobra dycky se na vojtika smeje a rika mu jak je sikovny je to pohoda...

kristyan
13. únor 2008

Abi to byla Natalka ja jsem mela Kristynku ve skolce a Karolinku hlidala mamka.Ty jsi z PV?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru