Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
16. únor 2008

dobré ráno holky tak se klidně můžem domluvit a zajít do parku nebo i klidně na to kafíčko 😀
My dopadli taky dobře nožičky máme v pořádku a 11.3. jdeme na očkovaní tak jsem zvědavá jak to Domča zvládne, snad nebudou horečky ☹ ...

denousek
autor
16. únor 2008

ahoj holky....

mam dotazek nekdo tady rikal ze se jeho drobek nemuze po bebe vykakat kdo to byl??zda se mi ze jak prikrmuju tak ze to ma taky nejaky tuhy a nejde mu to....

??

zatim se mejte jak chcete.. 😉

megee
16. únor 2008

Ahoj Deny my jsme měly s Bebou problémy s bolením bříška, dr. mi říkala že je hůř stravitelná a že některé děti mají problémy ji strávit, tak jedině skusit nějaké jíné...

abinka
16. únor 2008

Denoušku to je po UM normální,že to je tužší.Buď se to za chvilku upraví nebo budeš muset změnit UM.Nweklepší je Nutrilon.My máme Nutrilon komfort a jsem moc spokojená a myslím,že malý taky 🙂

denousek
autor
16. únor 2008

no..dekuji holky..
jako ja kojim ale mam pocit ze mu to nestaci po kojeni kdyz mu uvarim naz to nachystam a prebalim ho tak asi cca pul hodky po kojeni vypije jeste 60-80 UM...tak nevim no.....uvidime....

abinka
16. únor 2008

Denoušku to je dost pozdě to by měl mít trošku po sobě.No tak my jsme to měli taky tak a pak se to jen zvyšovalo 😒

martinataylor
16. únor 2008

Ty rámečky na fotky jsem udělala tak,že jsem si z internetu stáhla program na fotky a tam to je,ten program je na 60 dnů,pak si to musíš zase stáhnout znovu,ale to mi nevadí.Krásný že?Líbí se mi ty srdíčka,dělala jsem Pétovi fotky k Valentýnovi do stojánku.
A verdíku bydlím u gale tak to mám do parku 10 minut a chodím většinou kolem 13 hodiny podle krmení taky a zároven venčím hafana.Třeba jsi tam maminu s kočárkem a bílým malým pesánkem viděla.Kočárek mám barvy slonová kost s květama.A ted čučím holky na počasí a hlásí oteplování od středy až na 12 stupnů a sluníčko.Že by jsme se dočkali konečně.Dnes se venku nehodí vůbec být,je hrozně studenej vítr.
S nožičkama jsme dopadli tak,že nám bylo řečeno v pořádku ale dávám 1 plinku a ve 3 měsících na kontrolu.

martinataylor
16. únor 2008

Ahoj denoušku to moje Klárinka se nemohla po bebě vůbec vykadit,měla strašný bolení,tak jsem to změnila sama a začla jsem kupovat nutrilon comfort a máme klid.Dokonce už kadí dvakrát denně,ráno a večer a zasraná od břicha po záda 😀 .Ale jsem moc štastná a ona se tomu strašně řechtá 😀.
A jinak pijeme 120 ml,je to málo nebo stačí to nebo dost...měli jsme v uterý 7 týdnů.

abinka
16. únor 2008

holky mrkněte do alba máme nové bačkůrky 😀 chrastí.malému se moc líbí 🙂

martinataylor
16. únor 2008

bačkůrky jsou moc pěkné a malej je užasnej,je moc krásnej!!!!!!!!!

Byly jste holky už na vítání občánků?

abinka
16. únor 2008

děkujeme 🙂 nene nás to čeká v květnu.Vy už jste byly???

martinataylor
16. únor 2008

Ještě nebyly a jak víš že v květnu,já právě furt čekám kdy to bude....

abinka
16. únor 2008

no tak tady jsou maminy a všechny byly v květnu tak se to tu dělá asi v květnu

abinka
17. únor 2008

Marti jestli si chceš založit album tak mi pošli na emilka fotky já ti je zmenšim a pak pošlu zpět,ale můžu to udělat jen v pátek nebo sobotu,protože si přítel bere noťase na cesty a na té mé šunce to nejde 🙂
Tak kdyby si chtěla tak mi je pošli ju??? 😉

kristyan
17. únor 2008

Jééééééééé Abi a ja bych ti nemohla poslat fotecky na zmenseni ja to neumim a proto mi nejde zalozit album a ani si nemuzu dat foto do profilu mame je vsechny moc velke poslala bych ti je mailem

abinka
17. únor 2008

kristy jasně můžeš,ale bude to až přijede přítel domů.Před chvilkou totiž odjel 😒 Většinou se vrací kolem pátku.no prostě behěm vbíkendu by to bylo.jo???

denousek
autor
17. únor 2008

ahoj holky my mame vitani asi v breznu...

abinko ty backurky sou uzasny a vidim jak pekne pasete konicky no pepicek je tak sikovnej to je parada tak pekne to Vojta jeste neudela....fakt super a roste do krasy moc vam to slusi,je videt ze jste spokojea rodinka...,

zatim pa

verdik
18. únor 2008

ahoj holky, co ten srázek v parku naplánovat třeba na konec týdne ,čtvrtek??? třeba už bude konečně i sluníčko.včera jsme brouzdali po parku, pořád jsem se otáčela jestli tě marti někde neuvidím s pesanem a maličkou, ale nic.popřemýšlejte o tom čtvrtku , třeba kolem té druhé??samozřejmě pokud vám do toho nic nevleze, však si dáme vědět přes koníka.
a abinko to kafčo taky uskutečníme, jen to spíš nechám na tobě, neboť jsi z Přemyslovic a nevím , jak je to časově s tebou a mě je co celkem jedno, já jsem na městě za 10 minut , tak to promysli a vy holky doufám, že se přidáte.denousku ty už přikrmuješ??? jak k tomu došlo, měla si pocit, že malý má po nakojení pořád hlad nebo ti pak plakal???mě by docela zajímalo kolik si Adámek při kojení vytáhne z prsena, ale snad mu to zatím stačí, vydrží vždycky ty 3hodinky do dalšího kojení, teď právě usnul, tak dopíšu a jdu něco vařit.pa 🙂

martinataylor
18. únor 2008

Ahojky,
verdíku když mi do toho čtvrtka nic nevleze,tak se můžeme sejít určitě,však si dáme ještě do čtvrtka vědět.pak bych t napsala v kolik podle krmení,každý den to vyjde jinak...A o víkendu na mě nenarazíš 😉 ,v sobotu jsme byly u našich a v neděli u Petových rodičů zase a jak se oteplí,tak jezdíváme od pátku do neděle na chalupu,takže v PV o víkendech nebýváme.

A na to kafi ůžeme jít taky,vím kde je ta kavárna,jak jsi psala,je to bývalý Lerk,že? je to tam vzadu udělano pro miminka,nekouří se tam a myslím si tam můžeš i mimčo přebalit.

Dnes bych spala až se nevidím... 😀 Malá usla až ve 23 hod.,o půl 1 jsme už zase krmili,ale vydržela od půl 8....,pak jsme krmili před 4 a od 6 už malá zase nespala.....za to maminka by chrněla 😀 .a ted Klárinka už chrní hodinku v koši...ale po obědě si ji vyzvedne prababička a půjde vozit.

Holky a po kolika hodinách krmíte přes den?my po 3 hodinách,za týden máme 2 měsíce,chtěla bych to prodloužit ten interval zase,ale málá ne a ne...je to jedlík 😀

megee
18. únor 2008

ahojky holky pokud mi do toho nic nevleze tak bych se v ten čtvrtek taky přidala a na to kfčo třaky 🙂 , jinak my přes den krmíme tak po 3 - 4 hodinách podle toho jak vydrží....jinak v noci vydrží i 6 hod. 🙂

kristyan
18. únor 2008

Ahoj Abi prisli ti ty fotky ?

denousek
autor
18. únor 2008

verdiku ja sem zacala prikrmovat jen tak...kdyz jsem treba pryc a hlida mamka tak aby mel co papat mlicko ode me by mu ale urcite stacilo ale nekdy mu i uvarim kdyz jsem treba uz unavena.je mu po tom dobre,,,

abinka
19. únor 2008

čaute maminy,

Co je dnes???

Denoušku děkujem 🙂 To je jasný že to ještě nebude Vojtíšek umět jako my.Vždyť je taky o 14 dní mladší 😉 nnNeboj dočkáš se.Co to plakání už se to zlepšilo???

denousek
autor
19. únor 2008

causky...
no plakani uz je lepsi uz se pekne smejeme na maminku a zaciname zalovat mamince a odpovidat :-ú je to fakt parada.......mimista sou super 😵

abinka
20. únor 2008

Dobré ránko,

Máš pravdu miinka jsou super 😀 Už si to bez toho zlobidýlka nedovedu představit. 🙂

abinka
20. únor 2008

Denoušku já přemýšlela jsetli něco jako chobotnička není i v lázních.Přemýšlela jsem nad tím a v té chobotničce je malý bazének a já bych chtěla aby jsme se i my trochu protáhly ve voděnce.No když nebude tak nebude 🙄

abinka
20. únor 2008

Tak jsem se koukala a prodává se kniha o plavání s rodiči.Asi si ji koupím a budu vám předcvičovat v lázních 😀 Ať přemýšlím jak přemýšlím tak se tam ty děti jen čvachtaly ve vodě a maminy říkaly říkanky a to zvládnu i bez odborné pomoci no uvidím.Já bych tak ráda kdyby jsme se naučily i plavat 😀 No co v modré laguňe to šlo 😅

denousek
autor
20. únor 2008

chheee abi v telce de vsechno ze..

ja sem myslela ze chobotnicka je neco jako krouzek plavani pro maminky s miminkama ..a ze to je nekde v pv tak nevim....
to neni v pv?to staci ze se cvacgtnou mimisi ne??...

verdik
20. únor 2008

ahoj holky, tak u mě se nic nezměnilo, snad nám zítra sluníčko taky vydrží a marti, měla jsi pravdu krásně se otepluje, což je fajn
já jdu ráno na noženky, poraďte , kdy tam jít ???hned po 8 nebo později???a odpoledne se těším na ten náš srázek v parku, jen napište,jak tam budete časově a sejdeme se asi u hvězdárny na tom okruhu, ať se nenaháníme po celém parku, takže kdo může, tak zítra a ještě mi napište, ale i kdyby jste nemohli, nic se neděje, já jsem tam skoro každý den , dnes jdeme zase, mám zelený kočárek a většinou černou bundu, kdyby jste tam šli třeba dnes, tak se přihlaste

jo denousku , však ta chobotnička je plavání pro maminky a miminka, je to ve FTL v PV, ale ten bazenék je hrozně malinký, takže ,že by sis zaplavala to vůbec né, ale tak abinka to naštuduje v té knížečce a pak nám dá kurs v lázních chacha

jo abinko co to kafčo, jak si časově, třeba příští týden??? zatím pa, jdeme papat, Adámek se hlásí a pak hurá do parku 🙂 🙂

abinka
20. únor 2008

čaute maminy,
Denoušku to je kroužek,Na FTL.Ale mě by se líbilo se sním proplavat a to tam nejde víš.No stejně tam asi půjdem.

verdik příští týden by to šlo.Pokud se malej zbaví té rýmy.Pořád se ho to drží ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru